2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Bende variiimmm cumartesi kontrolum var transfer tarihi belli olcak bende carsambadan sonra olur diye tahmin ediyorum bakalim 3muzun ayni zamanlara denk geliyor kizlar

Hadi insallah canim . Sende estrofemmi kullaniyon bana bir tek onu verdi simdilik

Bana estrofem iyi gelmedi hiç yaramadı 10 gün kullandım sadece 6mm olmuştu clemara fort diye ostorejen iceren band kullandım iki gün sonra 11 mm olmustu ilk denemede de kullanmışdim içinde 4 Tane var 3 gün gidiyor bi paketi 44 Tl devlet hastanesinde kadın doğumcuya iki Kutu yazdırdım 15tl verdm aklınızda bulunsun hala kullanıyorum bakalım benim teşt sonucum.cumartesi inş tutmuştur

Bende bi hafta kullandim anca 6 mm oldu Ama baska bi hap onermedi doktorum sadece 3gun daha devam et dedi.yarin belli olacak olmazsa degistirir artik ama diger aya kalirinsallah tutunmustur bebisin yaa guzel haberlerini aliriz burdan her pozitife kendiminmis gibi seviniyorum valla

Aynen cnmm hayırlı ilki kimyasal oldu bu da dondurulmuş yaa inşallah rabbin verir

Ooo bana cok ilac verdi prednol, vagifem fitil,antibiyotik,2 tane vitamin, coraspin bide estrofem yerinecyclo progynova diye bi ilac insallah hepimiz pozitifi goruruz
Ayy ne guzel insallah kalinlasir istedigi gibi doktorun .bende hazirandan beri ugrasiyorum hala transfer olamadim oyuzden hemen olsun diyorum doktor 3 gun daha uzatinca acaba bu aydami olmayacak diye uzuldum ama hayirlisi artik insallah kalinlasmistirda gun sayariz birlikte..

Canim 3 gun daha verdiyse kalinlasmaya basladigi icindir insallah istenilen olcuye gelmistir sen moralini yuksek tut zamani degil ama nar suyuda cok iyi geliyor diye duymustum denedinmi insallah gerek kalmicakta kalinlasmistir dedigin gibi birlikte gun sayalim bende benimkini cok merak ediyorum bizde mayistan beri ugrasiyoruz

Kizlar iyi geceler..
Bende estrofem kullanıyorum şuan 8.günümdu bugun..ilk basta 2 sonra 3 tane attim yarinda 4 tane atmaya basliycm ptesi randevum var..
Sizlerinde dondurulmuş embriyo sanırım. .
25 temmuz da baslamstm 5 agustosta opu oldu 4 tane embriyo dondruldu 10 agustosta erken adet oldm..bakalm ne zmn transfer olck
Rabbim en hayirli vakite denk getrsn

Transferi olup pozitif sonuc alan arkadaslarimiz daha oncede sormustum ama bi liste yapalim diyorum neler yaptiginizi neler yiyip ictiginizi arada yazarmisiniz bizede fikir olur :) bendekiler bukadar :)
1.gunde 2bucuk 3 litre su icilecek
2.kabiz olmamak icin kayisi yenilcek
3.ara sira kan dolasimi icin ufak yuruyusler yapilacak
4.protein agirlikli beslenilecek
5.bol bol meyve ve sebzede tuketilecek

Benim de esi de canım problem sayı hareket çok az morfoloji de 1 sizin nasıl durum
Esim azospermdi canim Rabbime binlerce şükür ameliyatla bulundu. Bendede yumurta rezervi az bi tanecik yumurtam mucadele etti cok sukur bu gunlere gelebildik. InsaAllah sonuda guzel olucak ♥

Bende diyodum bi benimkimi boyle diyefarkli sebeplerden dolayi hep uzadi benimde.gerci pozitifi gorelimde gerisi muhim degil ama insan aceleci oluyo iste.tum arkadaslardan guzel haberler almak umidi ile...

Amin canim insallah seninde hayirli olsun benimde 3 embriyom var bi tanesiyle deneyecez simdi onun icin gun sayiyoruz artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…