2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bana da iğne vermedi Dr. Onun yerine crinone jel verdi. Onun da pek kullanışlı olduğu söylenemez. Sürekli ıslak kalıyo tahriş yapıyo.

Bayanlar okuyorum ama anlamiyorum ohss nedir?
Eyvahh şimdi gaziliii gaziliii m gelip tozu dumana katacak bu konuyla ilgili 1550 satır yazmadan ben özetliyim:KK70:
:KK74::-)
Karında su birikmesi şişlik nefes darlıgı yapabiliyor
Ohssdan korkmuyoruz kızlar drumuz bunun olmaması için gereği neyse yapıyorlar onlara bırakıp dua edin sadece

Kızlar opu günü narkozdan önce son bir kez yumoşlara bakılıyor mu?merak ettim
Benim dr izinde erkek dr bakacakmıs cok tedirgin oluyorum

Aslında iyiki dondurcaklar bu sırada bedenen ruhen dinlenmiş oluruz bir sure iğne gormemek harika hissettircek
ya walla sorma şükür iğneler bitti opu dan sonra yumurtanın verdiği şişkinlikte bitecek diye düşünürken ha bire farklı şeyler çıkıyor.Kızlar beni çok korkuttunuz ha,yarın opu var benim zaten anestezi alacam diye gerginim bide diğer şeyler eklendi.

ya walla sorma şükür iğneler bitti opu dan sonra yumurtanın verdiği şişkinlikte bitecek diye düşünürken ha bire farklı şeyler çıkıyor.Kızlar beni çok korkuttunuz ha,yarın opu var benim zaten anestezi alacam diye gerginim bide diğer şeyler eklendi.

Canim niye gerginsin ya gerilme bilincli olmakda yarar var sadece
1. Pco musun
2.kac tane yumurtan oldu
3.narkozdan korkma ben 4 saatlik ameliyat oldum 7 ay once narkoz hic bisi yapmiyo beni de cok korkutmuslardi

Dimi :halay: ohss ciddi bisey dedi doktor ama ben ne yapim
Doktor anlatirken kanimiz dondu az cok biliyodum ama millet abartiyo herhalde diyodum kendimi teselli etmek icin
Canim tranferini ertelettirirsin sorun olmaz o zaman
Yok canim ben ertellettirmiycem doktoruma güveniyorum tabi önce Allaha okul başlarken hamis olmak istiyorum rabbimin izniyle .. pozitif düsüncem ve ohss olmucam insallah:KK49::rapci:ben aşılamada oldum sukur en ufak bir sey olmamisti o zaman simdi de olmuyacak.

Kiz erkek olsa ne olacak hey allahim yaa guldurdun beni :KK70:
Adam gunde kac tane goruyo smear alsa neyse de normal ultrasonda bakmiyolar bile rahat ol..:KK68:

Aman işte caresizlikten o mu daha iyi olur bu mu daha iyi olur arayışı benimkisi.. Aslında hepimizin farklı sorunları var.. Bazen keşke benimde olsaydı diyorum en azından tedavisini olursun.. Sebepsiz olmamasıda ayrı bir dert.. :KK43:
bende senin gibi düşünüyorun.Genelde sorunu olanların çözümü daha çabuk kolay oluyor ama bizde neyi tedavi edileceğini bilmek kolay olmuyor.Aslında bizde de bir neden var sebepsiz diye birşey yok ama doktorlar bazı şeyleri henüz açıklayamıyorlar belki ilerde hemen bulup tedavisini yapacaklar ama şimdi böyle:KK43:

Yok canim ben ertellettirmiycem doktoruma güveniyorum tabi önce Allaha okul başlarken hamis olmak istiyorum rabbimin izniyle .. pozitif düsüncem ve ohss olmucam insallah:KK49::rapci:ben aşılamada oldum sukur en ufak bir sey olmamisti o zaman simdi de olmuyacak.

Insallah olmazsin canim :dua:
Zaten taze transfer daha iyiymis doktor oyle dedi bana da ama iste pco olunca ne yapcan mecburrr dondurulmus:rapci:

2.kac tane yumurtan oldu
Çok geçmiş olsun canım.Hiç kolay değilmiş ameliyata girmek rahim filmi çekilirken o ortamı gördüm anestezi aldım ve anladım,hele bide ameliyat olmak:rolleyes:.Çok geriliyorum sorma ağlamalar elime koluma hakim olamıyorum oraya buraya atmaya başlıyor yattığımda sinirlerim boşalıyor işte.Her zaman anestezinin riski var sonuçta.
Benim 9 yumurtam var pco yok aslında aşılama yapacaktı doktorum ama benim yumurtalarım çok hassasmış az dozlarla az ağneyle böyle oldu oda tüpe geçebiliriz istersen dedi tabi balıklama atladım:KK70:.

Benimkinde bakılmamıştı canım..artik allah ne verdiyse topladilar.. Şansıma benimde yumurta toplamayı erkek dr yapmıştı.. Allahtan narkoz veriyolar yoksa hayatta o kadar süre erkek dr la göz göze gelemezdim..

Canim niye gerginsin ya gerilme bilincli olmakda yarar var sadece
1. Pco musun
2.kac tane yumurtan oldu
3.narkozdan korkma ben 4 saatlik ameliyat oldum 7 ay once narkoz hic bisi yapmiyo beni de cok korkutmuslardi
Canım bünyeye göre değişiyo mesela benim narkoza alerjim var korkutmak gibi olmasın hsg cekilince bile işlemden 10 saat sonra kusma ateş oldu.kendimi biliyorum yine oyle olacak geceyi kusma atesle gecircem o halde işe nasıl gitcem tek korkum o yoksa opudan korkmuyorum
Neyse kişiye gore değişiyor işte inşallah hersey yolunda gider bebişler için katlancaz

Ya benim dra taze olsa dedim, olmaz amerikadan gelen hastalarıma bile taze yapmıyorum dedi.kurum olarak prensipleri öyle sanırım.halbuki pkos degilim yumlarda oyle cok degil 10 dan fazla dedi sadece

X