2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Kızlar Merhaba bebek arabasi bakarken biz abimden geldi hediye
kırmızı renk ve chicco benim en son tercihim olurdu belki ama artık gelmişken yeniden almayi lüzumsuz bulduk dün kurduk arabamızı gezdirip duruyorum

canım güle güle kullan.
içine sinmediyse değiştirebilirsin. kırılmazlar sanırım.
iade süresi dolmamıştır.7gün diye biliyorum.
tam yatıyor mu? puseti var mı? hangi modelmiş bu

Bende öyle söyledim lakin marketimız var firmalar hediye yollamis

Ilk bebeğimiz hevesim var diye önce çok söylendim ama sonra kabullendim galiba

zbyd canım internetten satabilirsin hemen o zaman. sıfır ürün sonuçta.
ben dayanamazdım kesin kendi beğendiğimi alırdım herhalde
yada 2.araba olarak kullanırsın yada sende yakın birinin bebeği olunca hediye edersin

canım güle güle kullan.
içine sinmediyse değiştirebilirsin. kırılmazlar sanırım.
iade süresi dolmamıştır.7gün diye biliyorum.
tam yatıyor mu? puseti var mı? hangi modelmiş bu
Tam yatıyor 3 kademesi var Tulumu filan da var gittim Toker Bebe ye en çok tutulan model ve cok kullanışliymis hafifliği de iyi ana kucağına ayrı alicaz zaten kış bebeği olacağı için bahara kadar muhtemelen bunu kullanmiycaz ana Kucağı kullanırız diye düşündük İncitmemek için de geri çeviremedim zaten bizim almak istediklerimz bin küsür şimdi hazır varken de şımarıklik olur diye korkuyorum bulamayanlar var abimde diyor ki 2 çocuk büyüttü işini görecek nasılsa bu diyor
chicco simple city modeli canim

boşver kullan o zaman başka bişey alırsınız araba için harcayacağın paraya
iyi günlerde kullansın kuzucuk

Hayırlı olsun canım. Şu anda da pek çok üründe indirim var. güvenilir bir site mi?

Hayırlı olsun canım. Şu anda da pek çok üründe indirim var. güvenilir bir site mi?

çok teşekkür ederim.
evet güvenilir araştırdım ben. mamas papasın asıl sitesindede türkiye ithalatcısı burası görünüyor.
ürünümüz de sorunsuz geldi. rahatlıkla sipariş verebilirsiniz diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun
Bu model çok kullanışlı her yere sığıyor arabasa öndeki boşluğa bile..
Kış bebeği diyip geçmeyin emin olun çıkacaksınız ve araba nimet olacak o sırada :)
Biz oğlumla 10 gün olmamıştı markete gittik :)

Kızlar 444emarket diye bir site var, motherlove ve ff gibi markaların ürünleri normalin altında uygun. Ben astronot mont sipariş ettim, kışa doğru uygun bulamazsam diye. Haber vereyim dedim. Bu arada mothercare, 57.75 tl.

teşekkür ederim.
gerçekten mi? kullanır mıyız :)
baharı bekler diyorduk ama.doğru markete falan gidebiliriz bencede.
tabi wrap slingi etkin kullanamazsak

çok teşekkürler.bunlardan arıyordum ben de.hemen bakıyorum. ve günaydın herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…