2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Kızlar Merhaba bebek arabasi bakarken biz abimden geldi hediye
kırmızı renk ve chicco benim en son tercihim olurdu belki:KK51:
20150608_103951.jpg
20150608_103923.jpg
20150608_103929.jpg
ama artık gelmişken yeniden almayi lüzumsuz bulduk dün kurduk arabamızı gezdirip duruyorum
:KK49:

Kızlar Merhaba bebek arabasi bakarken biz abimden geldi hediye
kırmızı renk ve chicco benim en son tercihim olurdu belki:KK51:Eki Görüntüle 1551891 Eki Görüntüle 1551894 Eki Görüntüle 1551895 ama artık gelmişken yeniden almayi lüzumsuz bulduk dün kurduk arabamızı gezdirip duruyorum
:KK49:

canım güle güle kullan.
içine sinmediyse değiştirebilirsin. kırılmazlar sanırım.
iade süresi dolmamıştır.7gün diye biliyorum.
tam yatıyor mu? puseti var mı? hangi modelmiş bu :KK37:

Bende öyle söyledim lakin marketimız var firmalar hediye yollamis :KK51:

Ilk bebeğimiz hevesim var diye önce çok söylendim ama sonra kabullendim galiba :110:

zbyd zbyd canım internetten satabilirsin hemen o zaman. sıfır ürün sonuçta.
ben dayanamazdım kesin kendi beğendiğimi alırdım herhalde :KK75:
yada 2.araba olarak kullanırsın yada sende yakın birinin bebeği olunca hediye edersin :KK74:

canım güle güle kullan.
içine sinmediyse değiştirebilirsin. kırılmazlar sanırım.
iade süresi dolmamıştır.7gün diye biliyorum.
tam yatıyor mu? puseti var mı? hangi modelmiş bu :KK37:
Tam yatıyor 3 kademesi var Tulumu filan da var gittim Toker Bebe ye en çok tutulan model ve cok kullanışliymis hafifliği de iyi ana kucağına ayrı alicaz zaten kış bebeği olacağı için bahara kadar muhtemelen bunu kullanmiycaz ana Kucağı kullanırız diye düşündük İncitmemek için de geri çeviremedim zaten bizim almak istediklerimz bin küsür şimdi hazır varken de şımarıklik olur diye korkuyorum bulamayanlar var abimde diyor ki 2 çocuk büyüttü işini görecek nasılsa bu diyor
chicco simple city modeli canim

Tam yatıyor 3 kademesi var Tulumu filan da var gittim Toker Bebe ye en çok tutulan model ve cok kullanışliymis hafifliği de iyi ana kucağına ayrı alicaz zaten kış bebeği olacağı için bahara kadar muhtemelen bunu kullanmiycaz ana Kucağı kullanırız diye düşündük İncitmemek için de geri çeviremedim zaten bizim almak istediklerimz bin küsür şimdi hazır varken de şımarıklik olur diye korkuyorum bulamayanlar var abimde diyor ki 2 çocuk büyüttü işini görecek nasılsa bu diyor
chicco simple city modeli canim

boşver kullan o zaman başka bişey alırsınız araba için harcayacağın paraya :KK200::anneadayı:
iyi günlerde kullansın kuzucuk

isim veremiyoruz sanırım mamas papasın yetkili ithalatçıısıymış.
mamas papas ithalatcı diye ara googleda. v ile başlıyor site. v..bebek diye bir site.

biz mağazada incelemiştik armadilloyu. sarısını çok beğenmiştim.hem diğer arabalara göre içi çok geniş hem de kullanımı rahat. eşimle baya bi araştırmıştık.sarısı kapalı kutu kalmadı diye alamamıştık. çok üzülmüştüm. herşeyde bir hayır varmış. 790a mı ne indirmişlerdi indirim çekleriyle o zamanda.bu acayip iyi oldu.herşeyde bir hayır var işte :KK36:

sırada oto koltuğu var.onuda takip edicem.taksitlerimiz azalsın.ekim gibide nasipse onu taksitle alıcaz.
Hayırlı olsun canım. Şu anda da pek çok üründe indirim var. güvenilir bir site mi?

Hayırlı olsun canım. Şu anda da pek çok üründe indirim var. güvenilir bir site mi?

çok teşekkür ederim.
evet güvenilir araştırdım ben. mamas papasın asıl sitesindede türkiye ithalatcısı burası görünüyor.
ürünümüz de sorunsuz geldi. rahatlıkla sipariş verebilirsiniz diye düşünüyorum.

evet. ana kucağı almama kararı verdik. çünkü 5 aydan önce oturur pozisyon önermiyor drlar.
bu arabaya monte edilebiliyor ana kucağı aparatı varmış.

ama araba zaten neredeyse tamama yakın yatıyor. 0 aydan itibaren kullanılır diyor. içindeki talimatlarda ilk 6 ay yatış pozisyonunda kullanın yazmış zaten.
hoş bebelerimiz kışın doğacak ihtiyaç olurmu bilmiyorum ama olsun yine de:nazar::emir_bebek:
ağırlığı çok değil bence.ve en önemlisi bizim arabamızız bagajı ufacık.baston puset olmuyor.
bu belden katlandığı için hem cuk diye oturuyor hem de taşıması rahat.
bak video atayım sana bir izle.hoşuna giderse kampanyalarını takip edersin.e bebekte de vardı gidip yakından görebilirisn.:cool:

Hayırlı olsun
Bu model çok kullanışlı her yere sığıyor arabasa öndeki boşluğa bile..
Kış bebeği diyip geçmeyin emin olun çıkacaksınız ve araba nimet olacak o sırada :)
Biz oğlumla 10 gün olmamıştı markete gittik :)

Kızlar 444emarket diye bir site var, motherlove ve ff gibi markaların ürünleri normalin altında uygun. Ben astronot mont sipariş ettim, kışa doğru uygun bulamazsam diye. Haber vereyim dedim. Bu arada mothercare, 57.75 tl.
2014227174159_mothercare_tulum_mont_pempe_polar_bebek_tulum_mont_patikli_tulum_sapkali.jpg

Hayırlı olsun
Bu model çok kullanışlı her yere sığıyor arabasa öndeki boşluğa bile..
Kış bebeği diyip geçmeyin emin olun çıkacaksınız ve araba nimet olacak o sırada :)
Biz oğlumla 10 gün olmamıştı markete gittik :)

teşekkür ederim.
gerçekten mi? kullanır mıyız :)
baharı bekler diyorduk ama.doğru markete falan gidebiliriz bencede.
tabi wrap slingi etkin kullanamazsak

Kızlar 444emarket diye bir site var, motherlove ve ff gibi markaların ürünleri normalin altında uygun. Ben astronot mont sipariş ettim, kışa doğru uygun bulamazsam diye. Haber vereyim dedim. Bu arada mothercare, 57.75 tl.
Eki Görüntüle 1553724

çok teşekkürler.bunlardan arıyordum ben de.hemen bakıyorum. ve günaydın herkese :KK36:

X