2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim 10 dk bile surmedi cok ilik suyla aldim namaz kilmak icin..
Rabbim isterse hersekilde oluyo..
iyi yapmissin canim benim hemsire hemen yapabilirsin dedi ama bekledim biraz iste.seninde gecti zaten 1gunu biseycik olmaz.biz elimizden geleni yaptik artik gerisi Allahin takdiri hakkmizda hayirlisi..

Canim nekadar sikma canini desemde bos biliyorum.benimde senin gibi rezerv problemim var.bende okadar umutluydumki hep tutcak gozuyle bakiyodum sonuc olumsuz olunca resmen yikildim.bi kac ay hayata kustum resmen.ama sonra zamanla alisiyosun ve kabulleniyosun.vakit biz lehimize isliyo malesef.7 ay sonra tekrar basladim ben seruvene.ilkinde 8 yumurtam cikmisti simdi 6 gozukuyo.gitgide azaliyo yani.sakin sende pes etme.onumuzde uzun zorlu yollar var ama asla pes etme.kafani biraz toparladiktan sonra tekrar basla derim

İnş kaliteli olsun da cnm canım çok sıkılıyor valla allah emeklerimizi boşa cikarmasin
Amin canim.bende cok takildim sayiya ama bakma esime falan caktirmamaya calisiyorum.benden daha cok morali bozuluyo onun.bide benim doktorum illaki 5. Gune gitcrk diyo.insallah bu sefer 5. Gune giden olur.gerci hersey nasip ilkindede 5. Gune giden biri birinci kalite digeri ikinci kalite 2 tane transfer edildi ama olmayinca olmuyor iste..

Heyyyyyyyyyyyyyyyy.... Herkese Selam Canlarım, Allah bin kere razı olsun hepinizden... Nasılda merak etmissiniz kıyamam ya. Ancak girebildim pc'ye, şoku atlatmam biraz uzun sürdü Kızlar inanmazsiniz degerim 624 cikti herkes süper diyor, ikiz olma ihtimali cok cok yüksek hatta doktorum Bülent Bey bile tebrik etti ama Pazar günü ikinci testi yapalim tam emin olalim dedi... Rabbim bu sevinci yasattı ya bana daha ne isterim.... Hepiniz en kısa sürede böyle haberlerle gelin insaallah Amin !

ilk tebriği ben yapıyorum çok ama çok sevindim dularını bekliyoruz tamam mı annişko

Ay tüylerim diken diken oldu. Bir yandan da korktum. Negatif de girmek mi istemedi diye :) çoook sevindim arkadaşım. Rabbim sağlıkla devam ettirsin. İkiz annesi ikiz bu:)

Ayy canim cok sevindim ya.sabahtan beri catlattin bizi burda.rabbim saglikla kucagina almayida nasip etsin.degerin cok guzel cikmis.insallah kollarin cift cift dolsunn

Kizlar ya bu e2 nin igneleri kullandikca yukselmesi gerekmiyomu.benim niye dustu acaba.off cok moralim bozuluyo ya.

Hayırlısı olsun cnm ins bizde böyle güzel haberler alırız masallah

Hayrlı olsun tatlım değerin çok güzel maşallahh kesin ikiz

Çok sevindim Allah bizede bu mutluluğu yaşatsın inşallah darısı bizlerin başına

Ayy grubumuzda biri daha hamile nasil sevindim anlatamam.. Allahim saglikla kucagina aldirsin canim esini de senide tebrik ederim zor surec gercekten.. Rabbim bana da nasip egler insallah

Masallah canim tebrik ederim ayni doktorumuz seninle:) Kacinci günündü canim bugun senin degerin cok cok iyi cikmis:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…