2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Esim azospermdi canim Rabbime binlerce şükür ameliyatla bulundu. Bendede yumurta rezervi az bi tanecik yumurtam mucadele etti cok sukur bu gunlere gelebildik. InsaAllah sonuda guzel olucak ♥
O kadar çok ugrasioruz ki inşallah o bir emvriyoya can verir rabbim elimizden geleni yapıp sonra da tevekkül etmekten başka çaremiz yok hayırlısı olur insallah

O kadar çok ugrasioruz ki inşallah o bir emvriyoya can verir rabbim elimizden geleni yapıp sonra da tevekkül etmekten başka çaremiz yok hayırlısı olur insallah
Aminnn canîm benim insaAllah. Rabbim emeklerimizin karsılıgını versin insaAllah. Adın Elif mi canım söylemende bir mahsur yoksa :) Rabbim nasip ederde bir kızı olursa birgün bir adı Elif olacak ♥ O gunleri gorebilme umidiyle duasıyla...

Bende varım artık.bahcecide başladık 16 ağustosta.bayramda kismetse sonuçlanacak. Çok heyecanlıyım çok. 7 yıl önce de aynı heyecanla kızım dünyaya geldi.şimdi de obunla aynı gün döllenme olan kardeşleri için başladık Bismillah diyerek.dua edin kizlar

Doktorum 9mm olmasi lazim dedi gunde 3 tane kullaniyorum ben.yarin 11.gunum olcak kullanali bakalim istenilen kalinliga gelmismi
Canım herkese rahim kalınlığı için ilac veriliyor mu
İğne mi hap seklinde mi oluyor.
Ben yarın ilk kontrole gidicem acaba banada mı verecek merak ettim dogrusu

Aminnn canîm benim insaAllah. Rabbim emeklerimizin karsılıgını versin insaAllah. Adın Elif mi canım söylemende bir mahsur yoksa :) Rabbim nasip ederde bir kızı olursa birgün bir adı Elif olacak ♥ O gunleri gorebilme umidiyle duasıyla...
Evet cnm ayy inşallah olurda koyarsin kendi adim olmasa bende seviyorum bu adı.

Canım herkese rahim kalınlığı için ilac veriliyor mu
İğne mi hap seklinde mi oluyor.
Ben yarın ilk kontrole gidicem acaba banada mı verecek merak ettim dogrusu
Veriliyor canim genellikle estrofem veriliyo ama kisiye gore degisebiliyo.bant,igne,farkli ilaclarda duydum.bana sadece estrofem verdi bakalim etkili olup olmadigi yarin belli olacak..

Kızlar günaydın ya ben dayanamayıp iddrar testini yaptım baktım çizgi mizgiyok 2 dkka durdum başında.sonra gittim yatakta üzüntüden peeişan oldum 20 25 dakka sonra gittiim çok çok ssilik bir çizgi.inanamadım.çünkü daha öncekilerde bekleyenlere tekrar tekrar bakardım tek çizgi görünürdü.acaba hamilemiyim ki bilemedim.yeni yeni salınıyodur belki hcg bugün 8.günüm 5.gün embriyosu 2 taneydi bilemedim ya

Kızlar günaydın ya ben dayanamayıp iddrar testini yaptım baktım çizgi mizgiyok 2 dkka durdum başında.sonra gittim yatakta üzüntüden peeişan oldum 20 25 dakka sonra gittiim çok çok ssilik bir çizgi.inanamadım.çünkü daha öncekilerde bekleyenlere tekrar tekrar bakardım tek çizgi görünürdü.acaba hamilemiyim ki bilemedim.yeni yeni salınıyodur belki hcg bugün 8.günüm 5.gün embriyosu 2 taneydi bilemedim ya
Camın şuan beni anlattın bende sabah namazına kalktım önce test yaptım. İlk 3 4 dk birşey yoktu. Çok üzüldüm. Allahım sen büyüksün dedim abdest aldım namaz kıldım eşime söyledim olmadı diye eşim bakayım dedi. Ona verdim ikinci çizgi silikti inamadim.hayirlisi artık varmı yokmuş bilemedim.... Hayırlısı bu gün kan vereceğim...

Camın şuan beni anlattın bende sabah namazına kalktım önce test yaptım. İlk 3 4 dk birşey yoktu. Çok üzüldüm. Allahım sen büyüksün dedim abdest aldım namaz kıldım eşime söyledim olmadı diye eşim bakayım dedi. Ona verdim ikinci çizgi silikti inamadim.hayirlisi artık varmı yokmuş bilemedim.... Hayırlısı bu gün kan vereceğim...
Aynen aynen yaşadıklarımız.ben çok araştırdım araştırmama göre gebelik yüksek gibi ama kan net cevap verir cumartesi benim test günüm ama yarın merkeze gitmeden vereyim diyorum.güzel haberlerini bekliyorum inş

Aynen aynen yaşadıklarımız.ben çok araştırdım araştırmama göre gebelik yüksek gibi ama kan net cevap verir cumartesi benim test günüm ama yarın merkeze gitmeden vereyim diyorum.güzel haberlerini bekliyorum inş
İnşallah canım bugün benim transfer gününü sayarsak 10.gun 3.gun embriyo idi. Hayırlısı Allahım inşallah nasip eder.... Herkesin gönlüne göre versin....

