2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hadi insallah cok cok guzel gecer dualarim seninle bebislerini al gel ve sımsıkı tutunsunlar tatli annelerine
Ay temiz kalpli insan. Bilmiyorum belki aynı hissediyorsunuzdur aynı hatta eminim, inanılmaz bi bağım var burdaki derttaslarimla. Hepinizin yasadiklarinı yürekten hissediyorum.
İnşallah güzel olur Canim hepimiz için.

Tedaviye cok onceden basladim 3.denemem cok kotu zamanlar atlattim eminim hepimiz cok zorlu yollardan gectik geciyoruzda ama gercekten burada kimseyi tanimasamda dedigin gibi farkli bi bag kurmusum surekli nete girip sonuc ne oldu opusu olan transferi olan varmi diye bakar oldum kan testlerinde hepbirlikte heyecanlaniyoruz hepimiz inaniyorum ki cok iyi insanlariz yoksa hic bilmedigimiz birinin derdiyle kahrolup sevinciyle cosamayiz dedigin gibi kuzum iyiki varsiniz terapi gibi burasi

Kizlar tup bebege ne kadar surede karar verdiniz ?? Aranizda pko olup tup bebegi deneyen varmi ??
Canim ben pko yum ama esimden dolayi tüp bebekteyiz. Bence 1 yıl olmuyorsa dogalini çok zorlamamak gerek. Bilmiyorum ne kadardır bebek isteğin var. Bu arada ablam pko lu ve tupunun biri yok soğan kuru uyguladığı ay gebe kaldı. Ama o çocuk için yapmamisti :)

Canim 1.5 yildir glifor catlatma denedim iki kere igneli ama olmuyor umudum kalmadi zaten boyle hemen olmayacak icmedigim soganmi kalmadi incirmi havucmu asilamaya karar alip doktora gittim hsg filmi istedi tuplerin durumuna gore bakalim.dedi yarin cekinecem asilamanin etkisi olmuyor diyede soylentiler.var ama.ben 5 yildan once tup bebek yapmayi dusunmuyordum suan cok kararsiz kaldim herseye

Bende asilamanin faydasız olduğunu düşünüyorum. Eşinde bir problem yoksa catlatmali tedaviden bi farkı yok. 2 yıl önce de ben oldum boş heyecan ve stresle. Hatta o zaman öğrendim catlatma ignesinin beta hcg içerdiğini. Aşılamanin 7. Günü olan o husranli sevincimi unutamam :) Rabbim hakkımizda hayirlisini versin. İmkan varsa başla hemen. Sürecin ne kadar uzayacaguni bilemezsin. Önünde uzun bir yol vardır belki. Belki hemen olacak bilemeyiz. Tüpte de bir şey yok aslında ben çok yabani bakıyordum kendisine baya arkadaş olduk. Maddi gücünüz varsa hemen başla arkadaşım bi Coco Chanel in olsun:)

Ne güzel yazmışsın, tebrik ederim. Umutla, sabırla beklemenin ödülünü vermiş Allahım, hem de ikizlerle, ne Mutlu size. Hayırlı uğurlu olsun, Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Bizim gibi bekleyenlere de dua et lütfen.
Günaydın kızlar, hayırlı haberler alacağımız, Mutlu sağlıklı bir hafta olsun.

Allahım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın..Ne guzel yazmıssın ben de aynı duygula ıcındeydım ..

simarik83 Selam canim, nasilsin ? Tabloda benim sonucu pozitif yapar misin lütfen Bir de bu imzaya hamilelik takvimini siz nasil eklediniz ya ? Ben beceremedim bir türlü
Gözün aydın canım çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hamilelik takvimi için sağ üstte kendi nikine tıkla kişisel bilgilere gir orda tahmini doğum tarihini giriceksin

Gözün aydın canım çok sevindim. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hamilelik takvimi için sağ üstte kendi nikine tıkla kişisel bilgilere gir orda tahmini doğum tarihini giriceksin
Cok tesekkurler canım... Allah hepimizi yavrularına kavustursun insaallah takvimi ekledim,

Canımm cok sevindim kacıncı gün cıktı bu deger insalllah ikizdir☝☝ canım buarada nezamana randevu verdilet kese ve kalp atısı icin?

Canımm cok sevindim kacıncı gün cıktı bu deger insalllah ikizdir☝☝ canım buarada nezamana randevu verdilet kese ve kalp atısı icin?
Sagol canım Allah razı olsun... 15 Agustos transfer tarihimdi... 11.günde yani 26 Agustosta ilk test 624 cıktı dün de 13.günde 1392 cikti 15 Gün sonrasina gebelik muayenesine gidebilirmişiz. Ama bugunden hesaplayınca bayrama denk geliyor. Belki birkac gün öncesinde giderim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…