2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ya canim gonal f 150 ve merional 75 kullanmistim o zmaan daha cok agrim vardi gögüslerim asiri siskindi ic camasiri takamiyordum evde simdi indi ve hicbir sikayetim yok artik asil simdi olmasi gerekiyordu ama yok yani doktor tutma ihtimli yuzde 80 diyordu ama benim artik yüzde on bile inancim kalmadi sanki dusunmemeye calisiyorum ama aklim hep orda
Canimm sakin öyle düşünme aynı ilaçları aynı doz kullandm. Evet göğüsler ilaçlardan sonra geri indi ağrı kalmadı ama son günler tekrar şişiyor ve acıyor. Şuan evde ben de senin gibi lömbur lömbur dolaşıyor m :-D :-) . Daha kaçıncı günün ki hem umut kesiyirsun. Bebeğini üzme lütfen arkadaşım pozitif ol. Test gününe kadar üzülmek yok. Ben üzüldüm ağladım da ne oldu kendimi yıpratmaktan baska bak çok şükür .. olumlu ol pozitif ol

Merhaba kızlar dün gece farkettim bu topiği ve baştan sona kadar okudum hepinizin mesajlarını.Ne kadar samimi yazılmış ve ne güzel paylaşılmış duygular..Ben de transfer sonrası 8.gündeyim ve 4 gün nasıl geçecek bilemeyenlerdenim:KK48:göğüs hassasiyeti var,ayaklarım üşüyor,arada böbrek ağrısına benzettiğim bi ağrı oluyor,belim ağrıyor ve ben daha falası olsun diye dua ediyorum:))gerçi belirti yaşamayıp pozitif sonucu alan arkadaşların da olduğunu öğrendim topikte.Allah hepimize yardım etsin,hayırlısıyla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah..
Aynı ağrılar i ben de yaşadım cnm. Ağrı olmayan pozitif ler de var tabiki. Kişiden kişiye değişiyor sanki. Az kalmış canım. Yarın evde test yapabilirsin. Ama tek çizgiyi görüp kendini harap edeceksen hiç yapma çünkü kesin sonuç kanda çıkacak. Ve tek çizgiyi görüp kanda pozitif çıkan arkadaslarmz çok canm

Merhaba kızlar. Eşimin sperm sayı ve hızında problem olduğu için Tüp Bebek yapmaya karar verdik. 6 aydır eşim tedavi görüyor, iyiye gidiyor sonuçları ama yaşımızda gidiyor. O yüzden tedavi ve aşılama ile zaman kaybetmek istemiyoruz. Ağustos ayında reglimle beraber İstanbul Bahçeci'de tedaviye başlayacağız inşallah bir aksilik olmazsa. Ön görüşmemizi yaptık ücretsiz olarak. Bazı testler istediler onları yaptırıp gideceğiz. Bana folik asit başlamamı söyledi dr. ve dün başladım. Folidoce yazdı. Var mı ağustos ayında tedaviye başlayacak olanlar benim gibi. Burdan haberleşelim hep beraber.

