2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

valla kızlar ben karar verdik gideceğiz diye çarşamba gününü iple çekiyorum içim içime sığmıyor halbuki ilk görüşme yani doktorla sohbet edeceğiz belki sadece ama çok heyecanlıyız eşimle. böyle oldukça aklıma siz geliyorsunuz. transfer gününü bekleyenler ya da test sonucu için gün sayanlar.. sizlerin heyecanını hiç düşünemiyorum. umarım hepinizin verdiği emekler nihai sona ulaşır da hepinize Allah ım sağlıklı hayırlı evlatlar verir tabi bana da AMİN.

Valla kızlar erken gebelik yazan da son kullanma tarihi bulamadım clesrblue marka diğer ikisinde tarih geçmemiş yani pozitif olanın da tarihi geçmemiş ay bu ne kötü biseymis hiç bu markaları kullanan yok mu ya özellikle sente lady kullanan olması çok önemli su an benim icin

2 ağustos adetimin ikinci günü başlayan ilk deneme tüp bebek maceramız maalesef bugün itibariyle sona erdi..13 ünde yumurta toplama işlemi, toplanan 15 yumurtanın 9 unun olgun çıkıp 5 inin ilk gün itibariyle döllenmesi, 3. güne 5 inin de güzelce gelmesi hep olumlu ve bizi umutlandıran gelişmelerdi. ta ki dün 5. gün embriyoloğun, 3 ünün komplaklaşmaya başladığı diğer ikisinin geriden geldiği bilgilendirmesiyle biraz telaşlanmaya başladık ki bugün de 5 inin de gelişme göstermeyip transferin gerçekleşmeyi haberini aldığımızda artık tamamen bir umutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşadık. erkek faktörü olduğunda üçüncü güne değil embriyonun beşinci güne ulaşıyor olması önemliymiş. doktorun demesine göre 3. günkü 5 embiryoyu da transfer etse zaten tutmayacakmış. bizi direkt üroloğa yönlendirdi. sperm kalitesi artmadan tüp bebek denemenin bir anlamı yok dedi..bütün yaz tatili boyunca bel bağladımız tüp bebek tedavisi böylelikle şuan için iptal oldu..
konu kurucusu simarik83 beni listeden çıkarabilirsiniz.
burda hamilelik haberini aldığım herkesin allah evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin..henüz hamile haberini almamamış ancak bu uğurda emek harcayanların da allah elini ve kucağını boş döndürmesin..

Canim hayirli olsun simdiden bizede mutlaka haber ver :) valla aynen dedigin gibi benim transfer tarihim belli olcak icim icime sigmiyor simdiden sonuca yaklastikca heyecan katlanarak artiyor ama bu korku dolu degil bebegimize kavuscagimiz icin tatli guzel bi heyecan oluyor insallah sende ogunlere geleceksin

Canım benim herşeyde bi hayır bir sebep vardır hiç üzülme elbet bi zamanı vardır herşeyin benimde 4.olacak bu rabbim hepimize yardım etsin inşallah tez zamanda yavrularımızı sağlıkla alırız kucağımıza

Canim oncelikle yasadigin hissi bende zamaninda yasamis biri olarak anliyorum ve suan hicbir sey seni tesellide etmicek...ama kisa bikac sey solemek istiyorum sebebi sonucu ne olursa olsun cok zorlu bir surec onca emeklerden sonra insan istiyorki guzel sonuc alsin ama olmayinca olmuyor bunun adi kader sinav herneyse kendimizi uzerek yipratarak malesef sonucunu degistiremiyoruz oyuzden yilmadan yikilmadan tekrar cabalayip mutlu sona ulasmak...bi suru hadisler var allah sabredenlerle cabalayanlarla beraberdir..test gununde negatifi almak yada evlat acisi yasayan biri olarak evlat acisini yasaman inan bana daha beterdir oyuzden beteri beteri var pes etmeden yola devam etmeni ve bebegini kucagina almani cani gonullen isterim

ayy inşallah canım ya
20 aydan sonra ilk defa içim içime sığmıyor keşke daha önce karar verseydik diyorum böyle olunca da ama herşeyin zamanı var demek ki.
o mutlu sonu iple çekiyorum.
hiç iki çizgi görmedim Allah ım o günler gelecek mi demekten kendimi alamıyorum.

Valla kafam karıştı yani sente lady yazan dün negatifti bozuk olsa dün de biseyler çıkardı bu sabah silik çıktı öğleden sonra daha net acaba ucuz ama çok mu duyarlı ki ufff buna inanmak istiyorum

Canım 10. Gününde kan ver uğraşma hiç bunlarla boş yere geriliyorsun..

Ben onu hiiic duymadım bile

çok teşekkür ederim.. gerçekten de allah tarafından sınandığımı hissediyorum.. yoksa 5 embiryonun 5 i de mi 5. güne gitmez , biri olsun yoluna devam edemez miydi.. nihayetinde bana 5 tane değil 1 tane de olsa yetecekti..ancak olmayınca olmuyor demek ki..şuan nerden yolumuza devam edeceğiz onu bulmaya çalışıyoruz..allah sizleri bu şekilde sınamasın, hep güzel sonuçlar versin..

Canim testlerin son kullanma tarihleri geçmiş olabilir mi
Baktım hiçbirinin geçmemiş ama enteresan ya dün negatiftu bu sabah silik öğleden sonra daha net sanki bir hormon artışına işaret ediyor aynı marka ile ışte araya başka marka soktum negatif nasıl is anlamadım

Bence kendini bu kadar hırpalayacağına gidip bi kan testi yaptr bebişinide üzüyorsun

Canım kendini üzme bu kadar boşuna stres oluyosun dua et hayırlısıyla kan testi en net olanı biliyosun. Şimdi için içini kemirecek hep yıpratma kendini

Canım kendini üzme bu kadar boşuna stres oluyosun dua et hayırlısıyla kan testi en net olanı biliyosun. Şimdi için içini kemirecek hep yıpratma kendini
Ya o kadar çok iğne oluyoruz ki öyle hemen kan testi ile kolumu deldirmek istemiyorum salı kan testim ışte biz tüp bebek annelerinin endişesi hiç bitmiyor ki

Canım Rabbim sana ve eşine tez zamanda hayırlsıyla ewlat versin.inanın bütün ümmedi muhammed e dua ediyorum.bu sınav zor yaşamayan bilmez.rabbim yaşatmasında.üroloğ kaan aydos derim bize çok faydası oldu.doğal yolla olmaz sizin dediler tedavi uyguladı kaan hoca 6 7 ay sonra doğal çıkış oldu.azospermiydi.şimdi dondurulmuşlarla devam ediyoruz.hayırlısı üzülme canım olacak inşallah pes etmek yok

Kadaerimiz benziyor sizinle bizde azopemdiydik cnm bir sene sıfır spermdi sonra variskosle olduk doktor yüzde beş çıkış olur olmanızda olur tese yapalım dedi eşim olmak istedi ve cok şıkır yüzde beş şans yüzümüzü güldürdü Sperm çıkışı bsladi çok şükür Kadaerimiz benziyor cnm okuyunca yazmak istedim çikiş sayınız kaç cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…