2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

BuketAk38 BuketAk38 gebeliğin hayırlı olsun öncelikle. Tebrik ediyorum sizi. Bize umut oldun allah razı olsun. Benim de yarın transfer im var dua et lütfen bana. Birde tedaviye nerde oldun acaba merak ettim 38 i görünce :)

1. Deneme::: Konya EURO FERTIL . DR DİLEK İNCESU
2 TAZE EMBRYO NEGATİF
2. Deneme::: İstanbul BAHÇECİ KLİNİĞİ FULYA. DR:BURÇAK ERZİK
2 TAZE EMBRYO NEGATİF
3. Deneme::: İstanbul BAHÇECİ KLİNİĞİ FULYA. PROF DR: MUSTAFA BAHÇECİ
1 DONDURULMUŞ EMBRYO NEGATİF
4. Deneme:::İstanbul BAHÇECİ KLİNİĞİ FULYA PROF DR: MUSTAFA BAHÇECİ
1 TAZE EMBRYO TUTTU 5 HAFTALIKKEN DÜŞTÜ
çok ağladım ama her şerde bir hayır var...
5. Deneme:::İstanbul BAHÇECİ KLİNİĞİ FULYA PROF DR: MUSTAFA BAHÇECİ
2 DONDURULMUŞ EMBRYO ACGH YAPILDI 24 LÜ NEGATİF
6.Deneme:::İstanbul BAHÇECİ KLİNİĞİ FULYA PROF DR: MUSTAFA BAHÇECİ
7. Deneme:::İstanbul BAHÇECİ KLİNİĞİ FULYA PROF DR: MUSTAFA BAHÇECİ
8. Deneme:::Ankara TIP FAKÜLTESİ CEBECİ PROF DR: MURAT SÖNMEZER TRANSFER
2 DONDURULMUŞ EMBRYO ACGH 46 LI VE YAPAY RAHİM UYGULAMASI YAPILDI POZİTİFFFF ELHAMDÜLİLLAH

Dua ederim bütün arkadaşlara Çünkü çeken bilir yaşananları Kayseriliyim ama Konyada yaşıyoruz

Son düzenleme:
günaydın kızlar Alya_naz Alya_naz senin adına çok sevindim darısı bizim başımıza inşallah
Kızlar bugün transferimin 7. günü 3. gün embriyosu verildi
acaba kan testi yaptırsam bişeyler çıkarmı sizce
Sagol Canım, Insaallah size de nasip olacak :dua: Bence testini erken yaptırma, doktorunun belirledigi günü beklemen daha dogru olur.

Kaderimize boyun eğmek zorundayız Kaderde ne varsa o yaşanır
Ama karşımıza çıkan herkesin benimde dahil öyküsü farklı. Kendinizi kimseyle karşılaştırmayın
Şu hayatta hiç bir şeyin garantisi yok Ankara'daki doktorum dosyamı inceledikten sonra ben sana hiç bir şekilde garanti veremem demişti Üzerinde çok fazla yöntem teknik denenmiş dedi. Ayrıca eşimle ayrı ayrı tıp fakültesinde yaptırdığımız gen testinde hiç bir problem çıkmadı. Buna rağmen kromozomu olmayan embriyolar tespit edildi . Bu testin çok türlüsü var 9 lu olanı ,24 lü olanı ve 46 olanı
Ben bildiklerimi yaşadıklarımı aktardım bunların hepsi boş hepsi sadece vesile .....
DEĞİŞMEYEN KADERLER VAR
DOĞUM ,EVLİLİK ,ÖLÜM gibi
DUA ETMEYİ HİÇ BIRAKMIYCAZ ŞEYTAN VE NEFİS BİZİ HİÇ BOŞ BIRAKMIYO
BAK HERKES ZEVKLE ÇOCUK SAHİBİ OLUYOR YA DA DOĞURUP ATIYO SENİN BEBEKLERE GÖZÜN DÜŞÜYOR HAYAT HERKESİ FAKLI YERDE YAKALIYOR GÖRDÜĞÜMÜZ GÖRECEĞİMİZ BU OLSUN

Son düzenleme:
2 TAZE EMBRYO NEGATİF
2 TAZE EMBRYO NEGATİF
2 DONDURULMUŞ EMBRYO ACGH 46 LI VE YAPAY RAHİM UYGULAMASI YAPILDI POZİTİFFFF ELHAMDÜLİLLAH

