2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim nasil bir psikolojiye girdiysek ben agrim yok diiye üzülüyorum sen agrim var diye Rabbim bize en kisa zamanda müjdeli haberler nasip etsin

Sorma canım. Ama benim herşey tam regl gibi. Göğüslerim kocaman oldu. Kasıklarım sürekli ağrıyor. ateş basıyor. Bir de sinir var. Ağrıma gidense heryerim mosmor insan istiyor canım ya. Rabbim hepimize dağıtsa ne güzel olur. Ben akşam çıkışta direk kan testi yaptıracağım. 2-3 saate belli olur. Size müjdeli haberler vermeyi nasıl isterim anlatamam.

P pembe ucurtma canim sen nasilsin iyi misin agrin falan varmi benim 3.günüm ama hicbirseyiim yok yani agrim olsa sevincem resmen
salı akşamı kasık ağrım çok oldu, dediğin gibi sevindim bende. ama ağrı var tuttu, yok tutmadı diye bi açıklaması yok bu işin. olabildiğince dikkat edelim koruyalım kendimizi canım, herbirimiz pozitifi görelim inşallah.

Sorma canım. Ama benim herşey tam regl gibi. Göğüslerim kocaman oldu. Kasıklarım sürekli ağrıyor. ateş basıyor. Bir de sinir var. Ağrıma gidense heryerim mosmor insan istiyor canım ya. Rabbim hepimize dağıtsa ne güzel olur. Ben akşam çıkışta direk kan testi yaptıracağım. 2-3 saate belli olur. Size müjdeli haberler vermeyi nasıl isterim anlatamam.
inşallah :)

Canim adetin gelmez daha o kadar cok ilac kullandik ki adet olsak gecikmeli gelir o yuzden belirtileri de bu kadar erken baslamaz canim gercekten sana tüm samimiyetimle soyluyorum tutmanin gebeligin en buyuk belirtisi gögüslerin sismesiymis zaten canim ben inaniyorum ki senin bebisin tuttu bak goreceksin

Canim adetin gelmez daha o kadar cok ilac kullandik ki adet olsak gecikmeli gelir o yuzden belirtileri de bu kadar erken baslamaz canim gercekten sana tüm samimiyetimle soyluyorum tutmanin gebeligin en buyuk belirtisi gögüslerin sismesiymis zaten canim ben inaniyorum ki senin bebisin tuttu bak goreceksin

Canım yazdıklarını okurken ağladım. Ya rabbim senin de yüzünü güldürsün. Teste gidiyorum. İnşallah tutmuştur. Dualarınızı eksik etmeyin nolur.

Canım yazdıklarını okurken ağladım. Ya rabbim senin de yüzünü güldürsün. Teste gidiyorum. İnşallah tutmuştur. Dualarınızı eksik etmeyin nolur.
Ağlama canim birkac saat sonra beraber sevinecegiz insallah ama test gününe var daha cok yuksek deger cikmayabilir sonra ona da üzülmek yok ama 5in üstündeyse tamamdir insallah sonra yukselecek daha o degerler:)

Dualarimiz seninle allahin izniylr dua guclerimizi birlestirdik bize mujdeli haberi ver hadi bekliyoruz :anneadayı:

Kızlar nihayet adet oldum saat 2 gibi kahverengi leke geldi randevu için aradıgımda saat 5 ten sonra kırmızı leke gelirse yarın adetin 1. Gunu olur dedi.şimdiye kadar 2-3damla kırmızı geldi durdu.
Kafam karıstı ya yogunlugunu sormadım sizde de boyle oldu mu yarın gittiğimde 1. Gun bile olsa boşuna mı gitmiş olurum

X