2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim sen daha hic baslamadin dimi tedaviye ignelere falan
Yok canım başlıyamadım.. Dondurulmuş deniyeceğimiz için sadece rahim kalınlaştırmak için ilaç yazdı merkezdeki drum.. İlac kutusu bana bakıyor ben ilaca başlıyamadım bir türlü..35 yaşındayım ilk defa adet gecikmesi yaşıyorum.

Kızlarrr sabah gıttımmm kan vereım sonuc 33 cıktı hamıleyımmmm doktoru aradım bugun 10. Gunum ve hamılesın dedı
Yasasiiinnnn tebrikler canim sukurler olsun ilk sonucumuz guzel geldi insallah hepimiz boyle sonuc aliriz cok sevindim canim benim allahin izniyle kucagina almakta nasip olur

6.gunu idrar testi yapip karalar baglayan bana bu yazdiklarin umut oldu ısık oldu arkadasim bende umutsuzum ama gercekten yasadigin mucizeyle yuregim ferahladi masallah katlanarak devam etsin

6.gunu idrar testi yapip karalar baglayan bana bu yazdiklarin umut oldu ısık oldu arkadasim bende umutsuzum ama gercekten yasadigin mucizeyle yuregim ferahladi masallah katlanarak devam etsin
Insallah cnm bende cok test yaptım negatıf cıktı ınan bakma ıdrar testlerıne sen uzulme sakın kendıne bebegını uzersın

Kızlar opudan kaç gün sonra adet oldunuz
Bugun 9. Günüm ve eylülün 24 une kadar izinliyim bu arada transferim olursa çok mutlu olacagım ama şu adet gelmedi bir türlü
ben de şimdi takvime bakıyordum aynı sebepten :) ben de olmadım adet daha ama düzenlidir genelde herhalde 4 yada 5 Eylül benimki. öyle olursa transfer bayramdan sonraki hafta inşallah.

Canımm konuyu takip etmiyorumm uzun zamandır ama seni merak ettim nasıl gidiyorr biri umutsuzluk falan mı dediiii kaçıncı günün transfer olmuştu en son okuduğumda listede yoksunn

Canımm konuyu takip etmiyorumm uzun zamandır ama seni merak ettim nasıl gidiyorr biri umutsuzluk falan mı dediiii kaçıncı günün transfer olmuştu en son okuduğumda listede yoksunn
Canim benim cok tesekkur ederim 25 agustosta transferim oldu 2 tane 3.gun embriyosu ama belirti falan yok canim dun test yaptim hicbisey cikmadi moralim baya bozuldu iyice umutsuzluga kapildim pazartesi test gunum 11.gun hayirlisi neyse o olsun napalim sen nasilsin neler yapiyosun

ben de şimdi takvime bakıyordum aynı sebepten :) ben de olmadım adet daha ama düzenlidir genelde herhalde 4 yada 5 Eylül benimki. öyle olursa transfer bayramdan sonraki hafta inşallah.
Benimde duzenlidir ama opusan dolayı erken adet olacaksın 7-10 gun sonra dedi
Agrımda bazen oluyo ama geciyo bayram haftası olursa cok iyi olck bnm için.

ooo hemdee iki tanemii çok sevindimm kuzucumm çok erken karar veriyorsunn bence hayırlı sonuçlarını alıcaz inş. Allah büyükk rabbim kucağını boş bırakmasın inşş dizi dizi çocuklar nasip etsinn sana tek sıkıntınn onları nasıl yetiştircem ne yedirsemm olsunn kuzum benim buraya kadar gelmiş olman bile çok güzel allahtan umud kesilmez emek verdin elinden geleni yaptınn artık bundan sonrası allaha kalmış ama şuda var sen onları bırakırsan onlarda seni bırakır inancını yitirmee takip etcemm canımıniçii

B3nde 28 agustosta transfer oldum. Dr um 12 gun sonra 9 eylule teste cagirdi ama ben cok merak ediyorum sanirim dayanamayip 10. Gunde bir kan testi yaptiracagim

S seherdilekkk bacim belirtin falan varmıydı ? neler vardı azcık anlat kızzz bize de fikir olsun... tabisi herkese göre değişir belirti ama ne bileyim bu aralar çok kafama takıyorum

Kizlar merhaba bende bugun dayanamayip kan testi yaptirdim sonuc 6.24 dedim heralde kimyasal oldu ama S seherdilekkk in yazdiklarini okuyunca bi umut dogdu icime yarin tekrar yaptiracagim testi heyecanla bekliyorum..
S seherdilekkk canim senin kacingun embriyosuydu kac gun sonraya tahlil vermislerdi

ay hadi bakalım kız ..yarın anlaşılır az çok kaçıncı günün oluyor kız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…