KULLANICIYAŞMERKEZDENEMETAHMİNİ TEDAVİBAŞLANGIÇ (ADET TARİHİ)TRANS. TAR.SONUÇ
simarik83 simarik83 33Bahçeci Fulya1. denemeTedaviye başlamadan hamile kaldı :))?Hamile :anneadayı::nazar:
ZehreNur ZehreNur 30Bahçeci Umut1. deneme13 Ağustos / OPU???
@hgnm26Koç2. deneme28 Temmuz / OPU?10 AğustosBeklemede
@melisela32Genart/Hrs1. deneme4 Ağustos? / OPU???
@Gulce2728Başkent Üni.3. deneme????? / OPU => 26 Temmuz29 TemmuzHamile :anneadayı::nazar:
@Ugurlu3830Acıbadem Atakent1. deneme4 Ağustos? / OPU???
@betul6130Medical Park Trabzon1. deneme20 Ağustos? / OPU???
@umudum835Gurgan2. denemeTedaviye başlamadan hamile kaldı :))?Hamile:anneadayı::nazar:
S Sinemix91 25Acıbadem Maslak1. deneme25 Temmuz / OPU => 4 Ağustos9 AğustosBeklemede
@Derin7767 30Acıbadem Bursa2. deneme4 Ağustos? / OPU???
@Snmclsn 28Memorial Ataşehir2. deneme30 Temmuz / OPU?11 AğustosBeklemede
@cleopatra2222 26Fertijin2. deneme????? / OPU???
@kar-emel 34Bahçeci Umut1. deneme4 ağustos? / OPU???
@pembe ucurtma 32Brüksel Tüp B. Merk.1. deneme20 Temmuz / OPU => 30 Temmuz4 AğustosBeklemede
Y yenibidunya 30Başkent Kışla2. deneme20 Temmuz / OPU => 01 Ağustos4 AğustosBeklemede
@CICEK7434 28Acıbadem Maslak2. deneme16 Ağustos? / OPU???
@Sarisekerannesi 26Memorial Şişli4. deneme????? / OPU???
B benim bebisim 31Medikal Park İzmir4. deneme????? / OPU?3 AğustosBeklemede
@evlatkokusu_ 29Bahçeci Diyarbakır1. deneme25 Temmuz / OPU???
@mavimli 38Bahçeci Fulya1. deneme????? / OPU => 29 Temmuz??
@Sevef 32Centrum Ankara3. deneme??????? / OPU???
@bril 25Medical Park B.evler1. deneme4 Ağustos? / OPU???
@saglik35 349 Eylül3. deneme18 Ağustos? / OPU???
Lilium08 Lilium08 32Medicana3. deneme11 Ağustos / OPU???
@NursELmira 29Antalya T. B.3. deneme????? / OPU???
heidi1017 heidi1017 31Acıbadem Bursa2. deneme2 Ağustos / OPU => 10 Ağustos??
@levrek31 28Novafertil1. deneme25 Temmuz / OPU???
@Emelcixx 27Genart1. deneme14 Ağustos / OPU???
@Zehra1954 31Özel Telek Hast.1. deneme1 Ağustos / OPU => 11 Ağustos??
H hayrunn_nisa 25Memorial Antalya1. deneme-------------------------4 AğustosBeklemede
@Alya_naz 31Acıbadem Maslak1. deneme1 Ağustos / OPU => 10 Ağustos??
@Yavrum benim 27Art Bursa2. deneme----------- / OPU => 3 Ağustos8 AğustosBeklemede
@bensenobizsizonlar 31Medical Park Göztepe1.deneme11 Temmuz / OPU?29 TemmuzHamile :anneadayı::nazar:
@azrass 34Munire Erman Akar1. deneme25 Ağustos / OPU???
Kuzum iyimisin Nerelerdesin hiç gizukmedin kaç gündür. Umarım iyisndir

Canimm sakin öyle düşünme aynı ilaçları aynı doz kullandm. Evet göğüsler ilaçlardan sonra geri indi ağrı kalmadı ama son günler tekrar şişiyor ve acıyor. Şuan evde ben de senin gibi lömbur lömbur dolaşıyor m :-D :-) . Daha kaçıncı günün ki hem umut kesiyirsun. Bebeğini üzme lütfen arkadaşım pozitif ol. Test gününe kadar üzülmek yok. Ben üzüldüm ağladım da ne oldu kendimi yıpratmaktan baska bak çok şükür .. olumlu ol pozitif ol
Ay insallah canim benim ya sizle konistukca rahatliyorum yalniz kalinca vesveseler basliyor insallah canim ya agzindan bal damliyor sağolasin bende sana pozitif haberini vermeyi cok isterim:)

Ay insallah canim benim ya sizle konistukca rahatliyorum yalniz kalinca vesveseler basliyor insallah canim ya agzindan bal damliyor sağolasin bende sana pozitif haberini vermeyi cok isterim:)
İnşallah canım alacağız senden de bu haberi. Maşallah bu ay çok bereketli. Felak nas süresi oku sürekli .vesvese den şüpheden korkudan korur inşallah. Ben okuyorum canım. 7. Günümü çok iyi hatırlıyorum o kadar mutsuzdm ki tutmadı dedim ağladım sizlandum. Hiç belirtin yok diye

