2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Insallah olmazsin canim
Zaten taze transfer daha iyiymis doktor oyle dedi bana da ama iste pco olunca ne yapcan mecburrr dondurulmus
Insallah her seyin en güzeli olacak.. Bu arada o 2 sigarayı da bırak bak ben 13 senedir iciyorum biraktim... belki de sigara yuzunden bebisimiz olmadi simdiye kadar

kaju canim opu cok kolay bir islem merak etme 20 dakkidalik bir sey hic birnsey hissetmeyeceksin merak etme
ay canım inşallah.Resmen anestezi denilince şuanda bile üzerimden bir stres dalgası geçiyor.Walla hele bi bebek olsun çatır çatır doğuracam yok anestezi epidural falan.Ortam bile sinir bozucu

Kızlar test günüme 1 gün kaldı benim göğüsler şişkin ve çok açıyordu artık acımalari geçti ama sert ve siskinler hala var mi böyle olup da sonradan hamile olan korkuyorum ama vücutta cem küçük birşeyi gozetler olduk

Benimkinde bakılmamıştı canım..artik allah ne verdiyse topladilar.. Şansıma benimde yumurta toplamayı erkek dr yapmıştı.. Allahtan narkoz veriyolar yoksa hayatta o kadar süre erkek dr la göz göze gelemezdim..
Ya canım inş bende de bakmazlar
Neyseki transferimi kendi drum yapacakmıs inş tabi bi aksilik çıkmazsa

Ya bazi yerler çozdurmeden para alındıği icinde sanki bunu gelenek haline getirmis gibime geliyor

Ayy aynen öyle düsünüyorum sorun yoksa neden olmuyor.. Millet aksam yatiyor sabaha hamilee hahaha ben onlara derim sorunsuz diye.. Neyse nasip zamani var demek ki.. Bekleyelim

Ya bazi yerler çozdurmeden para alındıği icinde sanki bunu gelenek haline getirmis gibime geliyor
Bilmiyorum canım
Ama ben zaten kalan olursa dondurtacaktım.ilerisi için buyuk rahatlık hem 2. Bebiş için lazım olur hemde Allah korusun ama gebelik olsada saglıklı olacagını bilemeyiz düşük falan olur Allah korusun insan korkuyor gercekten göz göre göre imha ettiremem

Kızlar ya basıma ilk kez geliyor gun icinde durup dururken vajina girisine ve icine saniyelik igne batıp cıkma hissi neden olur? 2-3 saniye surup geciyor. Kasık degil ama vajinada oluyor. Fikri olanlar lutfen cvp yazabilirler mi?

Kızlar ya basıma ilk kez geliyor gun icinde durup dururken vajina girisine ve icine saniyelik igne batıp cıkma hissi neden olur? 2-3 saniye surup geciyor. Kasık degil ama vajinada oluyor. Fikri olanlar lutfen cvp yazabilirler mi?
Aynen aynı şey bsnada oluyor ve ben bunu sanırım daha önceki adet dönemlerinde hissediyordum benimki vajinanın ağzından rahimin iç kısmına dogru olan saniyelik çekilme hissi ve adet olurdum hep buvseferde var inşallah adet değildir seninki de cnm

Ya canım inş bende de bakmazlar
kızlar erkek doktordan çekinmenize hiç gerek yok.Bende başlarda bayan doktor olsun diye diretiyordum(hassas bir durum sonuçta insan bayanda bile rahatsız oluyorsun yeri geliyor)ama şimdi doktorum erkek.Hatta nedense erkekler bu konuda daha kibar ve düşünceli davranıyorlar gibime geliyor benim.Ya zaten 2. görüşmeden sonra erkek olduğunu bile umursamıyorsun,şahsen şuan tek umursadığım uygulamaları ve bu alandaki başarıları.

En kolay yumurta toplama ben 2 kez oldum uyuduğunla kalkman bir gibi ve uyandığımda narkoz etkisi yoktu bile sanki uykuya daldım ve gözlerimi açtım 2 dk da kendine geliyorsun sadece 17 yumurta toplandığı için Ağrı'm çok oldu hemen iğne vurdular kesildi eve geldim işlendim normal hayattaki gibi korkulacak hiçbir şey yok rahat olun asıl yerleştirildikten sonra başlıyor stres ne oldu diye gerisi hava civa yani

Bugünde kalp çarpıntısı devam ediyor ve konuşurken bile nefes darlığı yaşıyorum nefesim azmış gibi bide adet Ağrı'sı gibi gibi bi ağrı yaşıyorum dün öğür öğür mafoldum bugün bu çarpıntılar pik yaptı yumurta toplama tırs vırs perşembe günü test günüm 12 gün geçmiyor 2 tüp bebekte bunları yaşamamıştım sanki 9 aylık hamile gibi şiştim acayip

Bazen diyorum 2 tuttu diyemi böyleyim an geçmiyor saçmalama kızım ya 1 boş gebelik biri düşük buda tutmadı diyorum anımız anımıza uymuyor psikoloji değişiyor sürekli

Yaygın olmayan bir vaka olmasına rağmen, aşın duyarlılık/aleıji meydana gelebilir. Aşın duyarlılık/aleıji şu belirtilerden birini ya da daha fazlasını içerebilir: iirtiker (kurdeşen), kaşınma, şişme, nefes almada zorluk, düşük kan basıncı (deride soğukluk ve donukluk, hızlı kalp atışı), baş dönmesi, terleme, bunlar anafilaktik reaksiyon/şok belirtileri olabilir. Eğer yukanda belirtilen belirtilerden biri olursa, ESTROFEM almayı durdurunuz ve acil tıbbi yardım arayınız.

Canim estoferm mi seni boyle yapti acaba

Bilmiyorum ki ne yaptı daha öncede kullandım ama ilk defa böylesini yaşıyorum ben perşembeye kadar ölmezsem iyi yani estrofem zaten başlıca sorun bakalım daha ilerlicekmi yarın dr arayım gerçi geçen aradım öğürüyorum diye olucak bunlar sabır dedi bunuda desem olucak bunlar dicek benziyor çok belirtiler

Birde kızlar transfer yapıldıktan sonra ben sondayla idrarımı boşalttı dr ve hiç kalkmadım çok rahattım aklınızda bulunsun hiçte acıtmadı minnettar oldum 1 saat irembe de yattım sonra eve geldim

Ooo.. seninkide yuksek cikmis.. canim 15-20 yumurta olunca doktor bir sonraki ay transfer yapiyorum dedi bana.. ah ah cok cok gecmis olsun canim yasayan bilir tabi ama insallah bir an once gecer
İnşallah canım sağolasın. Karnımin sisligi hafifledi sanki. Sabah baktım. Kilo artisim da yok yani bir kilo almsm tüm tedavi sürecinde. Benim ilk tedavimde 14 yumurta toplandı ohss oldm. Iki ay sonra transfer edilmişti

Canim çıkar benim de silikdi 8. Gün 44 çıkmsti Yaptı r bence gözün aydın. Hayırlı olsun

A
Allah razi olsun canım. Şirin tedavin de hayırlı olsun. İnşallah kaliteli yimuslarin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…