2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Merhaba arkadaslar sayfanın en basından berı tek tek tum yazılanları okudum aynı ıslemlerı suan yasadıgım ıcın bazen umıtlendım bazen uzuldum 5 yıllık evlıyım esım varıkosel amelıyatı gecırdı dugunumuze 2 ay kala ama 5 yıldır cocugumuz olmadı sperm sayısı ve harektlılıgı dusuk cıktı tahlıllerınde temmuz ayından berı kosturmaca ıcındeyız bu ay yup bebek yapmaya karar verdık baska caremız yoktu ve 5 agıstosda ılac tedevısıne basladım ıgneler ıgneler hergun yaklasık bugun 10 . Gunum yarın son kontrollerım var ve carsamba gunu yumurta yoplama ıslemım 10 dn fazla yumurtam varmıs hersey yolunda ve problem yoköus fakat cok korkuyrum sper hareketsız ve sayısı az dıye
Hoc korkma canım çok şükür Sperm var ne hikayeler okuyoruz burada benim eşimin Sperm sayıyla bize bile çok umut bağlıyor doktor önemli olan döllenme si embiriyonun kaliteli olması inş hersey yolunda gider cnm

Merhaba arkadaslar sayfanın en basından berı tek tek tum yazılanları okudum aynı ıslemlerı suan yasadıgım ıcın bazen umıtlendım bazen uzuldum 5 yıllık evlıyım esım varıkosel amelıyatı gecırdı dugunumuze 2 ay kala ama 5 yıldır cocugumuz olmadı sperm sayısı ve harektlılıgı dusuk cıktı tahlıllerınde temmuz ayından berı kosturmaca ıcındeyız bu ay yup bebek yapmaya karar verdık baska caremız yoktu ve 5 agıstosda ılac tedevısıne basladım ıgneler ıgneler hergun yaklasık bugun 10 . Gunum yarın son kontrollerım var ve carsamba gunu yumurta yoplama ıslemım 10 dn fazla yumurtam varmıs hersey yolunda ve problem yoköus fakat cok korkuyrum sper hareketsız ve sayısı az dıye
10 yumurtaya 10 sağlıklı sperm bulundu mu iş tamamdır.. Milyonlara ihtiyacınız yok ki.:KK45:. Yolu yarılamışsınız.. Herşey gönlünüze göre olur umarım..Hayat mucizelere gebe, neden sizde o mucizelerden birinin sahibi olmayasınız..

Yok Canm normal 4 liralık tst ile yaptm eşime 3 tane al demiştim 25 tl imiş erken gebelik ozaman normal al dedim işten gelir gelmez elinden kaçtım VC ye kostum :)
Baya erken belli olmuş o zmn bende dayanamıyorum 8. Günden itibaren yapmaya başlarım sağlıkla kucağına alırsın şen de inşallah cnm

Canım türkiyede dr lar cok güzel ilgileniyor.. Formu okudukca bazen türkiyede denesem mi diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi.. Benim gittiğim merkezde 15 dk kaldım sonrasında eve gönderdiler.. Transfer günü dinlen sonrasında normal hayatına dön dediler.. Sporunu bile yapabilirsin demişlerdi.. Transfer günü eşimle alışverişe bile gitmiştik.. İlk tecrübesizliğimiz olunca.. Sonrasınsa bu siteden arkadaşların deneyimleri doğrultusunda kendimi yormadım.. Dinlendim bol bol.. Neyse bende adetimi bekliyorum. Gelir gelmez bizde dondurulmuşa geccez.. Nasio bakalım. 1. De tamamına erdiremedik ama İnşaAllah ikincisinde tamamıra erdiririz ..
Canım bnmm inşallah bu sefeer hayrlı sonuçlar alırsın . Bende adetimi bekliorum başlamak için.heyecanlıyım cokkk fazla. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasn hayrlı sağlıklık bebişler versin tüm isteynlereee. .. durumundan haber et adetin me zmn senn ttlım

Yarım Saat kaldım uzandim bacaklarimi açmadım tuvalete kalkınca gittim ilk uç gün yatmak lazım yardımcı şart yemek yapanın olsun ewi temizleyen olsun hiç bi iş yapma ilk denememde ,4 . gün işe gittim kimyasal oldu şimdi yatıyorum ewde yürüyüş yapıyorum ananas bulamadım suyunu aldım onu iciyom günlük iyi tutunsun diye sağlıklı beslenme şart kuruyemiş yoğurt meyve fln en azından ev işi yapmıyorum nadir hafif şey ağır kaldırmıyorum bakalım 20 sinde belli olacak
İnşallah hayırlı güzel sonuçlar alırsın canm... rabbim kucağını saglıklı hayrlı evlatla doldursun habeer et bizlerede

