2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar iyi pazarlar, kan verdim ve sonucum da çıktı 170 :) 4 ağustosda 5. Gün embriyosu transfer edilmişti.
İnşallah hepimizin kucağı dolsun, Allah tamamına erdirsin. Şanslı topik dedik çok şükür inşallah güzel haberlerin arkası kesilmesin.

Çok sevindim Can'ım hayırlı olsun ne güzel yaa bizde böyle haberler verebiliriz inşallah :)

Aynen benimde orda. Hafif kasık bölgem şiş bildiğin löp et gibi. O neyin nesi onuda anlamadım. Ne zaman test yapmayı düşünüyosun canm. İdrar falan yapmayı düşünüyomusn
Canim bugün 6.günüm 8.gün 9.gün idrar testi yapayim diyorum ama esimi ikna.edemiyorum ondan gizli alabilirsem yapicam sen ne zaman yaoacaksin canim

Merhaba kızlar, herkese iyi pazarlar. @pembe ucurtma çok tebrik ederim canım, çok sevindim. Değerin de çok iyi çıkmış maşallah. Kızlar @pembe ucurtma B benim bebisim ve Y yenibidunya yanlış hatırlamıyorsam üçünüz de aynı Zaman'da transfer olmuştunuz değil mi? Üçünüz de hamilesiniz :anneadayı::), maşallah hepinizi tebrik ederim. Ne büyük şans. Allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik nasip etsin güzel anne adayları :halay:Bizler için dua etmeyi de ihmal etmeyin kızlar ve topicteki diğer hamile arkadaşlarım, nolur. Benim gibi tedavi aşamasında olan ve sonuç bekleyen arkadaşlarım size de kolaylıklar dilerim. Öpüyorum hepinizi.
sagol canim tez vakitte allahım sana ve bütün isteyenlere de nasip etsin.

Kızlar iyi pazarlar, kan verdim ve sonucum da çıktı 170 :) 4 ağustosda 5. Gün embriyosu transfer edilmişti.
İnşallah hepimizin kucağı dolsun, Allah tamamına erdirsin. Şanslı topik dedik çok şükür inşallah güzel haberlerin arkası kesilmesin.
tebrik ederim canim gözün aydın. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Canim bugün 6.günüm 8.gün 9.gün idrar testi yapayim diyorum ama esimi ikna.edemiyorum ondan gizli alabilirsem yapicam sen ne zaman yaoacaksin canim
Bende 8.gün yaparm canm ya varsa çıkar. Geçen 3.gün embriyosu 9.gün görmüştüm. Bu sefer 5.gün daha erken yaparım yoksa kan testine yürek dayanmaz hazırlıklı olmam lazım :)

Merhaba kızlar dün gece farkettim bu topiği ve baştan sona kadar okudum hepinizin mesajlarını.Ne kadar samimi yazılmış ve ne güzel paylaşılmış duygular..Ben de transfer sonrası 8.gündeyim ve 4 gün nasıl geçecek bilemeyenlerdenim:KK48:göğüs hassasiyeti var,ayaklarım üşüyor,arada böbrek ağrısına benzettiğim bi ağrı oluyor,belim ağrıyor ve ben daha falası olsun diye dua ediyorum:))gerçi belirti yaşamayıp pozitif sonucu alan arkadaşların da olduğunu öğrendim topikte.Allah hepimize yardım etsin,hayırlısıyla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah..

Bende kocaelindeyim Can'ım bizde de sorun morfoloji ve ileri hız sizin gibi.ilk deneme negatif. 2.tedavimde uzak falan düşünmeden ya memorial yada acıbadem de yaptıracağım kasım aralık gibi başlayacağım bende inşallah

Canim morfoloji ve ileri hiz degerin kac bizim morfoloji bazen 2 bazen 4 cikiyo

Canimmmm benim seninle ayni zamanlarda transferimiz olucak insallah birlikte beklicez bu sureci bende ilaclara basladim haftaya cumartesi kontrol muhtemelen 23 nden sonraki bikac gun icinde olur benimde ayyy birlikte beklicegimiz icin ayrica sevindim :dua::halay:
İlaçlara aynı başladığımızı biliyordum canım. Hatta transfer aynı gün bile olur:)

Cok sağol cnm içimi rahatlattin biraz bir de içim çekiliyor gibi rahim özellikle sol kasigim oturup kalkarken falan batıyor olmus muydu sende de
Rica ederim sen de sağ ol. Can m . Ara ara ağrılarım batmalarim vardı canım hala da devam ediyor . Bel ağrısı da var hala. Ama bi gün ağrı oluyordu bi gün olmuyor du sanki yani sürekli ağrım yoktu

Merhaba kızlar, herkese iyi pazarlar. @pembe ucurtma çok tebrik ederim canım, çok sevindim. Değerin de çok iyi çıkmış maşallah. Kızlar @pembe ucurtma B benim bebisim ve Y yenibidunya yanlış hatırlamıyorsam üçünüz de aynı Zaman'da transfer olmuştunuz değil mi? Üçünüz de hamilesiniz :anneadayı::), maşallah hepinizi tebrik ederim. Ne büyük şans. Allah sonuna kadar sağlıklı bir hamilelik nasip etsin güzel anne adayları :halay:Bizler için dua etmeyi de ihmal etmeyin kızlar ve topicteki diğer hamile arkadaşlarım, nolur. Benim gibi tedavi aşamasında olan ve sonuç bekleyen arkadaşlarım size de kolaylıklar dilerim. Öpüyorum hepinizi.
Amin çok teşekkür ederiz canım benim. Rabbim sizlere de yaşatsın bu günleri. Herzaman dua ediyorum inan inşallah emekler boşa çıkmaz Rabbim herkesin kucağıni doldursun. Bizlere de sağlıklı gebrlikler nasıp etsin. İnsan pozitif alınca hemen rahatlayamiuormus bunu anladim . Şimdi tedirginm yarın test tekrarı sanırım bu panik hallarimiz doğuma kadar devam edecek. Allah izni verirse. Bu arada evet üçümuz hatta bi arkadas daha var Hayrünnisa maşallah dordumuz de pozitif i gördük sıra sizlerde hayirlisiyka inşallah

Amin çok teşekkür ederiz canım benim. Rabbim sizlere de yaşatsın bu günleri. Herzaman dua ediyorum inan inşallah emekler boşa çıkmaz Rabbim herkesin kucağıni doldursun. Bizlere de sağlıklı gebrlikler nasıp etsin. İnsan pozitif alınca hemen rahatlayamiuormus bunu anladim . Şimdi tedirginm yarın test tekrarı sanırım bu panik hallarimiz doğuma kadar devam edecek. Allah izni verirse. Bu arada evet üçümuz hatta bi arkadas daha var Hayrünnisa maşallah dordumuz de pozitif i gördük sıra sizlerde hayirlisiyka inşallah
Amin cnm. Okadar ugras veriyoruz ve endiseliyizki buda tabiki doguma kadar sanirim devam eder

X