2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Cooook sevindim masallah super bi deger...hayirli olsunnn...

Harika geliyor ikizler tebrik ederim

Canım tebrik ederim Saglıcakla kucagına alırsın inşallah
Bizede dua et emi
Hic etmez olur muyum canım benim, sürekli aklımdasiniz... Kardes bağı kurduk burada resmen, birbirimize destek oldugumuz günleri hic ama hic unutamam.. Allahim isteyen herkese nasip etsin insaallah

Yaaaaaaaaaaaaaaa evet teyzesi, galiba ikiz diyemicem cok yüksek ihtimalle ikiz Allahim aynı mutlulugu sana da tattirsin balım
Amiiiinnnn tatli anneeeeee insallah bizde sizi yalniz birakmayiz da ikisi tutunur bebislerimin ayyyy nekalabalik bi aile olduk masallah masallahhhh 7 8 ay sonrada dogumu konusuruz artik

Huhuuuuuuuu canımmm çok sevindimm yaa çok şükürrr gözünn aydınn kuzum benimm

İlginçmiş ilk defa duydum
Hayırlı olsun gülüm senin transfer ekimde mi o zaman?
Opunda salı gunuymuş o gün calısıyosan izinli ol mutlaka kayısıları hazır tut cok fena oldum opudan sonra kayısı hayatımı kurtardı

Ayyyyyyy sagolasın kuzum benim, Allah bin kere razı olsun... Rabbim bu güzel duyguyu sizlere de yaşatsin insaallah ...

İnşş canımmm inan sizin bile bebeğinize kavuşacağınızı duymak çok güzel rabbim mutluluğunuzu daim etsin bizede hayırlı bir evlat için sevineceğimiz günler görmeyi nasip etsinn. Ne özlemlerlee bekleniyorr kıymetlii olcak bizim kuzularımız inş

Cnm bı s
cnm bı sorum olucakdı transfer sonrası hıc adet agrısına benzeyrn agrın oldumu bı kac gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…