2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

En az bir buçuk litre su içtim ben canım. Meyve yedim bol bol. Bu süre içinde malesef genelde dışardan yedim yemek yapacak biri olmadığı iicn
Çok fazla yatmadim 4 .günmarkete gittim yürüyüş gibi. Kendime sebze yemegi yaptım kabızlık icin
5 gün ufak tefek ev işleri akşam üzeri dışarı çıktım. Gezdim sonraki gunler de öyle fazla yatmadim. Uyurken ilk gün den itibaren sağa sola dönük yattım oc sırt üstü yatamadm çünkü belim agrimsti. Sadece çamaşır sermedim. bulasik makinaya yrlestirmedim yukarıya uzanmadim bunlara dikkat ettim. İlk tedavide yatağa bağlanmstim yatıyordm bunda hiç kasmadim kendimi
Canim cok tesekkur ederim cok aciklayici yazmissin dediklerine dikkat edicem :KK15:

canım benim 5.gün embriyosudu transferden sonra ki 11.gün test yaptım 631 çıktı bugün tekrar yapıcaz hemşireye sordum ikiz olabilir mi diye keseleri görmeden birşey söyleyemeyiz dedi. Benim 3.5yaşında bir kızım daha var onda değerim test günü 212 idi

canım benim 5.gün embriyosudu transferden sonra ki 11.gün test yaptım 631 çıktı bugün tekrar yapıcaz hemşireye sordum ikiz olabilir mi diye keseleri görmeden birşey söyleyemeyiz dedi. Benim 3.5yaşında bir kızım daha var onda değerim test günü 212 idi
Banada biraz yuksek gibi geldi canim merak ettim bana da 5.gün iki embriyo konulmustu Rabbim hayirlisi neyse onu nasip etsin insallah bugunkü sonucunu haber verir misin canim bana:)

Ühü ühü bu sabah kalktim sağlık ocağına gittim ilaç yazdırdım bi de kan vereyim dedim gelirken de idrar testi aldım ikinci idrarımdi test yaptım tertemiz sayfa hayalet bile yok bugün transferin 9.günü 3.gun embriyosu sol kasigım Hala ağrıyor yarin sabah ilk idrarla yine yapcam böyle bi durum yaşayan var mi???

Günaydın kızlar, güzel günler herkese. Zeynep8789 Zeynep8789 ve tahmina38 tahmina38 bir an önce kan verin, sonra da güzel sonucunuzu bizimle paylaşın ve bizlerin de umutlarını artırın:) İnşallah ikiniz de hamilesiniz. :anneadayı: Herkese sevgiler :KK200:
İnşallah kan vermeye korkuyorum. Hayırlısı bakalım sonuç belli olur olmaz paylaşırım. ALLAHIM İNŞALLAH NASİP EDER..

Selam canlar, insallah bugun de sonuç bekleyenlerin yuzunun gülduğu bir gün olur.. dün opum olmustu sabah,aksamina ishal gibi karin ağrisi migde bulantisi oldu cok kotu zamanlar gecirdim arkadaslar... umarim kabiz olmam cunku agrisi vardi kendi yoktu...birde bu progestan igneleri sizinde poponuzu agritti mi sonrasinda sunan uzerine oturamiyorum:KK22::mad:

Selam canlar, insallah bugun de sonuç bekleyenlerin yuzunun gülduğu bir gün olur.. dün opum olmustu sabah,aksamina ishal gibi karin ağrisi migde bulantisi oldu cok kotu zamanlar gecirdim arkadaslar... umarim kabiz olmam cunku agrisi vardi kendi yoktu...birde bu progestan igneleri sizinde poponuzu agritti mi sonrasinda sunan uzerine oturamiyorum:KK22::mad:
Hayırlı olsun tedavin cnm
progestan iğneleri beni mahfel ti yatsam kalkamiyorum kalksam yatamiyorum sağdan sola donemiyorum 5.gunmahfoldum :KK43:(

