2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ya kızlar transferin 8. Gününden beri sabahları test yapıyordum silik çizgi vardı ve gün gün belirgin oluyordu bugün 11. Günüm elimde o testten yoktu başka marka vardı iki tane bu sabah onlarla yaptım hicbisey yok bu nasıl olur ya diğer testte yükselen ne o zaman kafayı yedirtecek bu testler var mi böyle bişey yaşayan
Canım testlerin duyarlılıkları başkadır belki.. ilk testler daha erken farkedebiliyordur son testinin hcg si daha yüksekken algılıyordr belki.. ilk yaptıgn testlerden alma sansn yok mu?

Arkadaşlar dün başka bir testle yapmıstm bugun baska bir testle yaptım testi. (Testten 2 saat once 1 bardak su içmiştim ama farkeder mi bilmem) çizgi var ama hala cok silik varla yok arası.. 11.günüm bugun çatlatma ignesi olalı 14.gün onun etkisimi acaba?

Eklentiler

• 20160822_122139.jpg
    20160822_122139.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar dr simdi ciktimmmm.. ctesi transfer var. Ya dr dediki 2 tane transfer edelim dondurulmuslarda tutma sansi azaliyor dedi bide 3 yada 4 tanesini cozeceklermis. En iyi 2 sini sececeklermis. Ya ben strese girdimmmm. Ananas ve nari sordum efsane dedi

Arkadaşlar dün başka bir testle yapmıstm bugun baska bir testle yaptım testi. (Testten 2 saat once 1 bardak su içmiştim ama farkeder mi bilmem) çizgi var ama hala cok silik varla yok arası.. 11.günüm bugun çatlatma ignesi olalı 14.gün onun etkisimi acaba?
Valla şanslısın benim başka markayla yapınca hicbisry çıkmadı hemde sabah idrariyla yapmama rağmen artık yarın kan ysptiracam ama inanılmaz korkuyorum

Canım testlerin duyarlılıkları başkadır belki.. ilk testler daha erken farkedebiliyordur son testinin hcg si daha yüksekken algılıyordr belki.. ilk yaptıgn testlerden alma sansn yok mu?
Valla bugün dışarı çıkarsam alicam o testlerden ama diğerlerinde hayalet de olsa çıkardı diye düşünüyorum hicbisey yok sadece bir markada çıkıyor çizgi güvenim kalmadı açıkçası

Ya kızlar transferin 8. Gününden beri sabahları test yapıyordum silik çizgi vardı ve gün gün belirgin oluyordu bugün 11. Günüm elimde o testten yoktu başka marka vardı iki tane bu sabah onlarla yaptım hicbisey yok bu nasıl olur ya diğer testte yükselen ne o zaman kafayı yedirtecek bu testler var mi böyle bişey yaşayan
Ben canım üzmek istemem seni; ama ikinci tedavimde 8m güne kadar koyulasti çizgiler, test gününe kadar da siliklesti. Dr lar aslında bu yüzden 12. Gün diyor çünkü o zaman a kadar kimyasal da olabiliyor. Bu arada dondurulmuş tedavisiydi. Çatlama iğnesi olmadim yani. Ama inşallah öyle değildir canım inşallah :KK43:

Kizlar dr simdi ciktimmmm.. ctesi transfer var. Ya dr dediki 2 tane transfer edelim dondurulmuslarda tutma sansi azaliyor dedi bide 3 yada 4 tanesini cozeceklermis. En iyi 2 sini sececeklermis. Ya ben strese girdimmmm. Ananas ve nari sordum efsane dedi
Ay kuzum benim de pts. Evet onun efsane olduğunu bende duydum. Hatta ananas antioksidan olduğu için kötü bile etkileyebilirmis.benim de 3 cozuyorlar canım ama genelde biri dayanmıyor:KK43: inşallah yuzumuz güler. ..

