2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Havuzluhan da epey guzel sey var sanirim, tavsiye ettigin bi yer var mi?
Ben obur ay giderim artik..
Buarada cicileriniz cok guzelmis, mutlu huzurlu gunlerde eskitsin insallah..
Teşekkürler canım , Havuzlu Han'a annem gitti.Bana da gelince aklında kalan fiyatları söyledi,o yüzden tam hangi mağaza bilemiyorum ; ama internet sitelerinde gördüğümüz çoğu üründen varmış.Biraz önce Kasım 2015 anneleri başlığında gördüm,bir anne yeni gitmiş,birçok ürün almış,çok uygun yazmış,istersen ona da sor canım.Başlıkta görürsün.

Merabalar.. pompa soranlar olmus eski tecrubelerimi dayanarak medela elektrikliyi tek gecerimlansionahin manueli de guzel ama surekli sut sagmaniz gerekiyorsa sıkıcı oluuor bir sure sonra
Manuelden ziyade elektriklisi nasil peki cunku medela ile lansinoh arasinda fiyat farki var

Bunlar en son English home indiriminden bebegime aldığım nevresim, başlıklı havlu, 3 lu body 3 lu önlük ve ferforje kutu, ayrıca sleepy numunesi de geldi

Eklentiler

• 20150803_184244-1.jpg
    20150803_184244-1.jpg
    214,9 KB · Görüntüleme: 356
  • 20150803_184306-1.jpg
    20150803_184306-1.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 366
  • 20150803_184318-1.jpg
    20150803_184318-1.jpg
    212,8 KB · Görüntüleme: 352
  • 20150803_184536-1.jpg
    20150803_184536-1.jpg
    123,5 KB · Görüntüleme: 346
  • 20150803_184337-1.jpg
    20150803_184337-1.jpg
    185 KB · Görüntüleme: 330
  • 20150803_184248-2.jpg
    20150803_184248-2.jpg
    172,6 KB · Görüntüleme: 342
Toplu yükleme yapacağım :) Şimdilik en çok giysimiz var , yavaş yavaş diğerlerini de tamamlayacağız.
Araba,yatak,banyo ve bakım malzemeleri , bebek bezi henüz almadık. Çoğunu kafamda belirledim,indirimleri takip edip almayı planlıyorum onları . Ah bir de şu zamlar gelmeseydi... :)

Tiny Love Ana Kucağı ( 2.el aldık )
Eki Görüntüle 1596774 Eki Görüntüle 1596775 Eki Görüntüle 1596776

Kapı Süsleri ( Havuzlu Han , pelinbebek.com dan )

Eki Görüntüle 1596777

Hastane Çıkış Seti ( Havuzlu Han )

Eki Görüntüle 1596778

Havlu Takımı ( Havuzlu Han )

Eki Görüntüle 1596779

Hepsi çok güzel. Güle güle kullansın inş bebişiniz. Bornoz takımının markası ne hangi magazadan ve ne kadara aldın? Ben yine gideceğim Havuzluhan a

Manuelden ziyade elektriklisi nasil peki cunku medela ile lansinoh arasinda fiyat farki var
Ben Kasım 2014 Annelerine sordum,pompa al diyorlar.
İnternette de araştırdım Medela çok gürültülü ve acıtabiliyor.Avent sessiz ve acıtmıyor diye yazmışlar.

Ben Kasım 2014 Annelerine sordum,pompa al diyorlar.
İnternette de araştırdım Medela çok gürültülü ve acıtabiliyor.Avent sessiz ve acıtmıyor diye yazmışlar.

ben aventin manuelini aldım. 50tl ye hemde indirimdeydi.
inşallah iyidir. elektrikli alsaydın dedi görümcem ama cok pahalı geldi.
belki kullanmam. evde olucam inşallah.

Amaniiin aldıklarınızı görünce dayanamıyorum bir koşu gidip alasım geliyor. Ama henüz hiçbirşey almadım desem yeridir. Oğlumun eşyalarını bir an önce getireyim de bakayım neyimiz var neyimiz eksik. Kızıma kullanabileceklerimi ayırıcam içinden kalanları da veririm ihtiyacı olana.Bir liste yapsam iyi olacak.
Bu arada benim de sleepy numunem geldi yumuşacıklar çok hoş.

Hepsi çok güzel. Güle güle kullansın inş bebişiniz. Bornoz takımının markası ne hangi magazadan ve ne kadara aldın? Ben yine gideceğim Havuzluhan a
Canım annem aldı , mağazanın adını bilmiyorum , 40 liraya yakındı.Markası Bebitof muş

Bayanlar avent elektrikli pompa iyi diyosunuz yani?
Ben calisacagim mecburen alicam galiba..

Bayanlar zor olacak belki ama, aldiklarinizin markasini ve fiyatini da yazsaniza yahu :KK66:

Bayanlar avent elektrikli pompa iyi diyosunuz yani?
Ben calisacagim mecburen alicam galiba..

Bayanlar zor olacak belki ama, aldiklarinizin markasini ve fiyatini da yazsaniza yahu :KK66:
Benim de ikizlerim olacak kısmetse. Aynen ben de çalışıyorum. Araştırmalarım sonucu Lansinoh ikili elektrikli pompa alacağım. Malum hem iki çocuk hem iş olunca sütü bir an önce sağmak gerek :KK66: bize doğum izninde olduğumuz dönemde de pompa lazım. İkisini aynı anda emziremeyebiliriz, dolapta her daim süt bulunmasında fayda var. Gittigidiyor'da güvenilir bir satıcıda 189₺ gibi bir fiyatı vardı. Tutumluanne'de ikinci eli çok daha ucuz tabi. Ama bence lansinoh ikili tam bizlik :KK66:

• Beğen
Reactions: GCA
Merhaba, bugün biraz daha alışveriş yaptık eşimle. Böyle böyle tamamlanacak inşallah :) aldıklarım mothercare, ebebek, english homeden.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    129,4 KB · Görüntüleme: 354
  • image.jpg
    image.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 355
  • image.jpg
    image.jpg
    122,6 KB · Görüntüleme: 332
Kızlar, birmax.com (bebek şekeri malzemeleri) ya da minirome.com'dan (bebek ihtiyaçları) alışveriş yaptınız mı hiç? Fiyatlar daha uygun gibi bunlarda

Kızlar, birmax.com (bebek şekeri malzemeleri) ya da minirome.com'dan (bebek ihtiyaçları) alışveriş yaptınız mı hiç? Fiyatlar daha uygun gibi bunlarda
birmax a ben de dün baktım netten , çok güzel malzemeler var ama ben beceremeyeceğim için mecburen hazır alacağım.Alan var mı bilmiyorum oradan ; ama minirome'dan alanlar vardı.Ben de bakım malzemelerini minirome'dan alacağım,önerilmişti.

birmax a ben de dün baktım netten , çok güzel malzemeler var ama ben beceremeyeceğim için mecburen hazır alacağım.Alan var mı bilmiyorum oradan ; ama minirome'dan alanlar vardı.Ben de bakım malzemelerini minirome'dan alacağım,önerilmişti.

Birmax.com dan alişveriş yaptim hemen kargoladilar sorun yaşamadim.
Teşekkür ediyorum kızlar :KK200: Minirome'da sudocrem başta olmak üzere neredeyse her şey daha uygun fiyata. Madem güvenilir eksiği olan diğer arkadaşlar da incelesin bence :KK66:

X