2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Canım çok güzeller hepsi tatlım demek oğluş geliyor oh oh ne güzel benim daha belli değil bakalım hayırlısı ile belli olsa bende başlasam alışverişler her şey çok güzel geliyor gözüme...

Besiginin tekstil urunlerini zara home kids ve english home dan aldik battaniye var o mothercare
Kiyafetlerde mothercare ,carters markali
Micky li zibin ve coraplar h&m canim

İyi günlerde kullanın çok güzeller ne kadar tuttu bu kadar aldığın parçalar..

Canım çok güzeller hepsi tatlım demek oğluş geliyor oh oh ne güzel benim daha belli değil bakalım hayırlısı ile belli olsa bende başlasam alışverişler her şey çok güzel geliyor gözüme...
Canim valla en zevkli kisimlar bu kisimlarmis oyle diyorlardi dogruymus
Bakmalara almalara sevmelere doyamiyoruz minik sipa ya gelmeden sevdirdi kendini hayalleri ile kendimizden geciyoruZ☺️☺️

çok iyiymiş gerçekten.
Eki Görüntüle 1545369
:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
kızlaarrr biz duramadık karyola aldık.:nazar::anneadayı:
erken daha bekleyin neolacağı belli olmaz diyenler oluyor.
ama ben aldıkça çok mutlu oluyorum.:KK68:
Allah a emanet tabi garantisi yok hiçbirşeyin ama bizim de yarına çıkacağımız garanti değil zaten.
kulakları tıkadım anın tadını çıkarıyorum.tavsiye ederim.:KK47:
kandiliniz mübarek olsun...bebişlerimize ve bize Rabbim sağlık versin.hayırlı evlat olsunlar.
:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Erken diyorlar her şey için ama sonrada hepsi birlikte maddi olarak güç olacak. Arkadaşım son aylarına kadar bir şey almamış erken erken diye diye, sonradan baya sıkıştı. Velhasılı iyi yapmışsınız bence, mutlu sağlıklı uyusun inşallah

günaydın herkese:KK200:

kızlar bir bebek sitesinde hergün 1 çocuk arabası %50 indirime giriyor.
mamas papas armadilloyu takip ediyordum ne zamandır.bugn onun günüydü. 979 dan 490a düştü.son adeti biz aldık sanırım ama yarın da devam edecek arada bir bakın isterseniz
ana6.jpg

4 taksit bu arada:KK3:

mamas papas armadilloyu takip ediyordum ne zamandır.bugn onun günüydü. 979 dan 490a düştü.son adeti biz aldık sanırım ama yarın da devam edecek arada bir bakın isterseniz
Eki Görüntüle 1548365

hangi site bu çok iyiymiş ya. keşke mağazada önceden inceleme fırsatım olsdaydı.

hangi site bu çok iyiymiş ya. keşke mağazada önceden inceleme fırsatım olsdaydı.

isim veremiyoruz sanırım mamas papasın yetkili ithalatçıısıymış.
mamas papas ithalatcı diye ara googleda. v ile başlıyor site. v..bebek diye bir site.

biz mağazada incelemiştik armadilloyu. sarısını çok beğenmiştim.hem diğer arabalara göre içi çok geniş hem de kullanımı rahat. eşimle baya bi araştırmıştık.sarısı kapalı kutu kalmadı diye alamamıştık. çok üzülmüştüm. herşeyde bir hayır varmış. 790a mı ne indirmişlerdi indirim çekleriyle o zamanda.bu acayip iyi oldu.herşeyde bir hayır var işte :KK36:

sırada oto koltuğu var.onuda takip edicem.taksitlerimiz azalsın.ekim gibide nasipse onu taksitle alıcaz.

Eki Görüntüle 1548365

Çok teşekkürler :KK200:

Kızlar benim tavsiyem ise e bebek te %50 indirimli bebek giyim ürünlerine bakmanız. Ben az önce sipariş verdim, resimler altta, hepsi 128 tuttu. Pazardan bile daha uyguna bulamazdım sanıyorum.

l15YBABUSAP5017BEY_1.jpg
l15YBABUZBN5013BEY_1.jpg
l15YBABUZBN5029BEY_1.jpg
l15YFOREALT5704MAV_1.jpg
l15YFOREALT5704MAV_2.jpg
l15YMOTETLM5118GRI_1.jpg
l15YMOTUALT5148EKR_1.jpg
l15YBABUELD5008EKR_1.jpg
l15YBABEZBN5027MAV_1.jpg
l15YMOTUZBN5308EKR_1.jpg
l15YMOTUYLK5310EKR_1.jpg
l15YMOTUTKM5172EKR_1.jpg
l15YMOTUSET5314EKR_1.jpg
l15YMOTUPJM5313EKR_1.jpg
l15YMOTUBDY5168EKR_1.jpg
l15YMOTUBDY5158EKR_1.jpg
l15YMOTUALT5309EKR_1.jpg
l15YMOTUALT5170EKR_1.jpg
l15YMOTUALT5159EKR_1.jpg

Bu arada ürünlerin büyük kısmı da organik :KK76:
bende aldım az önce
10 parça mı ne benim de 120 civarı tuttu çok sağol.
kartta limit olsa daha da alırdım :KK53: geçen unnado'dan da almıştım doldurdum :KK70:
çok sağol.. bu gidişle çarşıya gidip kıyafet almadan gelcem. ya da çok almış olacağım.:KK200:

Ne
bende aldım az önce
10 parça mı ne benim de 120 civarı tuttu çok sağol.
kartta limit olsa daha da alırdım :KK53: geçen unnado'dan da almıştım doldurdum :KK70:
çok sağol.. bu gidişle çarşıya gidip kıyafet almadan gelcem. ya da çok almış olacağım.:KK200:
ne demek canım, güle güle giysin ogluslar. Ben bugün birkaç mağaza gezdim fiyatlar çok ucuktu, iyi ki almışız :)

X