2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Arkadaslar bir sorum az önce eczaneden ilacimi aldim..Progynova 21.. Adetimin gelmesi halinde 1. günden itibarwn bu ilactan alicam.. Rahim kalinlasmasi icin.. Ama burdaki arkadaslar estrofem kullaniyor rahim kalinlasmasi icin.. Acaba bu ilactan kullanan var mi?? Bilgi verebilirmisiniz?? Dondurulmuslari denicez
Canim ben kullaniyorum cyclo progynova beyazlari sadece estrofem yerine gunde birden basladik dozu artarak devam ediyoruz

Ben hava atiyordum sizden önce transfer im diye. Ben sizden sonraya kaldım sanirim:))) canım ben early prediktor kullanıyorum. O da çok hassas
Sagol canim ondan alayim ben ozaman :) benimde daha erken olmaz sanirim cunku ilaclari kullanali daha 7gun oldu bakalim bende cok merak ediyorum :)

Hadi insallah haber ver yarin canim yanima yoldas ariyorum birlikte gun sayacak:) baskalari varmi kizlar haftaya transfer olcak?
Evet canim bu surecte ayni zamanlara denk gelmek cok iyi oluyor moral destek acisindan sanmiyorum ama benimkide 23 olurmus bide bence ben yasemin le senin tarihlerinin tam ortasinda denk gelicem :KK70:

Canim cyclo progynova mi tam adı. Ben onu kullandığım ay değil bir sonraki ay transfer e başladım
Cyclo progynova 21 canim.. Dr adetin 1. günden baslayip dozu artarak devam ederek kullancam.. Yumurtaliklari uyarmadan rahimi kalinlastircaz dedi.. Ilac diger arkadaskarinkinden farkli olunca merak ettim

Kızlar kafam karmakarışık sabah elimde sente lady die bi test vardı yaptım çok silikti saat 1 den beri hiç bişey yemedim icmedim tekrar yaptım aynı markayla direk pozitif çıktı hormon yükselmiş diye düşündüm ama elimde 1 erken gebelik testi vardı clearblue die onu da yaptım çıkmadı kafam karıştı baktım dolapta kutusunda bluewell yazan bir test daha var ama içinden çıkan laboguick onu da yaptım oda negatif ufff bu ne ya resimlerini yolluyorum

Diger sorumu unuttum arkadaslar..dr aradi kan tahlilim sonucuna göre seker cikmis.. Metformin 500 ilacini yazmis. Postayla recetemi göndermis.. Sok oldum.. Bu sürecte böyle bir sorunla karsilasan var mu?? Duruma göre gebelik gerceklesirse bile 3 ay kullanmaliymisim.. Endokrin bölümüne gidip detayli tahlil istedi..

Bu pozitif olan

Eklentiler

• IMAG1110.jpg
    IMAG1110.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 69
Buda içinden laboguick çıkıp kutusunda bluewell yaxan

Eklentiler

• IMAG1111.jpg
    IMAG1111.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 72
  • IMAG1112.jpg
    IMAG1112.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 71
Valla kafam karıştı yani sente lady yazan dün negatifti bozuk olsa dün de biseyler çıkardı bu sabah silik çıktı öğleden sonra daha net acaba ucuz ama çok mu duyarlı ki ufff buna inanmak istiyorum

Yan etkileri oldu mu?? Formdakiler estrofeme basladik diye yazinca neden benimki farkli diye merak ettim dogrusu
Canim ben daha once ohss gecirmistim yumurtaliklari uyarmasi bana iyi gelmeyecegi icin dr verdigini dusundum estrofemde kullanmistim o bende siskinlik falan yapmisti yani estrofem daha cok yan etki yapti bende ama bunu 1 haftadir kullaniyorum suan gunde 3e cikti hatta ama hicbir yan etkisini gormedim cok sukur

Canim ya pozitif olanda baya belirgin aslinda hem cikmasa onda cikmazdi diye dusunuyorum sonucta burda idrar testi poztiif cikanin hep kandada pozitif cikti kotu dusunme hemen belki digerleri hassas degil oyuzden cikmadi
Cnm pozitif cikanda sabah sadece hareketlenme vardı ve 20 ml kadar hassas yazio bluewell yazan da hiç kağıt yok ne kadar hassas bilmuom ama erken gebelik testinde 5 ila 15 arasını görür yazio onda nie çıkmadı ona takıldım bu markaları kullanan var mi daha doğrusu bu sente lady kullanıp doğru çıkan var mi rahat latin beni nolur

Merhaba arkadaşlar bende bu ay aşılama yapacakken tüpe dönüş yaptık yarın kontrolüm var pazar günü de herhalde yumurtalarım toplanacak sonra transfere karar verilecek.Hadi inşallah hepimize Ağustos hayırlı gelir kızlar

X