Günaydın arkadaşla r kaç gündür giremiyorum sayfaya yorumların hepsini de okuyamadim. Telefonum çok ısınıyor ve sayfa anlatırken çok bekliyor hem n açılmıyor. Bende sinirlenip kapatio rum.
Herkes iidir inşallah pozitife devam ediyor dur inşallah. Bu arada hala iilesemedii m girbim arttı. Karnım şiş kabzlik var idrarda sıkıntı var ama minnnaklarimla buna şükür yuvarlanp gidiyrz. Sizde durumlar nasıl. Jel kullanan arkadaşlar. Daha önce jel dökülüyor du şimdi sanki içerde birikti hiç gelmiyor gibi. Arada kahve siyah geliyor. O da kalintisiyms doktor dedi. Arkadaşlar bi de ben acayip turşu yiyorum ve limon yiyorum çok canım istiyor zararı bar mi diye sordum yok dediler . İnşallah bu şey olmaz.

Transferi olup pozitif sonuc alan arkadaslarimiz daha oncede sormustum ama bi liste yapalim diyorum neler yaptiginizi neler yiyip ictiginizi arada yazarmisiniz bizede fikir olur :) bendekiler bukadar :)
1.gunde 2bucuk 3 litre su icilecek
2.kabiz olmamak icin kayisi yenilcek
3.ara sira kan dolasimi icin ufak yuruyusler yapilacak
4.protein agirlikli beslenilecek
5.bol bol meyve ve sebzede tuketilecek
En az bir buçuk litre su içtim ben canım. Meyve yedim bol bol. Bu süre içinde malesef genelde dışardan yedim yemek yapacak biri olmadığı iicn
Çok fazla yatmadim 4 .günmarkete gittim yürüyüş gibi. Kendime sebze yemegi yaptım kabızlık icin
5 gün ufak tefek ev işleri akşam üzeri dışarı çıktım. Gezdim sonraki gunler de öyle fazla yatmadim. Uyurken ilk gün den itibaren sağa sola dönük yattım oc sırt üstü yatamadm çünkü belim agrimsti. Sadece çamaşır sermedim. bulasik makinaya yrlestirmedim yukarıya uzanmadim bunlara dikkat ettim. İlk tedavide yatağa bağlanmstim yatıyordm bunda hiç kasmadim kendimi

Ayyyyy İnsaAllah canım yaaa şimdi çok sevinemiyorum cuma günü gelsin de netlesince cook sevicem insaAllah...
İnşallah canım. Ben de senin gibiydim 44 çıkmıştı korktum yükseldi şükür ben panikten 3 . Bile yaptırdım. Gerek yok dwmelerine rağmen.insan huzursuz oluyor. İnşallah seninki de kat kat artms Tr canmm

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine ya. Portakal suyu falan iç meyve ye bol bol vitamin al.

Kızlar bu arada o şişkinliğiniz hiç inmicek söyliyim :KK70::KK70::KK70: Ben kaç haftadır şişim valla gaz olunca iyice şişiyo zaten. :KK71:
Günaydın taze annnelerr nasilsnz bakalım. Danstim canım. 33litre sıvı bol ayran sık sık gargara ve bolbol dinlen dedi..Gebelikte kullanılan antibiyotik varmış ama istemedm meyve yiyorum bol bol . Bu dekizlar ben idrara rahat çıkamadım enfeksiyon testi ve ohss testi yapıldı normal çıktı. Ama yine de bi defalik toz şeklinde suya karistirlicak gece yatmadan içilecek. Enfeksiyon yok ama sonradan oluşoluşmasına diye daha zor olur diye iç dedi. Dün akşam korkudan icemedim. Bişey olur diye hata mi ettim acaba :KK43:

İnşallah canım. Ben de senin gibiydim 44 çıkmıştı korktum yükseldi şükür ben panikten 3 . Bile yaptırdım. Gerek yok dwmelerine rağmen.insan huzursuz oluyor. İnşallah seninki de kat kat artms Tr canmm
Canim kacinci gün 44tü sonrs kacinci gün kaca yükseldi ben ttansfer gününü de sayarsam 9.günü yaptirdim da 119 cikti bu deger sence ikiz degeri mi:)

X