2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Evet hareketsizlik veya kullandigin ilaclardan olabilir canim... Bende yok şuan bisey. Istersen bi telefon acip danuş doktoruna...

kızlar haftaya tüp bebek için görüşmeye gitmeye karar verdik.
biraz korkuyorum aslına bakarsınız.
opu işleminden geçen arkadaşlar çok zor mu ağrı sızı oluyor mu?
bir de hemen işlemlere başlıyorlar mı yoksa birkaç ayı bulur mu?
cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim.

Tüp bebeğe başlayacam kismet olursa adetin ikinci günü bugün hasta oldum ama tam anlamıyla bi şey gelmiyor bugün ilk gün sayılır mı cevap verirseniz sevinirim tskler

Estrofem , progesteron ıgne , su clinone jel miydi neydi o, aspirin ,dostinex,birde aklima gelmedi kalkip bakmaya da üsendim simdi o .... bu kadar ilaç fazla mi yoksa size de mi verdiler?

Tüp bebeğe başlayacam kismet olursa adetin ikinci günü bugün hasta oldum ama tam anlamıyla bi şey gelmiyor bugün ilk gün sayılır mı cevap verirseniz sevinirim tskler
Canım benim leke gelince aradım rand almak için hemşire akşam 5ten sonra kırmızıya donerse yarın ilk gün olur dedi
Yani benim perşembe leke geldi 5 den sonra kırmızı ya dondu cuma birinci gün cumartesi 2. Gun tedaviye basladım

Hayirli olsun tedavin canim hic korkulcak bir surec degil opu anestezi altinda yapiliyor en fazla 15 dk bitip odana geliyosun agri hissetmiyosun merak etme sonrasinda hafif adet agrisi oda agri kesiciyle geciyor once bazi tahliller istiyor dr onu yaptirdiysan kisiye gore degisiyor kimisi hemen baslayor tedaviye ben mesela 2 ay vitaminden sonra baslatti doktrum

cevabın için çok sağ ol. eşimden kaynaklı tüp bebeğe karar verdik. haftaya görüşmemiz var bilemiyorum ne zaman başlarlar artık. hem heyecanlı hem stresliyim. umarım herşey yolunda gider.

Kızlar Merhaba cumartesi test günüm. Iki üç gündür acayip duygusalım. Herşeye saçma sapan herseye ağlama potansiyelim var. Ama ne saçma şeyler anlatsam gulersiniz :) sabah 8 e doğru uyandım canım birsey yemek istemedi istahim da yok, 11 e kadar yemedim. Yerken de afedersiniz zorla yedim resmen geri geldi. Normal mi bu yaşananlar bilemedim önceki tedaviler de hiç böyle şeyler olmamıştı

Tsk ederim cnm biraz bekleyeyim o zamn bende daha tam gelmedi çünkü

korkma en korkulacak olanı karar vermek ve ilk kontrole gitmek. cnm seni varikosel grubundan hatırlıyorum hiç korkma insan herşeye alışıyor

cevabın için çok sağ ol. eşimden kaynaklı tüp bebeğe karar verdik. haftaya görüşmemiz var bilemiyorum ne zaman başlarlar artık. hem heyecanlı hem stresliyim. umarım herşey yolunda gider.
Varikosel topiği burada buluştu
Benim ilk kontrolum var bugun cok heyecanlı bi surec bakalım yumoşlarım büyümüş mü pztesi opu olsun diye dua ediyorum
Basladıktan sonra transferi iple cekiyor insan

Varikosel topiği burada buluştu
Benim ilk kontrolum var bugun cok heyecanlı bi surec bakalım yumoşlarım büyümüş mü pztesi opu olsun diye dua ediyorum
Basladıktan sonra transferi iple cekiyor insan

ayy çok heyecanlııı
benim bile şimdiden içimi kıpır kıpır yaptın canım ya
varikosel topiği olarak burada buluşmamızın inşallah bir hikmeti vardır Rabbim hepimizin muradını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…