2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bu adetin kaçıncı günü canım. Benim catlatmadan önceki son kontrolumde 25 folikul gördü. Kasiklarim çok sanciluydi. E2 de çok yüksek çıkınca hemen catlatma ignesini değiştirip erteledi. Geçirdim ama o kadar ağır değil. Ama o durumun üzerine transfer olsaydı daha kötü olabilirmiş. Çünkü beta artışı daha beter yapıyormuş
Off cok Fazlaymış gecmiş olsun canım
Evet tehlikeli oldugunu biliyorum drum sabırlı ol onemli olan hemen transfer yapmak degil gebe kalmanı saglamak dedi
Haklı ama bir iki güne anca sindiririm sanırım..adetin 7. Günündeyim canım 5 gün iğne vurdum..
Cumartesi tekrar gitcem sence o zamana 20 i gecer mi

Tüp bebeğe başlayacam kismet olursa adetin ikinci günü bugün hasta oldum ama tam anlamıyla bi şey gelmiyor bugün ilk gün sayılır mı cevap verirseniz sevinirim tskler
Canım benim de akıntı şeklinde çok az geldi doktorum yoğun olduğu günden saymaya başla. İkinci yoğun günde başka demişti. Öyle başladım ben de ilk günleri saymadım.

Merhaba canlar
Bana 11 Ağustos'ta 2 tane 5. Gün Donmuş embriyo transfer yapıldı. Bugün 7 günüm ama bu 3 denemem olduğu için çok sabırsızlanıyorum hatta bugün idrar testi Yaptım sonuç negatif çıktı ama moralimi bozmakta istemiyorum ne olur bana akıl verin şimdiden teşekkürler
Canım benim seninle aynı gün olmuş transferim benimde 5.gün 2 tane idi.bugün 7.gün idrar testi aldım ama çok kararsızım yapıp yapmamakta 3.denemem ilk 2 sinde yaptım hep moralim bozuldu sende hiç canını sıkma böyle olup sonrada pozitifleşen çok var belirtin varmıydı?

Tüp bebeğe başlayacam kismet olursa adetin ikinci günü bugün hasta oldum ama tam anlamıyla bi şey gelmiyor bugün ilk gün sayılır mı cevap verirseniz sevinirim tskler
Canım benim de akıntı şeklinde çok az geldi doktorum yoğun olduğu günden saymaya başla. İkinci yoğun günde başka demişti. Öyle başladım ben de ilk günleri saymadım.

Off cok Fazlaymış gecmiş olsun canım
Evet tehlikeli oldugunu biliyorum drum sabırlı ol onemli olan hemen transfer yapmak degil gebe kalmanı saglamak dedi
Haklı ama bir iki güne anca sindiririm sanırım..adetin 7. Günündeyim canım 5 gün iğne vurdum..
Cumartesi tekrar gitcem sence o zamana 20 i gecer mi
Yok geçmeyebilir. Tahminim 15-18olur sende. Canım önce bi uzuluyon da valla daha iyi oluyo. Sen ilaçların yan etkisini görmeye yeni baslican daha yok kasık ağrısı yok akıntı yok dengesiz ruh hali. Benim pozitif oldu. Ama düşük oldu. Bi arkadaşıma benim gibiyken yaptılar kız bir ay çekti. O yüzden doktoruna bırak uslu uslu dinle onu:)

Tatlım. Transfer 29 ağustosta. Rahim de 7.4 Muş. Lakin bana çok geç geldi.ama vardır bi bildiği dedim.sen cts gidicektin demi.estrofem ı de 3 e çıkardı. 24 ünde de crinon jele başlıyorum
Canimmmm hayirli olsun en azindan tarih belli oldu hersey yolunda demekki ve 10 gun sonra transferin var neguzel :) evet canim benimde cumartesi tarih belli olur insallah..bende estrofem yerine gecen hapi bugun 3 e cikarttim ve dunde vagifem fitile basladim cumartesi mutlaka haber veririm:KK54:

Gazilim, kızlar ben geldim
Bugun ilk kontrolum vardı..yumoşlarım 10 dan Fazlaymış boyutları 10-14 arasında degişiyor.dr gorur gormez çok guzel dedi
Şuan gonal f 150 ye düştü menapur devam birde orgalutran verdi.bunları iki gün vurulcam cumartesi tekrar çağırdı
Ben dra transfer ne zaman olur dedim ve ben şok önümüzdeki ay olur büyük ihtimal dedi :-(
Yaşadıgım şoku anlatamam ben kendimi bu aya hazırlamıştım
Yumurta 10 dan fazla olunca genelde boyle oluyormuş heralde çarşamba günü kan tahlili yapılcak ona göre transfer olup olmamasıyla ilgili karar vericekmiş
Kızlar moralim çok bozuk sabredemiyorum biran once olsun bitsin istiyorum
Benim gibi yumoşları 10 dan fazla olup transfer olan ve pozitif goren var mı aranızda?
Bu arada rahim 9.5 miş çok guzel dedi dr
Bundan fazla oluncada transfer iptal mi oluyor acaba bilen var mı

Canim oncelikle moralini bozma bu senin icin iyi bisey yoksa ohss olursun.. ben sana o yuzden amh degerini sormustum rezerv iyi olunca boyle 1 ay erteliyolarmis.. ama su konuda cok haklisin bastan sana bunu gorusmede soylemeliydi..
Insan bir an once hamile kalmak istiyo cunku biz cok bekledik seni cok iyi anliyorum artik 1 ay a bile sabredemez hale geldik ama ne yapalim her şer de vardir bi hayir bozma moralini hemen :KK66:

Kizlar ben dayanamyip transfer gununu sayarsam 8.gun aksami idrar testi yaptim:110:bes dakika sonra ikinci cizgiyi gordm:KK49:normalde pazar test gunum. Cok sevindim inşallah dogrudur hergun yapcam bakalim test gunune kadar inanmak istiyorum :dua:
Tebrikler canimmmm ayy hamislerimiz git gide artiyor ne mutlu bize 8.gun aksam idrar testi boyleyse eminim test gunu degerin cok guzel cikicak allahim saglicakla kucagina almayi nasip etsin:anneadayı::emir_bebek:

Kizlar ben dayanamyip transfer gununu sayarsam 8.gun aksami idrar testi yaptim:110:bes dakika sonra ikinci cizgiyi gordm:KK49:normalde pazar test gunum. Cok sevindim inşallah dogrudur hergun yapcam bakalim test gunune kadar inanmak istiyorum :dua:
Tebrik ederim.:halay::halay::halay:İnan canım. İkinci çizgiyi gördüysen kesin hamilesin. Maşallah :nazar::nazar:

Hadi hayırlısıyla inşallah artar ve güzel gebelik oluşur cnm☺

X