Dua ederim bütün arkadaşlara Çünkü çeken bilir yaşananları Kayseriliyim ama Konyada yaşıyoruz
Canım tebrik ederim Saglıcakla kucagına alırsın inşallah
Bunca zorluktan sonra melegin gelmiş
Sende cok azimli birisin
Bu 46 lı yapay rahim falan ne demek anlatır mısın ilk kez duydum

A ve B değerinde yani en iyi kalite embryo transferlerine rağmen tutunma olmadı.
Yapay Rahim uygulaması Rahimden parça alınıyor embryo oluştugu zaman parçayla birlikte embryo büyüyor Rahim reddetmesin diye yapıldı . Bunların hepsi teknik bel bağlamıyoruz Allaha sığınıyoruzz

Evet arkadasım cok şükür duyduk..cok güzel bir duygu Rabbim herkese nasıp etsın...siz ne durumdasınız sız duydunuz mu kalp atısını..
Cumartesi keseyi gördük cok sukur cnm banada on Eylül e randevu verdi inş hayirlisiyla bende duyarım Rabbim kucağımiza almak naip etsin hepinizin bütün arkadaşların bende eşi azo sitesinde yazıyordum oradan biliyorum cnm seni

2 TAZE EMBRYO NEGATİF
2 TAZE EMBRYO NEGATİF

Canim listen bence çok faydali olmuş o kadar şey okuyoruzki kimin ne zaman kaçinci deneme onutuyoruz..benimde 3 gune ulaşan iki ebriyomu doktor 5.güne götürelim dedi saglikli görünüyorlar dedi ama malasefki bir tanenesinin gelişimi durmuş elimde bir ebriyom kaldi saat 13:00 gelin dediler benim icinde dua edermisin,hem uzuldum hem sevindim en azindan bir tane embriyom var yoksa elim bomboş dönecektim memlekete butun emekler boşa çikacaktı..İnşallah tutunur yavrum..

Cumartesi keseyi gördük cok sukur cnm banada on Eylül e randevu verdi inş hayirlisiyla bende duyarım Rabbim kucağımiza almak naip etsin hepinizin bütün arkadaşların bende eşi azo sitesinde yazıyordum oradan biliyorum cnm seni
Evet cnm bende hatırladım senı..ınsallah arkadasım ınsallah duyarsın.cok guzel birşey..bız 8 haftalık olduk bıle...Rabbim herkesın muradını versın arkadasım...guzel haberlerını beklıyorum..tek mı cıft mı_?

Canim listen bence çok faydali olmuş o kadar şey okuyoruzki kimin ne zaman kaçinci deneme onutuyoruz..benimde 3 gune ulaşan iki ebriyomu doktor 5.güne götürelim dedi saglikli görünüyorlar dedi ama malasefki bir tanenesinin gelişimi durmuş elimde bir ebriyom kaldi saat 13:00 gelin dediler benim icinde dua edermisin,hem uzuldum hem sevindim en azindan bir tane embriyom var yoksa elim bomboş dönecektim memlekete butun emekler boşa çikacaktı..İnşallah tutunur yavrum..
ınsallah arkadasım..guzel haberlerını beklıyoruz...Allahım can versın ınsallah..

Canim dualarim seninle insallah sımsıkı tutunur hic birakmaz 9 ay boyunca annesini:dua: dualarim seninle insallah transferin guzel gecer :anneadayı:

Kizlar selam. Kontrolden çıktım yumurta buyukluklerini resim olarak attim. Nasil sizce?? Carsamba 8 de opu var mikrochip yöntemiyle. 20:45 te catlatma ignesini vurcam. Heyecandan ölcem sanki :) tosun788 tosun788 senin nasil gecti kuzu?

Eklentiler

• 20160829_113354.jpg
    20160829_113354.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 58
Slm kizlar
Alya_naz Alya_naz canim masallah cok guzel artmış Rabbim bagislasin..sıkıca tutunsunlar annelerine..
BuketAk38 BuketAk38 canim hayırlı ugurlu olsun Allah bagislasin Allah tamamina erdirsin..
Rabbim yasadiklarini evlatlarınla unuttursun..
papatyyaa123 papatyyaa123 canim nasil gidiyor 4.gun bugun seninde oyle sanirim..hic bi belirti agri sizi yok bnde..
Transferi olacak arkdslarim hadi alin gelin yavrularinizi listeye eklenin..

Kuzum ya evet transfer gununude sayarsak 5.gunum valla bendede hic belirti yok kasık agrisi oldu gecti okadar gogusler falan ayni valla dert oldu tuttumu tutmadimi diye dusunuyorum iyice artik insallah iyiye isarettir :)

X