2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Maşallah subhanallahh böyle okuyunca pes etmekten nefret edyrm.. Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin ikisinide
Tabiki pes etme tüm kalbimle hep inandım bir gün olacak Umudunu asla kaybetme Allah vermeyecek olsaydı içimize isteği vermezdi . Psikolog desteğiyle bu denememi yaptım Eşim hiç istemedi yeter artık tükendim dedi Söz dedim bu olmassa bırakacam Ama psikoloğum hayır dedi bırakmayacaksın Aradan Zaman geçsin yine deneyeceksin çok haklı içimizde Anne olma isteği hat safhada sadece vaktini bekliyor

Çok güzel demişsn bizde bu istek oldukça düşüp kalkıp devam edeceğiz bende 3. Denemedeyim transferi beklyrm olmazsa pes demiştim ama sanırım bende pes edemem hele ki böyle mucizeleri gördükten sonra.. Rabbim tamamına erdirsn sağlıcaksa kucağınza almayı nasip etsin

Benimde 2gundur ayni tarif ettigin gibi agri olmaya basladi esimede dedim tutmadi galiba korkuyorum

Arkadaşlar bencede ilaçlarla ilgili bir durum çok erken.Ama ağrı olunca bende şahsen birşeymi oldu acaba diye korkuyorum.Ağrıdan Kasıt nasıl bir ağrı.Benim karnım şiş dışarı basınç yaptığı için sanki ağrı yapıyor soldan sağdan da iğneler batar gibi sani.Bir de baş dönmesi 2.günü oldu ,sık sık tansiyonum düşüyor hep gözlerim kararıyor ayağa kalkınca düşmemek için hemen yere çöküyorum o derece.(acaba oturmaktan bi tarafım tepsi gibi oldu ondan bünye ayağa kalkınca adapte olamıyor mu artık)ama bence yinede ilaçların etkisi ,ben bugün 4.günümün içindeyim doktorum 1mm lik gonapeptyl iğne yapmamı istemişti onuda yaptım tam oldu karnım

Peki niye baska yerde yaptirmadin o testleri canim.

Doktor inşallah ikiz olma ihtimali yüksek dedi Rabbim burda bulunan bütün çaresiz kalmış kullarına da acilen yardımını ulaştırsın . İnsan maddi manevi yıpranıyor
Bacimmmm Allah sana bağıslasin kucağina almayi nasip etsin insallah... cok yıpranmissindir dusunemiyorum gercekten ama.mutlu.sonla bitti insallah

Embriyılog bekliyoruz demişse demek dölleneniliyor niye stres yapıyorsun ihtiyacın olan 1 tane saglıklı embriyo dus et umutsuxluga kapılma!
Umut kalmadi ki bende bugunde aradi dollenme olmamis yarin birdaha arayacak hayir anlamadim ucay okadar saglikli beslendim baltarcincprekotu yedim bir kilo bal yedim yahuu 250verdim yirmigun arisutu yedim ceviz findk badem keciboynuZu yedim yedirdim onceden uc tane olusan embrio oldu birtane daha doktorunverdigi ilaclarda var gerileme olmus ilerleme olmadi

Balığın karnında misali ben genelde transfer sonrası hep
Lailahe illa ente Subhaneke inni küntü minezzalimin
okudum sizlere de tavsiyem okuyunca
olumsuz olunca daha rahat atlattım Şunu da unutmayalım Hayat bir denge üzerine kurulu her şey tevafuk Rabbimiz isteğiyle oluyor .
Bizim doğuracağımız çocuklar kimler okutacak kimle evlenecek vs kim için bekletiliyoruz kimlerle eş olacaz
Bunları bir tek Rabbimiz bilir Hayır sandığımız şeyler şer olur
Şer sandıklarımız hayır oluverir
Ben 26 yaşında evlendim 22 yaşından sonra evlenebilirdim Öğretmendim
Eşim bana gelmeden mart gibi geldi Ocakta kadroya geçmiş ve ben daha önce gelseydi kabul etmezdim şartlar olgunlaşıyor Sizler kabul edecek olgunluğa ya da bebeği taşıyacak olgunluğa ulaştırılıyorsunuz
Burdan anladığımız hiç bir şey bizim kontrolümüz altında değil
Plan yaparak çok hayal kırıklığına uğradım
Ama bilmiyordum hiç bir şeyi
Her şeyi kontrol altında tutabileceğimi zannettim

Transfer sonrası hissettiklerim ilk üç gün civarı ayaklarım üşüdü
Bu havada yün çorap giydim Sonra geçti elim ayağım bütün vucüdum yanmaya başladı her gün başımı soğuk suyla yıkadım Ama içerden geliyor Hala yanıyorum EYVAH YİNE OLMADI DEDİM Meğerse kuzularım benimleymiş
Göğüslerimde tık yoktu Sadece dolgundu Kahverengi rengin üzerinde sivilceye benzeyen minik kabarcıklar vardı
sol tarafımda minik dikenler batıyor hissi ara sıra bıçak
Batıyor hissi ama bunlar çok Canımı yakan cinsten değil minik minik sol bacağıma inen Ağrı hafif hafif devam ediyor.
Ama bazen de hiç bir şey hissetmedim yine tutmadı dedim
Belirti aramamak lazım kimseninki kimseye benzemiyor sadece DUA , SABIR ,ŞÜKÜR
Şu gerçek Ankara'da Dolunay Kadıoğlu benim psikoloğum tüp bebek psikoloğu
Tutup yada tutmayacağını biliyormusun dedi HAYIR dedim O Zaman aklına her düştüğünde BİLMİYORUM diyeceksin kendi aklına dedi
çok faydası oldu bana faydası dokunan her şeyi yazıyorum sizlerede faydam olsunnn

Yazdiklarinla cok etkilendim bende bazen pes etme noktasina geliyorum herhalde hic cocugum olmucak diyorum 3.denemem ama yinede icimde bi umut beliriyor allah istemese duasinida ettirmezdi diyorum nasil basetcez bu duygularla bilemiyorum diger butun yazdiklarinida okudum ve cok rahatladim allah razi olsun insallah allahin izniyle sag salim bebeklerini kucagina alirsin

Canım o dönem stres durumun var mıydı?.Yani ne bilim ben artık stres olayına baya bağlıyorum bu durumu ama tabi doktora sormakta fayda var.İnsan o doğal şeyleri uygulayınca daha çok beklenti içinde oluyor.Şahsen kendim yaptım aylarca usanmadan ama bezerek ve her sonuç negatif olduğunda daha yıkıldım.Sorunum olmadığını bile bile hayıt tohumumu denemedim(tabi sonucu bir sürü sivilce),soğan kürleri,brokoli kürleri...bunlar böyle aylar sürdü.Ama sonra farkettim stres beni bitiren olay hatta şuanda bile psikoloğa gitmeyide düşünüyorum.Eğer bu tüp tutmazsa gidecem öyle görünüyor

BuketAk38 hayırli olsun Rabbim hayırlı ise bizlerede versin ıns kızlar sonu ben çekiyorum sanki ilk sırada gibi panik oldum nedense
Ne güzel erken sonuç alacaklara imreniyorum.Hadi vur da gol olsun be ramanda25Biz burada tezahürata hazırız tatlım
BuketAk38 [/USER]
canım tebrik ederim çok sevindim hele bu kadar şeyden sonra ikizle sevindirilmişsin.İkiz çocuk harika ,bak bir ikiz eşi olarak söylüyorum çok rahat edeceksin,her zaman birbirlerine arka çıkarlar arkadaş olurlar.Ne mutlu canım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…