2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

28 temmuz sat hulusi bey eski doktorum demissin onunla olmadı mi değiştirdin mi
Canim olmadı maalesef merkez degistirdik ama Hulusi hocamla alakasi yok bizdeki durum farkli oldugu icin baska merkez arayisina girdik. Hulusi hocam isini cok iyi bilen bir drdur. Bir tanedir :) asla nankör olamam elinden geleni yaptî bizim sagolsun

Kızlar benimde dr da randevum vardı 2. Deneme için. Kan aldılar.. Jinekolojik muayene oldum herşey yolunda..İlaçım yazıldı, 2 tane ucuz 1 tane kalıteli gebelik testi aldım şimdiden heyecan yaptım..Adetimin gelmesiyle dondurulmuş embriyo transferine hazırımm... Sadece rahim kalınlaşması için ilaç kullancam.. Ayın 20-21 gibi adetimin gelmesi lazım.. İnşaAllah gününü şaşmaz..

Ay arkadaşlar dün 11.günüm dünya tahlilim 58. 37 çıktı bugün 12. Günüm ama 26 çıktı bütün ümitlerim tükendi dün birazcıkta olsa sevinmiştim doktor yarın yine tahlil istedi

Ay arkadaşlar dün 11.günüm dünya tahlilim 58. 37 çıktı bugün 12. Günüm ama 26 çıktı bütün ümitlerim tükendi dün birazcıkta olsa sevinmiştim doktor yarın yine tahlil istedi
Sanırım kimyasal değer yarıya düşmüş.. Hakkınızda hayırlısı olsun.. Yarın bir mucize olur belki de.. Hersey Rabbim den..

Aslında bende merak ediyorum.. Bende yurtdışındayım.. Ama en az 2 ay gözden çıkarmak lazım sanırım tedavi sil baştan başlanırsa.Yada sürekli gitgel yapcaz.. Ailem türkiyede yapmamı cok istiyorlar.. Sana destek oluruz diye ama hayırlısı

Türkiye'de sadece 3 hafta iğne tedavisi olduğunu duydum Can'ım 3 hafta sonra herşey yolundaysa opu ve transfer oluyo benim 2 ayımı aldı burda. Ve yarın negatif sonuç alırsam Türkiye'de denemeyi düşünüyorum ama kesin birşey yok henüz

Canim bu üçüncü denemem. Aldığım en büyük ders; sakin ve umutlu olmak. Ki ben inanılmaz tez canlı bir insandim. Uzun vadeli islere hiç gelemiyorum. Sadece bu mevzu değil. Ama benim daha hamile bile kalamadigim bebisim ders verdi bana:)
Inanmiyorum iste bende oyleyim bide 7 aylik dogmusum dusun gerisini tezcanli hersey hemen olmali benim icin ama cok dogru soyledin bebis bize ogretti sabri :) haklisin aslinda bunu aklimdan cikarmicam sakin ve umutlu olcaz :dua::KK15:

Canim ayni yerdemi test yaptirdin kimyasal gibi gozukuyor ama insallah allahtan umit eksilmez belki bi yanlislik yapildi degerin yukselir belli olmaz :dua:

Kızlar benimde dr da randevum vardı 2. Deneme için. Kan aldılar.. Jinekolojik muayene oldum herşey yolunda..İlaçım yazıldı, 2 tane ucuz 1 tane kalıteli gebelik testi aldım şimdiden heyecan yaptım..Adetimin gelmesiyle dondurulmuş embriyo transferine hazırımm... Sadece rahim kalınlaşması için ilaç kullancam.. Ayın 20-21 gibi adetimin gelmesi lazım.. İnşaAllah gününü şaşmaz..
Hayırlı olsun canım. Güzel geçsin inşallah her şey. Sen bendeki testleri bir bilsen.:emir_bebek:benim favorim early predictor nette ucuz diye 6 tane ondan aldim ( blastta 4. Gün akşam sonuç veriyor tescilli:) ) birde 25 tane normal :halay::halay::oha:

