2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar Bugün transferimin 3. Günü ve adet olacak gibi Ağrı'larım var özellikle belimde ve kasıklarımda hatta ağrı bacaklarıma bile vuruyo sizce normal mi tutmadı adet olcam diye çok korkuyorum. Transferden sonraki 2 gün ara ara batmalar oluyodu kasıklarımde ve bel Ağrı'sı vardı şu an tamamen adet ağrısı gibi :KK43: yardım edin lütfen normal mi

Canlarım, az önce aradılar hastaneden... alınan yumurtalardan 8'i işlem görmüs. Bunlardan da 6 tanesi 100% döllenmiş şuana kadar... Önümüzdeki birkac gün daha gelişimlerini takip edip, gün gün size haber verecegiz dediler. Herşey gayet iyimiş.
İçimi bir umut kapladı ki sormayın.. Çok Erken daha biliyorum ama bu kadarını bile göz ardı edemiyor insan :KK68:
Insaallah güzel olur hersey hepimiz icin :dua:
Maşallah canım çok iyiymiş. Sonuna kadar böyle sağlıkla gitsin inşallah. :nazar:

Kızlar Bugün transferimin 3. Günü ve adet olacak gibi Ağrı'larım var özellikle belimde ve kasıklarımda hatta ağrı bacaklarıma bile vuruyo sizce normal mi tutmadı adet olcam diye çok korkuyorum. Transferden sonraki 2 gün ara ara batmalar oluyodu kasıklarımde ve bel Ağrı'sı vardı şu an tamamen adet ağrısı gibi :KK43: yardım edin lütfen normal mi
Canım ara ara ağrı olması da, hiç ağrı sızı olmaması da normal şeyler. Kanama olana kadar can sıkmak yok. Transferden sonrası en güzel günler. Güzel düşünüp Keyfini çıkar.

Valla canım bende ne batma ne bel ağrısı hiçbirşey yok 2.günüm. öncekinde hafif adet ağrısı girerdi kasıklarıma ve belime ama çok hafif. Hamileydim. Bende şimdi yok diye tırsıyorum. Kaçncı gün embriyosu ve kaçtane inşallah tutunuyordur :dua:

Canım ara ara ağrı olması da, hiç ağrı sızı olmaması da normal şeyler. Kanama olana kadar can sıkmak yok. Transferden sonrası en güzel günler. Güzel düşünüp Keyfini çıkar.

Bünyeye göre değişiyor galiba bugün böyle adet Ağrı'sı gibi olunca korkmadım değil hayırlısı olur inşallah

Valla canım bende ne batma ne bel ağrısı hiçbirşey yok 2.günüm. öncekinde hafif adet ağrısı girerdi kasıklarıma ve belime ama çok hafif. Hamileydim. Bende şimdi yok diye tırsıyorum. Kaçncı gün embriyosu ve kaçtane inşallah tutunuyordur :dua:
Bendede hicbir belirti yok canim 3. Günüm bende cok korkuyorum bu kadari normal mi diye

5. Gün embriyosuydu 1 tane. İlk iki gün kasıklarımda adet ağrısına benzer şiddetli Ağrı'lar oluyodu ama 5-6 saniye de geçiyodu bugün o batmalar geçti sanki adet ağrısı gibi normal Ağrı'm var belim ve bacaklarım daha kötü ağrıyor. İnşallah tutunuyordur bebişlerimiz kişiden kişiye değişiyo galiba kötü düşünme

5. Gün embriyosuydu 1 tane. İlk iki gün kasıklarımda adet ağrısına benzer şiddetli Ağrı'lar oluyodu ama 5-6 saniye de geçiyodu bugün o batmalar geçti sanki adet ağrısı gibi normal Ağrı'm var belim ve bacaklarım daha kötü ağrıyor. İnşallah tutunuyordur bebişlerimiz kişiden kişiye değişiyo galiba kötü düşünme
Düşünmemeye çalışıyorum tabi ama benim 2 tane 5.gün orta kalite

Kızlar nihayet adet oldum saat 2 gibi kahverengi leke geldi randevu için aradıgımda saat 5 ten sonra kırmızı leke gelirse yarın adetin 1. Gunu olur dedi.şimdiye kadar 2-3damla kırmızı geldi durdu.
Kafam karıstı ya yogunlugunu sormadım sizde de boyle oldu mu yarın gittiğimde 1. Gun bile olsa boşuna mı gitmiş olurum

Kızlar şimdi kırmızılar çoğaldı ama yoğun adet mi olmak gerekiyor 1. Gun sayılması içi
kar-emel kar-emel canım selen hanımın hastasıyım bende bilgi verir misin

Canim doktora 2. gün yada 3. Gun cagiriyorlar zaten yarin bekle sen gelirse diger gun bile gitsen birsey olmaz ben de 3.gün gitmistim
Sagol canım ilk gunden panik oldum yav Allah yardımcımız olsun

Kızlar, ufak bir sorum olacak transfer yaptıran arkadaslara; bu işlem sırasında bayıltma falan oluyor mu yoksa normal jinekolijik muayene esnasında mı yapıyorlar _ ? Agrı / Sızı durumu nedir acaba :işsiz:

Düşünmemeye çalışıyorum tabi ama benim 2 tane 5.gün orta kalite

İnan ben kalitesini bile bilmiyorum doktor gelişimini hala devam ettirdiği için kalitesi hakkında birşey söyleyemeyiz Dedi üstelik benim dondurulmuşlarım bile yok :KK43: inşallah hepimiz pozitif sonuç alırız

Son düzenleme:
X