2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

İnşş canımmm inan sizin bile bebeğinize kavuşacağınızı duymak çok güzel rabbim mutluluğunuzu daim etsin bizede hayırlı bir evlat için sevineceğimiz günler görmeyi nasip etsinn. Ne özlemlerlee bekleniyorr kıymetlii olcak bizim kuzularımız inş :KK200::KK24:
Hem de nasıl kıymetlıler gercekten Canım... Kadın olup, Annelik duygusunu bize bahsettigi icin Allah'a sukurler olsun.

Cnm bı s
cnm bı sorum olucakdı transfer sonrası hıc adet agrısına benzeyrn agrın oldumu bı kac gun
Oldu canım.. 3 gün önce cok sancım vardı, nerdeyse butun gün sürdü. Hatta korkmustum baya çünkü bugun regli olmam lazımdı normalde. Acaba onun belirtisi olabilir diye ancak sonu güzel bitti :KK68: Agrılarının olması normal, endişe etme.

Buarada Alya_naz Alya_naz sen evde idrar testi yapmismiydin kuzum yapmadin diye hatirliyorum ama yanlis hatirliyorda olabilirim :KK49:
Dogru hatırlıyorsun canım, evde hic test yapmadım :KK48: ... Acıkcası kaderimi bugune saklamıştım, boş yere stres yaşamamak icin. Sabah evden cıkarken de aynı duayı gecirdim icimden " Allahım sen bugun hayırlısı ne ise onu cıkar karsıma " dedim.

Dogru hatırlıyorsun canım, evde hic test yapmadım :KK48: ... Acıkcası kaderimi bugune saklamıştım, boş yere stres yaşamamak icin. Sabah evden cıkarken de aynı duayı gecirdim icimden " Allahım sen bugun hayırlısı ne ise onu cıkar karsıma " dedim.
Inanirmisin bende hep oyle dua ediyorum hayirlisi neyse o olsun diye ayyy nasil dayandin valla helal olsun ben 5 tane aldim bile 6.gunden itibaren yapicam :KK70:

Mrb siteyi sürekli takip ettim pozitif sonuç alanlara sevindim negatiflere üzüldüm dualara bende amin diyerek katıldım. Dün benimde sonuç günümdü ilk tüp bebek denememdi çok garip bi duygu transferden sonra 12 gün boyunca içinde umut biriktiriyorsun ve sonuç olumsuz olunca gerisini yaşayan biliyor zaten vakit saat dolmayınca olmuyor. Benim rezerv azlığından dolayı sıkıntım AM değerim 0,6 fsh 11,1 ve eşimde sperm sayı ve hareketi düşüktü. Ne garip bir durum ki dr bile şaşırdı 20 yumurtam toplamdı 19 olgun 14 tane döllenen ve 5 tane 1. kalite microenjeksiyon yöntemiyle sıkıntıları aştık hepimiz umutluydum Dr eşim ben dün kan erdim eve geldim adet olmuşum ve kan tahlili sonucunu bile almadım daha klinikten aradılar sonuç ney diye dedim"ben adet oldum" hemşire kanama varkende hamile kalınabiliyor dedi içimde bir kıpırtı oluştu hemen evde test yaptım ve yine görmeyi arzu etmediğim tek çizgi ile kıpırtıda bitti daha kan sonucunu almadım. Eşime dedim boşuna uğraşmayalım bu iş olmaz ama daha yolun başındaymışız oda beni teselli etmeye çalışıyor ama çok zor eşimin yüzüne baktıkça çok üzülüyorum eşim babasını hiç görmemiş vefat etmiş 2 yaşındayken birde evlat sevgisi tadamayacak diye çook üzülüyorum . Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun şu mübarek günün hürmetine....

Allah hayrını istediği kullunu sıkıntıya sokarmış. sabret dirayetli ol Allah mukafatını verecektir.
Rabbim hayırlı zamanda hayırlısını versin inşallah.

Amin Canım Benim, inanin burada kimden böyle güzel bir haber gelse kendim yasamışcasına duygulanıyorum :cry: Insaallah herkesin gönlünden ne geciyorsa o olur :dua:
Canim bülent bey hangi ilaclara devam dedi sana testi ogrenince ya benim kafam allak bullak bana yasemin hanim estrofem coraspin progesterin hinor ignesleri 10.haftaya kadar devam dedi ama estrofemde hamilelerin kullanmasi yasak diyor ben anlamadim ki ya:KK43:

Canim bülent bey hangi ilaclara devam dedi sana testi ogrenince ya benim kafam allak bullak bana yasemin hanim estrofem coraspin progesterin hinor ignesleri 10.haftaya kadar devam dedi ama estrofemde hamilelerin kullanmasi yasak diyor ben anlamadim ki ya:KK43:
Şuan kullandıgın bütün ilaclara ve ignelere hamılelegin 10.haftasına kadar devam edeceksin dedi canim. Estrofem olayını pazartesi bir sorarim hemsireye. Ben de kullanıyorum çünkü.

Şuan kullandıgın bütün ilaclara ve ignelere hamılelegin 10.haftasına kadar devam edeceksin dedi canim. Estrofem olayını pazartesi bir sorarim hemsireye. Ben de kullanıyorum çünkü.
Tebrikler canım ikiz çıkmış değerin Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin hepimize iNS

Kizlar clexane igne kullanan varmi bugun bi tane vurdum sonuna kdr bastirmadm biraz ilac kalmis içinde bisey olurm sonuna kdr bastırmak gerekiomus..

X