Ay kuzum benim de pts. Evet onun efsane olduğunu bende duydum. Hatta ananas antioksidan olduğu için kötü bile etkileyebilirmis.benim de 3 cozuyorlar canım ama genelde biri dayanmıyor:KK43: inşallah yuzumuz güler. ..
Yasemin senijn dondurulmus var miydiii aaaa cok sevindim ben sandim hic kalmadi. Ya ne bileyim sanada tane transfer etmislerdi. Ben de heyecan tavan yapti. Insallah bebislerimiz olur yaaa

Telefon azizligi yani sanada 2 tane mi transfer edildi yada ptesi 2 tane mi transfer ettiricen.

Yasemin senijn dondurulmus var miydiii aaaa cok sevindim ben sandim hic kalmadi. Ya ne bileyim sanada tane transfer etmislerdi. Ben de heyecan tavan yapti. Insallah bebislerimiz olur yaaa
Canim bu son dondurulmuş hakkım. Pko uğruna çok yumurtam olmuştu. Zaten bu olmazsa sıfırdan tedavi çok zor olur artık benim için :KK43: aramızda iki gün oluyo tatlım. Rabbim sonumuzu hayr etsi bu arada bana da iki transfer canım. 2 kaliteli yanına bir kalitesiz koymuşlar ama kalitesiz açılınca bozuluyor genelde. İki kalıyor

kızlar selam tup bebekde havuz yontemını bılen var mı ? ılk toplama ıle ıkıncı toplama arasında ne kadar zaman oluyor ?
Canim havuz yontemi rezervi dusuk olan yada yunurta kalitesi az olan kisilere uygulaniyo.benimde tedavimde yumurtalarda sikinti cikti 12yumurtadan sadece 5i dollendi. Doktor sana havuz yontemi uygularsak yavas yavas daha kaliteli yumurta toplariz dedi.ama bir sonrakinde artik.havuz yontemini 2 yada 3 opuyla yapabiliriz dedi.normal tup bebekte yapilan opunun hemen ardindan ikinci tedaviye hemen basliyolar

Dogal tetikleme neymis ki bilen varsa yazsin bakalim
Canim onemli olan kaliteli yumurta olmasi bence uzulme sevin yani hem taze transfer olursun sen simdi :KK49: daha iyi
Ben baktim ama bisey bulamadim evet taze trasfer olacak fakat genetik inceleme dusunuyoruz insallah saglam gelirde trasfer olur..

Ben canım üzmek istemem seni; ama ikinci tedavimde 8m güne kadar koyulasti çizgiler, test gününe kadar da siliklesti. Dr lar aslında bu yüzden 12. Gün diyor çünkü o zaman a kadar kimyasal da olabiliyor. Bu arada dondurulmuş tedavisiydi. Çatlama iğnesi olmadim yani. Ama inşallah öyle değildir canım inşallah :KK43:
Hayırlısı artık ama ömrümün en uzun en geçmek bilmez 12 günüydü artık hiç gücüm yok

22 08 2016 Arkadaşlar az önce son kontrolden çiktım,Carsamba gunu 09:30 da opu var..bu gece saat 21:30da çatlatma iğnelerimi yapıcam..4-5yumurta görünüyor dedi ..Benim yüzüm düştü haliyle sonrada bunlar daha iyi bence dedi..Allahim sonunu hayırli sonlandirsin inşallah..Bırde bugun kan alindı e2 bakilacak galiba ..birde doktor doğal tetikleme falan dedi hemşireye ne olduğunu bilmiyorum ama bakicam şimdi intenetten duyan bilen varmi ne demek ???hepimiz uzman olduk artık :) :)
hadi güzelim az kalmış opuyu atlattıktan sonra rahatlıyorsun zaten.Bende bugün opu yaptım perşembe transferim var nedense hiç heyecan yok nedenki acaba:110:

hadi güzelim az kalmış opuyu atlattıktan sonra rahatlıyorsun zaten.Bende bugün opu yaptım perşembe transferim var nedense hiç heyecan yok nedenki acaba:110:
Insan psikolojisi o kadar tuhafki bu aldigimiz ilaclarmi yapiyor yada yillarin birikimimi oluyor bilmiyorum..Bir gozlerim doluyor bir hicbirsey hissetmiyorum yani bende karmakarisik oldum..sana 3 . Gun embriyo konacak o zaman ..insallah emeklerimizin karsiligini alalim canim ..

X