2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

@ZehreNur Y yenibidunya arkadasimiz ohss olmus onu duyunca cok kotu oldum opudan 3 gun sonra transfer yapmislar sanirim bi 3 gun sonrada idrarini yapamaya baslamis Allahim sifa ver
Yok canım transfetden 3 gün sonra değil. İdrar şikayetim pozitifi öğrendikten 3 4 gün sonra ortaya çıktı. Dağa önce şişlik dışında bi problemim yoktu. Hcg değeri ohss yi arttirirms. Sanirm benimki sonradan oldu

tatlımmmmm bu gün girebildim nete. çok geçmiş olsunnnn bir ohss li olarak lütfen etsuyu içççççç müjkemmel işe yarıyor hem bebeğine de şifa olur.... ben 10 gün çektim ilk 5 gün yemdeim sonra bi içtim ohhh misss

Tabi eger varsa mutlaka dondurmak gerek bende dondurcam.. birndaha ilac kullanmak zorunds kalmayiz

Günaydin kizlar ben progestan ignesinin sisliklerinden sikayetci olumca doktorum crinone jel ile baska bir igne verdi yazmistim ya ben bu jeli 2 gündür kullaniyorum da beceremiyor muyum acaba bakiorum hep camasirim beyaz beyaz geri geliyor boyle etkisi olmaz diye ödüm kopuyor ayni seyi yasayan varmi ne tavsiye edersiniz

Tatlım ben de o jeli kullanıyorum yaptıktan sonra en az 15 dakika yürüyüş yapman gerekir ne kadar çok hareket edersen o kadar emiliyor

bana ilk defa oluyor o yüzden sebebini bilemiyorum.
bakalım çarşamba günü randevumda soracağım bunu.

Evet bende kullanıyorum ama maalesef hep akıyor Can'ım uygula 15 dk yat ve sonra hep hareket et dedi dr bana

kızlar selam tup bebekde havuz yontemını bılen var mı ? ılk toplama ıle ıkıncı toplama arasında ne kadar zaman oluyor ?

Evet bende kullanıyorum ama maalesef hep akıyor Can'ım uygula 15 dk yat ve sonra hep hareket et dedi dr bana
Uyguladıktan hemen sonra hareket edilmesi gerekiyor yatmadan tecrübe ile sabit Birde öyle deneyin bence... çok az geri gelmesi normal ama pıhtı halinde geri gelmemeli yine de siz bilirsiniz tabi

Gunaydin kizlar hepinize iyi haftalar guzel haberleri alacagimiz guzel gunlerimiz olsun insallah.. size bir sorum olcak progestan fitil kullaniyorum 2 adet ama geri geliyor nekadar ileri itsemde faydasi olmuyormu acaba yada baska ne onerirsiniz kizlar

Gunaydin canim bana hemsire bir 10 dk falan yat demişti..Biraz çamaşirima islaklik yapıyordu ama yatinca biraz eriyor galiba ..bu progestonların jellindede ayni sorun oluyor okudugum kadari ile en garantisi iğne galiba ama o da çok acıtıyormuş..

Ya kızlar transferin 8. Gününden beri sabahları test yapıyordum silik çizgi vardı ve gün gün belirgin oluyordu bugün 11. Günüm elimde o testten yoktu başka marka vardı iki tane bu sabah onlarla yaptım hicbisey yok bu nasıl olur ya diğer testte yükselen ne o zaman kafayı yedirtecek bu testler var mi böyle bişey yaşayan

Ben fazla yatmiyorum bide onu deniyim tesekkur ederim canim evet malesef ignesi cok berbat yapiyor

22 08 2016 Arkadaşlar az önce son kontrolden çiktım,Carsamba gunu 09:30 da opu var..bu gece saat 21:30da çatlatma iğnelerimi yapıcam..4-5yumurta görünüyor dedi ..Benim yüzüm düştü haliyle sonrada bunlar daha iyi bence dedi..Allahim sonunu hayırli sonlandirsin inşallah..Bırde bugun kan alindı e2 bakilacak galiba ..birde doktor doğal tetikleme falan dedi hemşireye ne olduğunu bilmiyorum ama bakicam şimdi intenetten duyan bilen varmi ne demek ???hepimiz uzman olduk artık :) :)

Dogal tetikleme neymis ki bilen varsa yazsin bakalim
Canim onemli olan kaliteli yumurta olmasi bence uzulme sevin yani hem taze transfer olursun sen simdi daha iyi

Uyguladıktan hemen sonra hareket edilmesi gerekiyor yatmadan tecrübe ile sabit Birde öyle deneyin bence... çok az geri gelmesi normal ama pıhtı halinde geri gelmemeli yine de siz bilirsiniz tabi
Denemekte yarar var atıp kalkayım benimde geri geliyor çünkü gerçi ben bide Protestan iğnesi vuruluyorum çok takmıyorum yani geri gelmesini progestan bakıldı kanda 37 çıktı normalde 20 yetermiş fazlası var eksiği yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…