2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Canım bu indirimler sürekli mi ? Bu kampanya bitince oto koltukları mı var?

Bende dün ilk oyuncağımızı aldım. Ama kardeşi gelene kadar abisi oynayacak öyle anlaştık oğlumla
Bim'e uğramıştık 7,5 liraymış,alıverelim baari dedik

kızlar siparişler elinize geçtiğinde hangi markalar güzel çıktı yorumlarınızı paylaşırsanız bizde ona göre alalım..

kızlar siparişler elinize geçtiğinde hangi markalar güzel çıktı yorumlarınızı paylaşırsanız bizde ona göre alalım..
Canım ürünleri bugün teslim aldım, ben hepsinin kumaşını beğendim. En sevdiğim urun ise motherlove polo yaka gri patikli tulum oldu, çok karizmatik. Bir de poposunda koala olan eşofman altı düşündüğümden daha kaliteli, bilsem bir başka modelini daha alirdim. Ürünlerin fotolari bir önceki sayfada var canım.

Bizim giyim alışverişimiz bitti sayılır bir astronot mont almayı planlıyorum yalnızca. Ayakkabı almayacağım ama güzel patikler , peluslar görürsem aliirm diyorum. Anneannemizde yünlerimiz örüyor. Lcw den 5li çoraplar aldım kızlar, 8 tl, aklınızda bulunsun. Aziz bebenin yüzde 50si de devam ediyor, hastane çıkışı tavsiye ederim.

sağol canım.. cinsiyetimiz belli olsada herşeyi alıp bebek doğmadan borçları bitirsek iyi olacak

e bebekte bu minderler 40 tl civarında ama
bunun ayrı ne özelliği var ki 70 tl

aynısımıydıı? ben göremedim orada.stokta yok diyordu.
bunun özelliği bebek doğduktan sonra emzirme minderi ve bebeğe oturması için yastık olabilmesi.
bi de oyuncak gibi çok sevimli.standart anne yastıkları sadece destek için diye biliyorum.
40tlyse kazıklanmışım o zaman
daha uygun fiyatlı varmı bi daha araştırın siz.

bu arada kızlar bebek arabamız geldi.
çok sevdik. lahana bebeğim vardı çocukluğumdan kalma.
arabayı kurup oturttum içine.
antrenman yapıyorum koridorda

bu arada kızlar bebek arabamız geldi.
çok sevdik. lahana bebeğim vardı çocukluğumdan kalma.
arabayı kurup oturttum içine.
antrenman yapıyorum koridorda
mamas papas ı ? onda ayrıyetten ana kucağı puset var mı yoksa yeni doğana uygun mu?
ağırlığı nasıl?
ben hala kararsızım ne alsam diye

mamas papas ı ? onda ayrıyetten ana kucağı puset var mı yoksa yeni doğana uygun mu?
ağırlığı nasıl?
ben hala kararsızım ne alsam diye

evet. ana kucağı almama kararı verdik. çünkü 5 aydan önce oturur pozisyon önermiyor drlar.
bu arabaya monte edilebiliyor ana kucağı aparatı varmış.

ama araba zaten neredeyse tamama yakın yatıyor. 0 aydan itibaren kullanılır diyor. içindeki talimatlarda ilk 6 ay yatış pozisyonunda kullanın yazmış zaten.
hoş bebelerimiz kışın doğacak ihtiyaç olurmu bilmiyorum ama olsun yine de
ağırlığı çok değil bence.ve en önemlisi bizim arabamızız bagajı ufacık.baston puset olmuyor.
bu belden katlandığı için hem cuk diye oturuyor hem de taşıması rahat.
bak video atayım sana bir izle.hoşuna giderse kampanyalarını takip edersin.e bebekte de vardı gidip yakından görebilirisn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…