2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Günaydın güzel anne adayları ve aday adayları:anneadayı: Umut dolu haberler alacağımız bir gün olsun yine. İlk sayfadaki listeye baktım da tam 8 tane hamile arkadaşımız var. Ne şanslı bir topicteyiz. Allahım, bu mutluluğu biz bekleyenlere de yaşatsın inşallah. U umudum8 canım ne Mutlu olmuşsundur kalp atışlarını duyunca. Maşallah :nazar::nazar:Allah sağlıkla kucağına almayı da göstersin. :KK200:
Amin canim sarısı hepinizin başına

Merhaba kızlar. Eşimin sperm sayı ve hızında problem olduğu için Tüp Bebek yapmaya karar verdik. 6 aydır eşim tedavi görüyor, iyiye gidiyor sonuçları ama yaşımızda gidiyor. O yüzden tedavi ve aşılama ile zaman kaybetmek istemiyoruz. Ağustos ayında reglimle beraber İstanbul Bahçeci'de tedaviye başlayacağız inşallah bir aksilik olmazsa. Ön görüşmemizi yaptık ücretsiz olarak. Bazı testler istediler onları yaptırıp gideceğiz. Bana folik asit başlamamı söyledi dr. ve dün başladım. Folidoce yazdı. Var mı ağustos ayında tedaviye başlayacak olanlar benim gibi. Burdan haberleşelim hep beraber.

KULLANICIYAŞMERKEZDENEMETAHMİNİ TEDAVİBAŞLANGIÇ (ADET TARİHİ)TRANS. TAR.SONUÇ
simarik83 simarik83 33Bahçeci Fulya1. denemeTedaviye başlamadan hamile kaldı :))?Hamile :anneadayı::nazar:
@ZehreNur30Bahçeci Umut1. deneme13 Ağustos / OPU???
@hgnm26Koç2. deneme28 Temmuz / OPU?10 AğustosBeklemede
@melisela32Genart/Hrs1. deneme4 Ağustos? / OPU???
@Gulce2728Başkent Üni.3. deneme????? / OPU => 26 Temmuz29 TemmuzHamile :anneadayı::nazar:
@Ugurlu3830Acıbadem Atakent1. deneme4 Ağustos? / OPU???
@betul6130Medical Park Trabzon1. deneme20 Ağustos? / OPU???
U umudum8 35Gurgan2. denemeTedaviye başlamadan hamile kaldı :))?Hamile:anneadayı::nazar:
S Sinemix91 25Acıbadem Maslak1. deneme25 Temmuz / OPU => 4 Ağustos9 AğustosBeklemede
@Derin7767 30Acıbadem Bursa2. deneme4 Ağustos? / OPU???
@Snmclsn 28Memorial Ataşehir2. deneme30 Temmuz / OPU?11 AğustosBeklemede
@cleopatra2222 26Fertijin2. deneme????? / OPU???
@kar-emel 34Bahçeci Umut1. deneme4 ağustos? / OPU???
P pembe ucurtma 32Brüksel Tüp B. Merk.1. deneme20 Temmuz / OPU => 30 Temmuz4 AğustosHamile :anneadayı::nazar:
@yenibidunya 30Başkent Kışla2. deneme20 Temmuz / OPU => 01 Ağustos4 AğustosHamile :anneadayı::nazar:
CICEK7434 CICEK7434 28Acıbadem Maslak2. deneme16 Ağustos? / OPU???
@Sarisekerannesi 26Memorial Şişli4. deneme????? / OPU???
B benim bebisim 31Medikal Park İzmir4. deneme????? / OPU?3 AğustosHamile :anneadayı::nazar:
@evlatkokusu_ 29Bahçeci Diyarbakır1. deneme25 Temmuz / OPU???
@mavimli 38Bahçeci Fulya1. deneme????? / OPU => 29 Temmuz??
@Sevef 32Centrum Ankara3. deneme??????? / OPU???
bril bril 25Medical Park B.evler1. deneme4 Ağustos? / OPU???
@saglik35 349 Eylül3. deneme18 Ağustos? / OPU???
@Lilium08 32Medicana3. deneme11 Ağustos / OPU???
NursELmira NursELmira 29Antalya T. B.3. deneme????? / OPU???
@heidi1017 31Acıbadem Bursa2. deneme2 Ağustos / OPU => 10 Ağustos13 AğustosBeklemede
@levrek31 28Novafertil1. deneme25 Temmuz / OPU???
@Emelcixx 27Genart1. deneme14 Ağustos / OPU???
@Zehra1954 31Özel Telek Hast.1. deneme1 Ağustos / OPU => 11 Ağustos15 AğustosBeklemede
@hayrunn_nisa 25Memorial Antalya1. deneme-------------------------4 AğustosHamile :anneadayı::nazar:
@Alya_naz 31Acıbadem Maslak1. deneme1 Ağustos / OPU => 10 Ağustos15 AğustosBeklemede
@Yavrum benim 27Art Bursa2. deneme----------- / OPU => 3 Ağustos8 AğustosBeklemede
@bensenobizsizonlar 31Medical Park Göztepe1.deneme11 Temmuz / OPU?29 TemmuzHamile :anneadayı::nazar:
@azrass 34Munire Erman Akar1. deneme25 Ağustos / OPU???
@gemstones ??Memorial Ataşehir1. deneme---------- / OPU => 8 Ağustos11 AğustosBeklemede
Gunaydin listenize beni de alir misiniz? 38 yasindayim. Sat: 26/07 Opu:07/08 transfer tarihi:11/08 Sisli memorialda tedavideyim. 4.ncü denemem. Test tarihim: 20/08 tek embriyo transferi. Cok heyecanliyimmmmm :KK71:InsaAllah pozitif sonuc alırız hepimiz :KK36:

Kızlar Selam,

Acil birşey soracağım. crinone jel kullanırken kahverengi parça gelen oldu mu aranızda?? KAn kokusu falan yok. İlaç atığıdır diye düşünüyorum ama. Bu 2. defa oldu. Yaşayan var mıdır? Normal mi?

Kızlarr hepinize günaydın mutlu bir gün diliyorum hepinize.. Burda sonuçları okudukca çok mutlu oluyorum içim kıpır kıpır oluyor.. Bende adetimi bekliyorum dondurulmş transferi için bugün opunun 10. Günü hala bişey yok. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Kizlar gunaydnlar bol sevincli gunlerimiz olsn bsi aorucam 3.günle 5.gn arasndaki fark ne trasferde ben yeni oldugm icin merklaniyrm

selam kızlar bende sanırı yarın tedavıye baslayacagım. cuma gunu cypo adet duzenleyıcı ılacım bıttı bugun 4gunu dun az kanamam geldı bugun bıraz daha arttı bu ılacı kullanmadan once daha ıyı adet oluyordum ben 2. denememi yaptıracagım. hayırlısıyla bakalım ıns hersey temız cıkarda su surec baslar bıter :)

X