Amin çok teşekkür ederiz canım benim. Rabbim sizlere de yaşatsın bu günleri. Herzaman dua ediyorum inan inşallah emekler boşa çıkmaz Rabbim herkesin kucağıni doldursun. Bizlere de sağlıklı gebrlikler nasıp etsin. İnsan pozitif alınca hemen rahatlayamiuormus bunu anladim . Şimdi tedirginm yarın test tekrarı sanırım bu panik hallarimiz doğuma kadar devam edecek. Allah izni verirse. Bu arada evet üçümuz hatta bi arkadas daha var Hayrünnisa maşallah dordumuz de pozitif i gördük sıra sizlerde hayirlisiyka inşallah
amin amin canım inşallah. H hayrunn_nisa seni de tebrik ederim tatlım. Dördünüz de çok sağlıklı hamilelikler geçirip tatlı bebeklerinize kavuşun inşallah Allah'ın izniyle :nazar::nazar::nazar::nazar:

ZehreNur ZehreNur nasilsin canim?
Bugun ilacin herhangi bi yan etkisini vs hissettin mi? Nasil gidiyor :)
İyiyim canım tesekkurler harika gidiyor :-)
Eşim iğneyi hazırlıyor bende kendime vuruyorum :-)
İğneden sonra bi 5 dk falan baş donmesi oluyor hafif o kadar..
Sen naptın fitile devam ediyomusun bat ne zaman

Kızlar erken test yapmayın negatif cıkarsa stres uzuntu bebeğin tutunmasına etkiler
Bi arkadasın 10. Gunun de kan testi bile negatif cıktı sonra pozitife dondu şükür şimdi 4.ayında
Biliyorum zor ama azcık sabır hadi guzel annişler

Sahi ya simarik83 simarik83 nerede
Bi sıkıntı yoktur inşallah

Aynı ağrılar i ben de yaşadım cnm. Ağrı olmayan pozitif ler de var tabiki. Kişiden kişiye değişiyor sanki. Az kalmış canım. Yarın evde test yapabilirsin. Ama tek çizgiyi görüp kendini harap edeceksen hiç yapma çünkü kesin sonuç kanda çıkacak. Ve tek çizgiyi görüp kanda pozitif çıkan arkadaslarmz çok canm
3.gün embriyosuydu 9 hücreli çıkar mı diyosun yapayım mı??

Evet canım bi arkadas yaptı sağolsun. Ben araya bişey koymadikoymadim ondan olmamış :) agrin falan var mı. Benim ara ara Karnım ağrıyor bi de belim göğüsler zaten foraa :-D :-) :-)
ohh maşallah yakusmis. benim ilk günlerden beri bel agrim var halada devam ediyor. arada kasikta oluyo ama saniyelik. göğüslerin sis ellersen aciyo onun dışında bisey yok. yarini altlatsak başka bisey isremiu.

Lilium08 Lilium08 canım senin nasıl gidiyor
İlk kontrol un ne zaman kaç gun kullandın ilacları
Ben 5 gun kullanıcam persembe ilk randevum var

@Emelcixx sen adet oldun mu ne durumdasın?

İyiyim canım tesekkurler harika gidiyor :-)
Eşim iğneyi hazırlıyor bende kendime vuruyorum :-)
İğneden sonra bi 5 dk falan baş donmesi oluyor hafif o kadar..
Sen naptın fitile devam ediyomusun bat ne zaman

Fitil ve antibiyotige devam ediyorum.. memorial hemsireyi arayip sordum kasintiniz ve asiri akintisi olanlara veriyoruz biz antibiyotigi dedi benim onlar olmadigi icin sasirdim kaldim antibiyotigi yarida kesicem valla.. ama hafif akinti var deyince de biraz kullanayim dedim oyle yani.. antibiyotik ve fitilden dolayi adetim gecikir diye dusunuyorum genelde oyle oluyo amann :KK43:
Sana doktor verdimi canim hic rahmi temizlemek icin bisey??
Bu arada igneyi nasil vuruyosun bana güc verdin valla :)))

Lilium08 Lilium08 canım senin nasıl gidiyor
İlk kontrol un ne zaman kaç gun kullandın ilacları
Ben 5 gun kullanıcam persembe ilk randevum var

@Emelcixx sen adet oldun mu ne durumdasın?
Canım iyi şimdilik. Geçen Perşembe başladım. Cmtesi ilk kontrole gittim, Salı da 2.ye gideceğim. Bugün 4. Kez iğne oldum. Bakalım hayırlısı inşallah. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah canım benim.

X