2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Arkadaşlar bu hafta Bimde oyuncak
Ekran Görüntüsü (5).png

A 101 de de pike nevresim takımı var almak isteyenler için
Ekran Görüntüsü (4).png

Kızlar, birmax.com (bebek şekeri malzemeleri) ya da minirome.com'dan (bebek ihtiyaçları) alışveriş yaptınız mı hiç? Fiyatlar daha uygun gibi bunlarda

minirome'dan alışveriş yapım ben emzik almıştım mavi istemem rağmen pembe geldi geri gönderdim sorun olmadı

ancak bakım ürünlerinin son kullanma tarihleri çok yakın mesela sebamed 500 ml şampuan indirimle heryerde 35 tl bn 27'e aldım son kullanma tarihi şubat 2016 biz kasım aralık gibi doğum yapacağız o zaman bitmezki şampuan bunlara dikkat edebilirsiniz sudo pişik kremininde son kullanma tarihi çok yakındı 1 yıllık bile değildi

Kızlar, birmax.com (bebek şekeri malzemeleri) ya da minirome.com'dan (bebek ihtiyaçları) alışveriş yaptınız mı hiç? Fiyatlar daha uygun gibi bunlarda

Minirome ilgili ve ucuz ürünler var. Ben de sudocrem dahil bakım ürünleri aldım, arkadaşımız yazınca baktım son kullanma tarihi 2020.

Acaba değişim mi istesen? Sonuçta ucuz bir şey de değil. Bir de ben büyük boy aldım, o mesela asla hazirana dek bitmez ki. Bir arasan mı?
evet büyüğünden almıştım bende hiç aklıma gelmedi bide emziği iade ettim onunla beraber geri gönderebilirdim mümkün değil bitmez pişik kremide şampuanda boşverdim napim uğraşmak istemedim :KK43::KK43:

minirome'dan alışveriş yapım ben emzik almıştım mavi istemem rağmen pembe geldi geri gönderdim sorun olmadı

ancak bakım ürünlerinin son kullanma tarihleri çok yakın mesela sebamed 500 ml şampuan indirimle heryerde 35 tl bn 27'e aldım son kullanma tarihi şubat 2016 biz kasım aralık gibi doğum yapacağız o zaman bitmezki şampuan bunlara dikkat edebilirsiniz sudo pişik kremininde son kullanma tarihi çok yakındı 1 yıllık bile değildi
Uyarın için sağ ol canım. Gerekirse özel mesaj yazayım siparişle beraber, en yeni tarihlileri isteyeyim :KK66:

Sen ne zaman almıştın? Telefonla ara sor istersen belki iade alırlar sonuçta hiç açılmamış krem.
uğraşmak istemedim cnm zaten emzik mavi olsun dememe rağmen pembe gelmişti onu gönderdim bi tek onun yanında bunlarıda yollayabilirdim ama uğraşmadım açıkçası varsın kalsın dedim arayınca hemen ilgileniyorlar ama

İyi aksamlar arkadaslar eksiklerimiz tamamlandi gibi allahin izniyle
Burda fotografi olmayan kuvetimiz deterjanlari filan da tamam bir takim daha lohusa geceligi aldim her sey icime sindigi gibi oldu yan besigini kayinvalidemler aldi buyuk besigini annemler geldi aldik her ikisi de mothercare su aralar cicilerini yikayip utuluyorum dolabini duzenliyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 327
  • image.jpg
    image.jpg
    140,4 KB · Görüntüleme: 326
  • image.jpg
    image.jpg
    162,6 KB · Görüntüleme: 328
  • image.jpg
    image.jpg
    119 KB · Görüntüleme: 311
  • image.jpg
    image.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 318
  • image.jpg
    image.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 313
İyi aksamlar arkadaslar eksiklerimiz tamamlandi gibi allahin izniyle
Burda fotografi olmayan kuvetimiz deterjanlari filan da tamam bir takim daha lohusa geceligi aldim her sey icime sindigi gibi oldu yan besigini kayinvalidemler aldi buyuk besigini annemler geldi aldik her ikisi de mothercare su aralar cicilerini yikayip utuluyorum dolabini duzenliyorum

Cnm hepsi birbirinden güzel Güle güle kullanın inşallah :nazar::nazar::nazar: deterjanı hangi marka aldın ben karar veremedim ona daha

Cnm hepsi birbirinden güzel Güle güle kullanın inşallah :nazar::nazar::nazar: deterjanı hangi marka aldın ben karar veremedim ona daha

Canim ben sundan aldim
S.g nin kokusuzu kalmamisti ikisi de guzel besigini temizlemek icinde frosh onerildi ondan alicam insallah

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 259
  • image.jpg
    image.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 248
  • Beğen
Reactions: GCA
Canim ben sundan aldim
S.g nin kokusuzu kalmamisti ikisi de guzel besigini temizlemek icinde frosh onerildi ondan alicam insallah

Saol cnm ben ikisini de duymamistim. Bide bunlara bakayım. Bizim kıyafet işimiz bitti. Kışlıklar gelince bi kaç parça Daha alırız. Bebek odası ve beşiği haftasonu halletcez inşallah. Sonrada yıka ütüle anca olur heralde. Ya geç kaldım gibi geliyo :KK17:

Saol cnm ben ikisini de duymamistim. Bide bunlara bakayım. Bizim kıyafet işimiz bitti. Kışlıklar gelince bi kaç parça Daha alırız. Bebek odası ve beşiği haftasonu halletcez inşallah. Sonrada yıka ütüle anca olur heralde. Ya geç kaldım gibi geliyo :KK17:
bn çorap dahi almadım bebişe kasım annesi olma ihtimalimde var :):) endişelnmyn yetişirsiniz bence:)

X