2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Maşallah canım çok şükür gozunaydin Rabbim tamamına erdirsin. İnşallah katlanır değerin. 7 çıkıp yükselen varmış bana hemşire öyle demişti.
Ayyyyy İnsaAllah canım yaaa şimdi çok sevinemiyorum cuma günü gelsin de netlesince cook sevicem insaAllah...

Ayni yer değil. Bugün kendi doktorunda yaptım. Dün ki tahlili gösterince yarın yine orda yap dedi. Ama bir günlük sevincim yasa döndü ne kadar ağladım allah biliyor. Hep mi ters gider bu mesele artık mucize istiyorum. Psikoloji kalmadı bende. Bugün herkes arıyor tahlil sonucunu soruyorlar. Kimseye cevap vermek gelmedi içimden
Aaaa canim sana bisey diyimmi ayni yer degilse yanilma orani cok yuksek yani mesela sonucun dusmemis olabilir dr bile demis ayni yerde yaptir diye sen umudunu yitirme insallah sadece labaratuvar farkidir boyle seyler cok oluyor cunku lutfen daha yarinki sonucunu gormeden yipratma kendini allah buyuk cunku 58 iyi bi deger ben kimyasal yasadigimda 30 bile degildi

Kızlar merhaba. Ara sıra yazdıklarınızı okuyorum. Öncelikle güzel haberi alanları tebrik ederim, sağ salim kavuşursunuz inşallah bebişlerinize. Geri kalanlara da bol şans diliyorum. Bence zamanı geldiğinde hepimiz çok mutlu olacağız ve umarım o zaman yakındır.
Ben dört aşılama ve bir yarıda kalan tüp bebek tedavisinden sonra bu ay ilk kez tüp bebeğe başladım. Hatta işlemler bitti, sonucu bekliyorum. 11 Ağustosta yumurtalarım toplandı, ikisi embriyo hâline geldi. 4 hücreli olan embriyonun ikinci günde transferi oldu. Bugün beşinci günüm :dua: Çok umutlu değilim ama güzel haberi hâlâ bekliyorum.

Ayni yer değil. Bugün kendi doktorunda yaptım. Dün ki tahlili gösterince yarın yine orda yap dedi. Ama bir günlük sevincim yasa döndü ne kadar ağladım allah biliyor. Hep mi ters gider bu mesele artık mucize istiyorum. Psikoloji kalmadı bende. Bugün herkes arıyor tahlil sonucunu soruyorlar. Kimseye cevap vermek gelmedi içimden
Canım tam olarak bilgi sahibi değilim ama farklı yerde yapılan test sonuçlarının değerleri birbirinintutmuyor diye burda gormda okumuştum.. Makinelerden bile değişebiliyormuş.. Yarın ilk yaptığın yerde belki değerin farklı çıkacaktır.. Hemen karalata bağlama.. Rabbimden unut kesilmez

Banada yolunda giderse sali dedi bakalim
once cumartesi dedi sonra yeterli kalinliga ulasmayinca 3gun daha ilaca devam et dedi ettim bende bakalim yarin belli olacak.insallah gerceklesirde birlikte gun sayariz canim:KK66: bu forum gercekten iyi oldu hem yeni seyler ogreniyoruz hem birbirimizi cok iyi anliyoruz

Cnm özel olmazsa yani sorun neydi ki merkez yetersiz mi kaldı yani insan bu süreçte hiçbirşeyi atlamak istemiyor en iyi merkezi arıyor yani merkezle ilgili sorun neydi sizin fakli durumunuz neydi yani yazmazsan da önemli degil
Canim esimde sorun vardi benim. Zor hasta grubuyuz biz

X