Benim 15 Agustos pazartesi 2 tane dondurulmuş Ankara Hrs Hastanesinde Prof Murat Sönmezer transfer etti ilk denemem Konya Euro fertıl negatif 6 denemem bahçeci kliniği FULYA Mustafa Bahçeci negatif veeeee 8. Denemem bu dua edin

Canim benim geçmiş olsun. Erken testin de bu yönleri kötü oluyor iste:KK43: ya da sen erken yapmış miydin hatırlayamadım. Ben de yaşadım ama umut bizim en güzel nimetimiz. Tuketme sakin:KK43:

Ayrıca şunu belirtmeden geçmeyim hiç bir problem yokken tutunmuyor Mustafa Bahçeci bütün son teknikleri üzerimde denedi yine olmadı Her şey Nasip ve Kısmet Harika bir doktor çok seviyordum ve ben hala onu tavsiye ediyorum
Ankara'ya biraz değişiklik olsun diye gittim

Türkiye'de sadece 3 hafta iğne tedavisi olduğunu duydum Can'ım 3 hafta sonra herşey yolundaysa opu ve transfer oluyo benim 2 ayımı aldı burda. Ve yarın negatif sonuç alırsam Türkiye'de denemeyi düşünüyorum ama kesin birşey yok henüz
Canım ben 1 ayada razıyım.. Hem burdaki arkadaşların yazdıklarını okuyunca benden daha çok bilgiye sahipler..türkiyedekiler Çok ilgili buraya göre.. Ben coğu şeyi burda ögrendim.. Bugün kafama takılan bütün soruları not almıştım.. Hepsini sordum... Sende olumsuz düşünme rabbim herşeyin en güzelini ayarlamıştır.. Senin içinde vardır güzel nasipleri..

Cik
Eşinde sorun olması senınıcın bır avantaj gıbı düşün .0 bıle olsa degerı bebek sahıbı olabılıyorsun . Sende olmaması sorun avantaj bundan emın olabılırsın .
Bence poztıfı olur tup bebek denemen (ınsallah)
Çok ıyı anlıyorum senın bulundugun psıkolojıyı yasamayan gercekten bılmıyor .
Ama yaşımız genc oyle dusun .
Çok sağol cnm ya inşallah diyelim idrar testi yapmamak için zor tutuyorum kendimi cikmayacagini bile bile ümit hiç bitmiyor

Canim ayni yerdemi test yaptirdin kimyasal gibi gozukuyor ama insallah allahtan umit eksilmez belki bi yanlislik yapildi degerin yukselir belli olmaz :dua:
Ayni yer değil. Bugün kendi doktorunda yaptım. Dün ki tahlili gösterince yarın yine orda yap dedi. Ama bir günlük sevincim yasa döndü ne kadar ağladım allah biliyor. Hep mi ters gider bu mesele artık mucize istiyorum. Psikoloji kalmadı bende. Bugün herkes arıyor tahlil sonucunu soruyorlar. Kimseye cevap vermek gelmedi içimden

Canim olmadı maalesef merkez degistirdik ama Hulusi hocamla alakasi yok bizdeki durum farkli oldugu icin baska merkez arayisina girdik. Hulusi hocam isini cok iyi bilen bir drdur. Bir tanedir :) asla nankör olamam elinden geleni yaptî bizim sagolsun
Cnm özel olmazsa yani sorun neydi ki merkez yetersiz mi kaldı yani insan bu süreçte hiçbirşeyi atlamak istemiyor en iyi merkezi arıyor yani merkezle ilgili sorun neydi sizin fakli durumunuz neydi yani yazmazsan da önemli degil

InsaAllah canim benim. Artsin katlanarak degerin. Sende benim gibi 15 yildir hasretsin kuzuna demek :cry:InsaAllah yuzumuz guler canim. Allahimmmmm bizlere de nasip et cok hasretiz :KK42:Herkes kavussun kuzusuna Allahim lutfen
Aminnnn Allah razı olsun canım insaAllah seninde güzel haberlerini alırız...

X