2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kuzum ya evet transfer gununude sayarsak 5.gunum valla bendede hic belirti yok kasık agrisi oldu gecti okadar gogusler falan ayni valla dert oldu tuttumu tutmadimi diye dusunuyorum iyice artik insallah iyiye isarettir :)
Olsa ayri dert edicz eminim adet agrisi diycz :))
Ah biz kadinlar..
Cnm bnde kasik agrisi fln olmadi..insallah tutunuyolardir bizi uzmeden agritmadan..

Kızlar e2 güzel ama progesteron 1.16 nasıl?? Doktor beklemene gerek yok dedi sonucu göstermedim. Acill yardım lutfen

Eklentiler

• 20160829_141351.png
    20160829_141351.png
    134,8 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar şimdi doktordan çıktım.
bugünden itibaren gonal f 225 ile başladık.
heyecanlı ve tedirginim.
bir de çalışıyorum nasıl vuracağım denk getireyim bilemiyorum :KK43:
Canim ayni saatte olmasi cok onemli ignelerin tedavin hayirli olsun simdiden isten kacta cikiyosun yada ogle aran varmi saatinide kur kuzum ben bu hatayi yaptim cunku ayni saat cok onemliymis

Canim ayni saatte olmasi cok onemli ignelerin tedavin hayirli olsun simdiden isten kacta cikiyosun yada ogle aran varmi saatinide kur kuzum ben bu hatayi yaptim cunku ayni saat cok onemliymis

hemşire de öyle dedi maksimum 10 dk oynayabilir dedi.
çok tedirgin ve heyecanlıyım ya.
ben işten genelde 10da çıkıyorum akşam.
bugün ilacı mağazada hazırlayacağım yani ve galiba hepte mağazada bırakacağım.

canım hemşire akşam 5 6 maksimum 7 de vuracaksın dedi.
bugünden başlıyorum ya her gün de aynı saatte vuracağım için artık sabah vurma şansım geçti.
anlattı bana ama heyecandan inan şuan nasıl vuracağımı bile unuttum :oops:
Cemre Can'ım hiç korkma. Saatini tespit et alarmı 5 dak öncesine kur ve hazırlıklara başla.Ellerini sabunla çözeltiyi hazırla göbeğin yanına 3-4 parmak yeri tespit et. Tam vaktinde kolonya ile sil ve iki parmak arasında kalacak şekilde sık. Ve gollll...Zaman konusunda ben de çalışıyorum 6.30 ayarla en fazla 5 dakkada halledersin Zaman önemli arkadasım dakkası dakkasına vurrrrr....

hemşire de öyle dedi maksimum 10 dk oynayabilir dedi.
çok tedirgin ve heyecanlıyım ya.
ben işten genelde 10da çıkıyorum akşam.
bugün ilacı mağazada hazırlayacağım yani ve galiba hepte mağazada bırakacağım.
Canim hic tedirgin olma bende hergun 5dk once saatimi kurdum sonra wc ye girip hazirlayip vurdum bide gizli yapiyodum dusun :KK70: cok basit heyecanini anliyorum ama 2 gune aliscaksin merak etme takildigin yerleride cekinmeden sor kuzum

X