Canım bnmm inşallah bu sefeer hayrlı sonuçlar alırsın . Bende adetimi bekliorum başlamak için.heyecanlıyım cokkk fazla. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasn hayrlı sağlıklık bebişler versin tüm isteynlereee. .. durumundan haber et adetin me zmn senn ttlım
Canım benim ayın 20-21 de gelmesi gerekiyor.. Çarşambada randevumuz var.. Tekrar rahim kontrolu ve tedaviyi konuşcaz.. Ben kürtaj olmuştum.. Dr beklemeye gerek duymuyor.. Bende korkuyorum.. Ama burdaki mutlu haberleri aldıkca içim çoşuyor.. Biran önce başlamak istiyorum..İnşaAllah biran önce bizde başlarız tedaviye ve güzel sonuçlar alırız

Ya kızlar bugün transferin beşinci günü sol kasigımda ağrı var sol bacağıma vuruyor sağ tüpüm yok diye mi acaba solami yerleşti embriyo sanki kan dolaşımı oluyor gibi diğer bacağıma Gore daha sıcak anlamadım ya başına böyle gelen var mı

Canım benim ayın 20-21 de gelmesi gerekiyor.. Çarşambada randevumuz var.. Tekrar rahim kontrolu ve tedaviyi konuşcaz.. Ben kürtaj olmuştum.. Dr beklemeye gerek duymuyor.. Bende korkuyorum.. Ama burdaki mutlu haberleri aldıkca içim çoşuyor.. Biran önce başlamak istiyorum..İnşaAllah biran önce bizde başlarız tedaviye ve güzel sonuçlar alırız
Canm bnde 20 21 de başlayacağım adete. Galiba birlkte aynı anda ilerleyecğiz. İnş hakkımızda hayrlısı olsunnn. Sorun neydi sizde bende pco yumurtlayamama

Kizlar, sekerler herkese iyi aksamlar... nihayet transferim belli oldu. Kismet olursa yarin sabah 7'de yazir olacagiz.. bol bol su icecekmisim :halay: Nolur dualarinizi eksik etmeyin :dua:
Canimmm hayirli olsun dualarla gelsin bebisin sımsıkı tutunsun annesine ve 9 ay boyunca hic birakmasin insallah ve bize 10 gun sonra mujdeli haberler ver dualarimiz seninle :dua::anneadayı:

Canim dediğim gibi bazen 5 embriyo şu da olsa cikmayabiluy o. Benim bebixim aynen öyle olmuş. Evde yapms cikmams dün 10.gun kanda çıktı üstelik 5 . Gun embriyo şu. Benimki 3. Gün 8 hucreliydu iki tane idi. 8 . Gun yaptım silik çıktı. (Transfer günü sayilmiyormus gün sayarken) Ama ben yaparken çıkmazsa üzülme diye yaptım. İçinden geliyorsa yap. O konuda tercih senin
yarın sabah kan vericem kesin çıkar heralde varsa 9.gün olacak.Çok sağol canım:))

Canm bnde 20 21 de başlayacağım adete. Galiba birlkte aynı anda ilerleyecğiz. İnş hakkımızda hayrlısı olsunnn. Sorun neydi sizde bende pco yumurtlayamama
Ayyy inşaAllah birlikte başlarız.. Yoldaş oluruz.. Canım drumuza göre hiç bir sorunumuz yok.. Çok düşünmeyin kendiliğinden olur dedi.. Ama olmadı.. 2 negatif aşılamamız oldu.. Dr çok umutluydu aşılamalardan hatta 6-7 ya kadar deneyelim olur dedi.. Eşimde çok fazla uzatmak istemedi ve tüp bebeğe geçiş yaptık...ilk deneme pozitif oldu ama kalp atışı durduğu için sonlandırıldı.. Kürtaj oldum.. Dr korunma vermedi kendiliğinden olabilir dedi..hatta Hemen 2. Tüp bebeğede başlayabiliriz , Vucut gebeliğe alışmışken uzatmayalım dedi..7 tane dondurulmuşlarım var.. Bakalım İnşaAllah bu ay başlarız tedaviye..

Kızlar iyigeceler
Dr eşimden de benden de yeni testler istedi
Testler:hiv 1+2 ab, anti hcv, hbs ag
Sizden de istendi mi
Hastane randevuları dolu ilk kontrole kadar yaptıtmam şartmı ki acaba bilen var mı?

X