2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Memorial sisli deki arkadaslar bana yardimci olur musunuz.. randevu icin aradim ama adetliyken gelin randevuya gerek yok mutlaka sizi herhangi bi doktorumuzla gorustururuz dediler.. ama ben tedaviye baslicam eminsiniz dimi sehir disindan gelicem dedim.. eminim dedi kiz tüp bebege baslicak hastalarimizi ne yapar eder bi bosluk bulur tedaviye baslatiriz dedi ve israrla randevu vermedi kizlar sizde nasil olmustu endiseliyim oa kadar yok gidicem yumurtam kistlesmemis ise tedaviye baslmak istiyorum bi türlü ilk adimi atamadik ya

He bide adetiniz baslar baslamaz arayin randevu olusturalim ertesi gune dedi.. eee ertesi gunu ya bos doktor yoksa dedigimdeyse yukardaki gibi sikinti yapmayin gorustururum dedi..

Transfer olan arkadaslar benim bugun 3.günüm de sizde hic akinti var mi ya:KK43:
Nasıl bir akıntı canım? Su gibi mi ? Jel kullanıyor musun? Benim ilk gebelikte su gibi akıntım olurdu hiç durmadan. Ya jelden yada hamileliktendi. Şimdi jel yerine fitil kullanıyorum akıntı yok sadece fitilin artıkları geliyor. Bi belirtide yok 2.gün ondan herhal :KK48:

He bide adetiniz baslar baslamaz arayin randevu olusturalim ertesi gune dedi.. eee ertesi gunu ya bos doktor yoksa dedigimdeyse yukardaki gibi sikinti yapmayin gorustururum dedi..
Ozel olunca her turlu bosluk bulurlar canim merak etme adet okunca ara ya ertesi yada sonraki gune cagirirlar

Nasıl bir akıntı canım? Su gibi mi ? Jel kullanıyor musun? Benim ilk gebelikte su gibi akıntım olurdu hiç durmadan. Ya jelden yada hamileliktendi. Şimdi jel yerine fitil kullanıyorum akıntı yok sadece fitilin artıkları geliyor. Bi belirtide yok 2.gün ondan herhal :KK48:
Canim ben jel ve fitil kullanmiyorum igne verdi doktorum progestan ignesi boyle süt gibi beyaz bir akinti canim aynen ya bendede ne agri var ne birsey insan neye yoracagini sasiriyor:)

Canim ben jel ve fitil kullanmiyorum igne verdi doktorum progestan ignesi boyle süt gibi beyaz bir akinti canim aynen ya bendede ne agri var ne birsey insan neye yoracagini sasiriyor:)
Hımm valla benimde öyle ama dediğim gibi ilaç geri geldiği için. Ben progestanda iğnedr kullanıyordum ilk. Sen bebeğe yor boşver :anneadayı:

Kızlar hayırlı günler nasipse ben de şişli memorialde başlamayı düşünüyorum ama tarihi belli değil :KK43: sayfaları hemen hemen okudum konu sahibinin kendiliğinden hamile kalmasına cok sevindim ben de iki yıldır evliyim esimde sayı problemi var inşallah ben de tüpe gerek kalmadan hamile kalirim kızlar dua edin.
Hilal ve gonca kardeşimiz için de dua edelim Allah bundan daha hayirlisini onlara versin hic kimseyi.imtihan etmesin rabbim

Alya_naz Alya_naz @heidi1017 guzel hbrlerinizi bekliyoruz sizinde:)
Canlarım, az önce aradılar hastaneden... alınan yumurtalardan 8'i işlem görmüs. Bunlardan da 6 tanesi 100% döllenmiş şuana kadar... Önümüzdeki birkac gün daha gelişimlerini takip edip, gün gün size haber verecegiz dediler. Herşey gayet iyimiş.
İçimi bir umut kapladı ki sormayın.. Çok Erken daha biliyorum ama bu kadarını bile göz ardı edemiyor insan :KK68:
Insaallah güzel olur hersey hepimiz icin :dua:

X