2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim cok sık tuvalete ciktigim icin ikinci idrarimla yaptim da ne desem bilemedim ilk defa ikinci cizgi gordum ama silikten ziyade hayalet cizgiydi incecikti o yuzden ne umutlanabiliyorum tam nede umutsuz benim 10gün adet grcikmem olurdu o zaman test yapardim ince silik de olsa hic gormedim ikinci cizgi ama bu sabah ilk defa vardi csnim yarin ve persembe de yapicam canim test
Canım büyük ihtimal tutunmuşlar geçen demememde benimde 5.gün embriyosuydu 8.gün test yapmıştım silik çok silik çıkmıştı ve gebeydim inşallah sende öylesindir.yarın yine bekliyoruz haber☺

İnşallah inşallah ne adaklar adadım hepsini yapmak nasip olur inşallah. Kan verdim şimdi iki saat sonra çıkacak. Nasıl geçecek bu iki saat bilmiyorum
gecer gecer merak etme sen saatler gecırdım bız bende sımdı aradım yarın kontrole gıdecegım bakalım tedavıye baslayacakmıyım bu adet duzenleyıcı ılaç herkese fayda etmıs bende ters etkı yaptı adeyt duzelım bozuldu dun kanamam oldu az gelen bugun sabahtan bıraz geldı az az gelyıor bole ılaçdan mı bılemedım hep sınırımı bozdu bu ılaç

Canim hic hesap yapma ben pek dusunmemeye calisiyorum cunku bu surecte moralimizi bozcak birsey olmasin tedavimizi etkilemesin diye ama gercekten cok zor en azindan orda bi melegimiz var insallah allah bizi hayirli saglikli uzun omurlu evlatlarla mukafatlandiracak:anneadayı:
İnsallah kucagimiz bos kalmasin :anne::emir_bebek: insan bebisine bakmak, emzirmek, sevmek icin uykusuz geceleri hevesle bekliyormus :-) mucizelerimiz bizi bekletmesin artik :KK49::21:

Gunaydin listenize beni de alir misiniz? 38 yasindayim. Sat: 26/07 Opu:07/08 transfer tarihi:11/08 Sisli memorialda tedavideyim. 4.ncü denemem. Test tarihim: 20/08 tek embriyo transferi. Cok heyecanliyimmmmm :KK71:InsaAllah pozitif sonuc alırız hepimiz :KK36:

Insallah bu sefer yüzün güler canim.. tedavin hayirli olsun hosgeldin aramiza..:)

Kızlar birde batıl inanç ama nuray sayarinin yumurta ritüeli var duydunuz mu onu yaptım dun gece yumurta piserse pozitif oluyormuş kirdigim gibi kaldı pismedi benim. İnsan herşeyden medet umuyor ne zor bizim işimiz ya
Canim ben yaptim onu benimki baya pismis gbydi sabah ama senn yattign tarafta olcakms senn enerjinle iletisime gecicekms. Dedign gbi herseyden medet umar oldk

Canim ben yaptim onu benimki baya pismis gbydi sabah ama senn yattign tarafta olcakms senn enerjinle iletisime gecicekms. Dedign gbi herseyden medet umar oldk
Kızlar nasıl bir ritüel o merak ettim.. Bir de eskiden bir kaba idrarını koyup üzerine çamasır suyu koyarlarmıs,köpürür ve köpük sönmezse(bira köpüğü gibi kalırsa)hamilesin demekmiş:)

kızlar, 2. kan sonucum 410, inşallah ayın 26sında ilk kontrolümüz :)
hepinize Allahtan kolaylıklar dilerim.
Ayyyyyy super ya... Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim benim :KK200: ya bu arada merakimdan soruyorum bu kan testinde sonuc kac gibi cikmali ? Yani ben daha hic yapmadim o yuzden merak ettim.

Ayyyyyy super ya... Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim benim :KK200: ya bu arada merakimdan soruyorum bu kan testinde sonuc kac gibi cikmali ? Yani ben daha hic yapmadim o yuzden merak ettim.
valla ben de daha önce 0,1 den başkasını görmemiştim canım :)
yumurtlamadan sonraki 17.gün en düşük 111 en yüksek 514 ortalama 303 olmalıymış internetten bhcg değer aralığı diye araştırırsan çıkar. önemli olan iki gün sonra tekrarlanınca katlanmış olması değerin, artarak ilerlemesi diye biliyorum.

Kızlar nasıl bir ritüel o merak ettim.. Bir de eskiden bir kaba idrarını koyup üzerine çamasır suyu koyarlarmıs,köpürür ve köpük sönmezse(bira köpüğü gibi kalırsa)hamilesin demekmiş:)
Canim o camasir suyu limon suyu karbonat hepsi yalan bunu deneyipte grcez aksam yatarken bi kabin icine su koyuyosun cesmeden iste dilek diliyosn ben bu tup bebek bzm icin hayrlimi rabbim hayrlisini nasip et dedim yumurtayi kirdim basucuma komidine koydum sanah kalktignda o yumurta pismis gbyse dilegn olcak ama ayni kirddign gbyse olmicakms

gecer gecer merak etme sen saatler gecırdım bız bende sımdı aradım yarın kontrole gıdecegım bakalım tedavıye baslayacakmıyım bu adet duzenleyıcı ılaç herkese fayda etmıs bende ters etkı yaptı adeyt duzelım bozuldu dun kanamam oldu az gelen bugun sabahtan bıraz geldı az az gelyıor bole ılaçdan mı bılemedım hep sınırımı bozdu bu ılaç
Canim o ilaç 3 4 gün öyle yapıyo. Hatta Dr gittim tedaviye başlamak için Dr bu adet değil ama hazırlıklı ol sağlam gelecek dedi. Omrumdeki en yoğun adetlerimden biriydi. Bugün yarın sana da öyle olur.

Valla bence yapmayın olumsuz olunca insanın morali bozuluyor kızlar bu hassas süreçte insanı en küçük birşey bile büyük etkiliyor

X