Gunaydin Sekerler...
Bugun umut dolu olsun herkes ! kimse nesesini, güvenini yitirmesin. Bakın ne güzel haberler geliyor topic'e. Okudukca biz bile yerimizde duramıyoruz. Neden bir sonraki mutlu haberi veren biz olmayalim di mi :KK36:
Benim'de transferimin 4.günü bugun ( 15 Agustos'ta yapıldı )... Baya bi iyi hissediyorum kendimi. Kasık agrılarım falan yok. Sadece progestan ignesinin yerleri felaket durumda, ona da katlanıyoruz bi sekilde :KK70:
Insaallah Allahim hepimize bebislerimizi kucagimiza aldıgımız günleri görmeyi nasip eder :dua:

Gunaydin Sekerler...
Bugun umut dolu olsun herkes ! kimse nesesini, güvenini yitirmesin. Bakın ne güzel haberler geliyor topic'e. Okudukca biz bile yerimizde duramıyoruz. Neden bir sonraki mutlu haberi veren biz olmayalim di mi :KK36:
Benim'de transferimin 4.günü bugun ( 15 Agustos'ta yapıldı )... Baya bi iyi hissediyorum kendimi. Kasık agrılarım falan yok. Sadece progestan ignesinin yerleri felaket durumda, ona da katlanıyoruz bi sekilde :KK70:
Insaallah Allahim hepimize bebislerimizi kucagimiza aldıgımız günleri görmeyi nasip eder :dua:
Canım merhaba benim dün ve bugün acayip mide bulantım ve karın ağrım oldu. Karın ağrısı geçti gibi ama mide bulantısı hat safhada.:KK43: Geçmezse öğleden sonra Dr giderim herhalde. Bulantı belirti için çok erken sanırım. Hareketsizlik yaptı bence.

Zeynep8789 Zeynep8789 tahmina38 tahmina38 kan sonuclanirinizla şenlendirin topigi maşallah
İnşallah canım Allah hepimize nasip etsin eşim gününden önce vermek istemedi bende üstelemedim.ama sabahki ilk testimden sonra 1 saat sonra 2.bi test yaptım ondada daha az silik çıktı galiba 3 4 saatten sonraki idrarda daha ii çıkıyo
Bence gebeyim :anneadayı:yoksa çıkmazdı böyle.yarın sabah bidaha yapacağım cumartesi de tahlil var zaten.

Canim kacinci gün 44tü sonrs kacinci gün kaca yükseldi ben ttansfer gününü de sayarsam 9.günü yaptirdim da 119 cikti bu deger sence ikiz degeri mi:)
İkiz olmasının değerle bi ilgisi yok galiba canım.. Benim 12. Gün 270 çıkmıştı.. Benimle birlikte transferi olan arkadasımınında 420 di değeri.. Benim ki ikiz onun kide tek di.. Ben kese için gittiğinde tek kese gördük , kalp dinlemek için gittimizde 2. Keseyi gördük.. Ama nasip olmadığı için sonlandı. 2. Denemeye başlıcaz bakalım.. Belki ikizdir..

Merhaba lar kızlar benim tüp bebek serüvenim baya sıkıntı geçmiş ti bu 3 denemem 13 ağustos ta 3 gün donmuş embriyo transfer edildi bir kere kendim gebe kaldım fakat düştü sonra 3 kez tüp bebek 1 deneme boş gebelik oldu bhcg 15 binlere çıktı kese vardı bebiş yoktu kürtaj oldum 2 deneme tuttu gelişmedi bhcg hep düşük tu düşük yaptım ve 3 denemem beklemedeyim bugün progestanla hormon bakılacak kanda ama ben diğerlerinde hep belirti hissettim mide bulanması kusma uyku bel ağrısı kasık batması bacak sızısı göğüs aciyirdu lakin bundaa hiç hissetme yok bel biraz ağrıyor arada midem kalkıyor o kadar ve tutamadı herhaldiyorum sizlerin belirtileri neleroldu rabbim hepimizin yardımcısı olsun bebişlri kucağımiizzza almayı nasip etsin

X