2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim simdi okulu bosver rapor verirler..
Ayin 1 i ne daha cok var 1 haftaya geciyomus.. serumunu taktir bir an once yarinda yatisini yaparsin

Benim bugün test günümdü 12.gün. Sonucumuz 27. Değerimiz düşük ancak doktorumuz ilaçlara devam gebelik oluşmuş dedi. 2 gün sonra tekrar testimiz var. Dualarım diğer arkadaşlarla beraber inşallah hepiniz çok daha yüksek sonuçlarla pozitifleri görürsünüz kızlar. Sizce bu sonuçlar çok mu düşük

ben evde yattım canım ama 10 gün tuvalete bile zor kalktım içim dışıma çıkıodu... ben çok su içtim sadece su yürümek imkansızdı sanki adım adım atıodu. ama yürüyüş çok işe yarıyor. bide activia ye probiyotik yogurt çünkü bağırsak şiş olunca daha çok acıoooo

Canim burda neler gördük
1 yıldır kk deyim. Güzel oluşmuş gebelik tadinj çıkar. Stres yapmaki degerin düşmesin

Gebelik oluşmuş positiv düşün artık ve bedlenmene dikkat et allahın izmiyle katlanarak yükselecek

Can'ım hiç sıkılma bebişin geç tutundu sanırım ondan düşük çıkabiliyor önemli olan değerin 2 günde 2 katlaması hep pozitif düşün konuş bebişinle rabbime dua et bolbol

rabbim tekrar baslamak icin güç versin canim.
Allahım üzülme nolur biliyoruz hepimiz aynı durumdayız ama Allah dağına göre kar verirmiş nasip edecek bizede sadece öetanetli ol hiç ara vermedoktoruna güveniyorsan hemen aynı yerde güvenmiyorsan yeni bir foktor arayışına gir ve rabbım en kısa zmnda sanada ve tüm bekleyenlere nasip etsin

Canım hayırlısıyla katlana katlana devam etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…