2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Selam kizlar transferimin 4.gunu 2adet donmus 5.embiriosu transfer edildi bugun malesef kabizlikla ugrasiorum belirti olarakta 2.gunden beri baslayan kasiklarda batma var gelip gecio goguslerim felaket durumda ilaclardandir deyip kendimi umutlandırmak istemiyorum donmuslarda test 15gun sonra yapiliomus neden bukadar uzun acaba bilen varmi birde bu tutunma 5.gun embiriyosunda hemen ilk gunmu oluyor

Toplam kaç gün ilaç kullandınız bende cumartesi başlayacam da pek bilgim yok

Canım genelde 4-5 günden itibaren oluyor o yerleşme şikayetlerde o aralar başlıyor

Gazilim, kızlar ben geldim
Bugun ilk kontrolum vardı..yumoşlarım 10 dan Fazlaymış boyutları 10-14 arasında degişiyor.dr gorur gormez çok guzel dedi
Şuan gonal f 150 ye düştü menapur devam birde orgalutran verdi.bunları iki gün vurulcam cumartesi tekrar çağırdı
Ben dra transfer ne zaman olur dedim ve ben şok önümüzdeki ay olur büyük ihtimal dedi :-(
Yaşadıgım şoku anlatamam ben kendimi bu aya hazırlamıştım
Yumurta 10 dan fazla olunca genelde boyle oluyormuş heralde çarşamba günü kan tahlili yapılcak ona göre transfer olup olmamasıyla ilgili karar vericekmiş
Kızlar moralim çok bozuk sabredemiyorum biran once olsun bitsin istiyorum
Benim gibi yumoşları 10 dan fazla olup transfer olan ve pozitif goren var mı aranızda?
Bu arada rahim 9.5 miş çok guzel dedi dr
Bundan fazla oluncada transfer iptal mi oluyor acaba bilen var mı

Benim 22 taneydi iki ay sonra transferi oldum daha önceki gebeliğimde ohss sendromu olmuştum bu yüzden
Yanlış hatırlamıyorsam 11 milim falandı benimki

Benim 22 taneydi iki ay sonra transferi oldum daha önceki gebeliğimde ohss sendromu olmuştum bu yüzden
Yanlış hatırlamıyorsam 11 milim falandı benimki
Tesekkur ederim saglıcakla kucagına alırsın inşallah bebeğini
Dra sordum ohss olur mu diye drum benim hastalarım ohss olmaz dedi inş olmaz o konuda cok güveniyorum druma
Ama transfer bu ay olsa cok mutlu olurum

Kiiz ne bozuyon morali. Ohss tlriskine karşı erteliyorlar çok yumurta olunca. Allah korusun öyle bir şey olursa çok fena. Hem donmus bence daha iyi rahim dinlenir falan filan. Bende de aynısı olmuştu. Ve dedimki iyi ki olmamış transfer

Ya of ne bilim herkes hemencik transfer oluyo bense hep bekliyorum bayrama müjde vermek istiyodum :-(
Dr çarşamba günü karar vericem dedi kan tahlili sonuclarına göre
Belki iyi çıkarda olurum demi
Drum ohss olmayacagımdan çok emin konuştu
Sen ohss oldun mu canım

Merhaba canlar
Bana 11 Ağustos'ta 2 tane 5. Gün Donmuş embriyo transfer yapıldı. Bugün 7 günüm ama bu 3 denemem olduğu için çok sabırsızlanıyorum hatta bugün idrar testi Yaptım sonuç negatif çıktı ama moralimi bozmakta istemiyorum ne olur bana akıl verin şimdiden teşekkürler

Bu adetin kaçıncı günü canım. Benim catlatmadan önceki son kontrolumde 25 folikul gördü. Kasiklarim çok sanciluydi. E2 de çok yüksek çıkınca hemen catlatma ignesini değiştirip erteledi. Geçirdim ama o kadar ağır değil. Ama o durumun üzerine transfer olsaydı daha kötü olabilirmiş. Çünkü beta artışı daha beter yapıyormuş

Erken testlerden mi canım. Eğer normalde o bazen üç haneli betayi bile gostermiyebikiyo. Moral bozma hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…