2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Cemre Can'ım hiç korkma. Saatini tespit et alarmı 5 dak öncesine kur ve hazırlıklara başla.Ellerini sabunla çözeltiyi hazırla göbeğin yanına 3-4 parmak yeri tespit et. Tam vaktinde kolonya ile sil ve iki parmak arasında kalacak şekilde sık. Ve gollll...Zaman konusunda ben de çalışıyorum 6.30 ayarla en fazla 5 dakkada halledersin Zaman önemli arkadasım dakkası dakkasına vurrrrr....

ayy çok teşekkür ederim benim için tek tek anlatmışsın Allah razı olsun.
5te yapmayı planlıyorum ben canım sanki o saat bana daha çok uyacak.
dirayetliyim vururum da şu an yeni ya tedirginim biraz.
cumartesi de kontrolum var bakalım.

hemşire de öyle dedi maksimum 10 dk oynayabilir dedi.
çok tedirgin ve heyecanlıyım ya.
ben işten genelde 10da çıkıyorum akşam.
bugün ilacı mağazada hazırlayacağım yani ve galiba hepte mağazada bırakacağım.
Mağazada bırakcam demişsin ya dolap var mı sebzelik veya yumurtalık rafında olması gerek.ben çogu zaman şırıngayı hazırlayıp dolaba koyuyordum onceden. işten gelir gelmezde hiç uğrasmadan vuruyordum

Canim hic tedirgin olma bende hergun 5dk once saatimi kurdum sonra wc ye girip hazirlayip vurdum bide gizli yapiyodum dusun :KK70: cok basit heyecanini anliyorum ama 2 gune aliscaksin merak etme takildigin yerleride cekinmeden sor kuzum

tamam canım çok sağ ol.
bende gizli yapacağım kimse bilmiyor çalıştığım yerde.
bir de üç kutuyu 825e aldım.
sence iyi mi?

Mağazada bırakcam demişsin ya dolap var mı sebzelik veya yumurtalık rafında olması gerek.ben çogu zaman şırıngayı hazırlayıp dolaba koyuyordum onceden. işten gelir gelmezde hiç uğrasmadan vuruyordum

iş yerimde minidolap var ona koyacağım canım.
bir de eve götürüp getirsem yarım saat dışarıda kaldı diye bozulur mu hemen yol esnasında?

Slm kizlar
Alya_naz Alya_naz canim masallah cok guzel artmış Rabbim bagislasin..sıkıca tutunsunlar annelerine..
@BuketAk38 canim hayırlı ugurlu olsun Allah bagislasin Allah tamamina erdirsin..
Rabbim yasadiklarini evlatlarınla unuttursun..
papatyyaa123 papatyyaa123 canim nasil gidiyor 4.gun bugun seninde oyle sanirim..hic bi belirti agri sizi yok bnde..
Transferi olacak arkdslarim hadi alin gelin yavrularinizi listeye eklenin..
Sagol canım, Allah Razi olsun... Darısı isteyen herkese ins :super:

iş yerimde minidolap var ona koyacağım canım.
bir de eve götürüp getirsem yarım saat dışarıda kaldı diye bozulur mu hemen yol esnasında?
Canim buz aküleri varya mavi onun yaninda koyup tasirsan 1 2 saat koruyuculugu var onun bisey olmaz yani onu eczane vermis olmali sana ilaclarin yaninda

Kızlar allah razı olsunm hepinizden. Yavruları aldım 4ba kaliteleriymis. Benim şu 4 e takıldı aklım sordum çapı o dedi kaliteside iyi merak etme dedi. İnşallah güzel olur her şey
Ayyyyy aldin geldinmi bebislerini iyimisin nasil gecto transferin hadi anlat kuzum simdi napiyosun :)

Kızlar e2 güzel ama progesteron 1.16 nasıl?? Doktor beklemene gerek yok dedi sonucu göstermedim. Acill yardım lutfen
Canim progesteron iyi görünüyor ama normalde benim doktorum 1'in altında olmasi lazim demisti transfer yapmak icin.
Benim sonucum 0,58 cıkmıstı ve gayet iyi dediler. Zaten olumsuz birsey olsa ararlardi seni, telaş yapma

papatyyaa123 papatyyaa123 Canım yatıyorum daha. Ameliyat hanede de çok beklettiler 1 saat falan idrar çok kötü yaptı. Doktora dedimki o alet girerse kendime güvenmiyorum
Korktu sondayla boşalttı hemen :) sondayla bosalinca biraz rahatladım. Bi beş dk daha yatıp gidicem canım

Kizlar bugun transferimin 5.gunu erken gebelik testi yaptim cikmadi idrarimi falan bekletmedim ama etkilenmem dedim cok etkilendim tutmadi sanirim 2 emrbiyo olsaydi illaki cikardi degilmi :KK43:

papatyyaa123 papatyyaa123 Canım yatıyorum daha. Ameliyat hanede de çok beklettiler 1 saat falan idrar çok kötü yaptı. Doktora dedimki o alet girerse kendime güvenmiyorum
Korktu sondayla boşalttı hemen :) sondayla bosalinca biraz rahatladım. Bi beş dk daha yatıp gidicem canım
Kiyamam canim zor gecmis ama cok sukur atlatmissin rabbim guzel sonuclarinida duymayi nasip etsin insallah :dua:

Canım hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsunlar inşallah guzel haberlerini bekliyoruz
Transfer nasıl gecti gecti zor mu acı hissettin mi
Sonda nasıl acıtan bişey mi?

Kizlar bugun transferimin 5.gunu erken gebelik testi yaptim cikmadi idrarimi falan bekletmedim ama etkilenmem dedim cok etkilendim tutmadi sanirim 2 emrbiyo olsaydi illaki cikardi degilmi :KK43:
Coook erken yapmıssın bence lütfen boşuna üzülüp stres yapma tutunmasını etkiler
Bi ark 10 günde bile kanda cıkmadı sonra pozitif oldu
Ben transfer olunca son güne kadar bakmıycam valla siz nasıl cesaret ediyorsunuz

X