2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim cok sık tuvalete ciktigim icin ikinci idrarimla yaptim da ne desem bilemedim ilk defa ikinci cizgi gordum ama silikten ziyade hayalet cizgiydi incecikti o yuzden ne umutlanabiliyorum tam nede umutsuz benim 10gün adet grcikmem olurdu o zaman test yapardim ince silik de olsa hic gormedim ikinci cizgi ama bu sabah ilk defa vardi csnim yarin ve persembe de yapicam canim test

Canııım bence tutunmuşlar :nazar::anneadayı: 2. Çizgi çıkmazdı yoksa şimdiden gözün aydın inan çok sevindim :KK200:

Canim ama net degildi cok silikti o yuzden tam sevinemiyorum ki yarin da yapayim bakalim birde az once pembe bir leke geldi tuvalet kagidina cok korkuyorum:KK43:
Jel fitil falan kullanıyosan tahriş olmuştr net olmaz ki zaten çok erken tatlm. Resim at istersen bi bakalım :) ben çift çizgiyi gördüğüm an atıcam buraya :KK70:

Canim o ilaç 3 4 gün öyle yapıyo. Hatta Dr gittim tedaviye başlamak için Dr bu adet değil ama hazırlıklı ol sağlam gelecek dedi. Omrumdeki en yoğun adetlerimden biriydi. Bugün yarın sana da öyle olur.
adet mı degılmı bılmyorumda randevu aldım doktordan artık dengem bozuldu bır baksın neymıs ne degılmıs psıkolojım bozuldu . 3aydır dengesız adet gormekden oncesınde aslında cokda duzgun olurdum bu ılaçın hıcbır yararını goremedım aynısını doktorumada ıletecegım :)

Arkadaşlar 11. Günüm tahlil 58. 37 çıktı ne oldu şimdi yani sevineyimmi
Sevinmelisin bence tatlim :KK66: gozun aydın hamilesin bu degerle bence :) kacinci gun transferi idi? asil test gunun ne zamandi? Insallah artarak devam eder canim degerin. Allah tamamina erdirsin :)

Sevinmelisin bence tatlim :KK66: gozun aydın hamilesin bu degerle bence :) kacinci gun transferi idi? asil test gunun ne zamandi? Insallah artarak devam eder canim degerin. Allah tamamina erdirsin :)
5. Gün transferi ve 11.günüm. hemşiremı aradım iyi dedi tabi tekrar etmemiz gerekiyor dedi .ben hala inanamıyorum

adet mı degılmı bılmyorumda randevu aldım doktordan artık dengem bozuldu bır baksın neymıs ne degılmıs psıkolojım bozuldu . 3aydır dengesız adet gormekden oncesınde aslında cokda duzgun olurdum bu ılaçın hıcbır yararını goremedım aynısını doktorumada ıletecegım :)
İlk defa mi kullandin canım. Merak Etme garanti veriyorum ilk kullaniminsa gelecek :) bende tedaviye başlayacağım için ne olduğunu anlamadım sinir olmuştum ama. Dr um yogun kanamadan sonra başlattı tedavimi. Ha ben bir de histerrskopi sonrası başlamıştı. Belki aynı etkiyi yapmaz bilemedim

Selam kızlar
Sabahtan beridir aglıyorum bi tanıdıgım 2. Bebeğine hamile beni arayıp anlattı ultrasonda eli kolu herseyi belliymiş takla atmış falan hormonlarda alt ust oldu zaten kötü oldum ama şimdi iyiyim
Yumoşlarımı da strese soktum:-(
Gözyaşlarımız sevinç gözyaşına donsun inşallah

X