2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Teşekkür ederim. Güzel şeyler vardı fakat sınırlı sayıdaydı dolayısıyla beden sorunu vardı. Genellikle tşörtler indirimdeydi, 2liler 15 TL, tekliler ise 5 - 7 TL. Benim gittiğim şubedekiler 1 yaştı genellikle. 6-9 bulabildiğim tek tişört fotograftaki yeşil olan. Diğerini anca diğer yaz giyebilir sanırım. Şapkanın her bedeni vardı, o da 7 Lira. Ben kışın da H&M den ikili külotlu çorap ve patik almıştım. Onlar da 7şer liraydı. Yolun düştükçe bir bakmanı öneririm.

Güle güle giydir inş. Bayagi indirimliymis. Kaç 6-9 ay var mı peki indirimli şeyler

Amaniiin aldıklarınızı görünce dayanamıyorum bir koşu gidip alasım geliyor. Ama henüz hiçbirşey almadım desem yeridir. Oğlumun eşyalarını bir an önce getireyim de bakayım neyimiz var neyimiz eksik. Kızıma kullanabileceklerimi ayırıcam içinden kalanları da veririm ihtiyacı olana.Bir liste yapsam iyi olacak.
Bu arada benim de sleepy numunem geldi yumuşacıklar çok hoş.

Sleepy dedigin sey ne acaba :KK66:
Bi kac yerde daha duymustum..

Saol cnm ben ikisini de duymamistim. Bide bunlara bakayım. Bizim kıyafet işimiz bitti. Kışlıklar gelince bi kaç parça Daha alırız. Bebek odası ve beşiği haftasonu halletcez inşallah. Sonrada yıka ütüle anca olur heralde. Ya geç kaldım gibi geliyo :KK17:
Canim ikisi de guvenilir bebek deterjani markasi fiyati biraz tuzlu ama bugun gordum dalin de o fiyat ama kokulu dalin filan bana yardim eden kimse yok kendim hallediyorum o yuzden yavas yavas basladim ama yorucu oluyor dinlene dinlene yapmakta fayda var bende hep yetisemiycek misim gibi hissediyorum hic hastane susu cikolatasi olaylarina girmedim ☺️Nasil olucak bilmiyorum sicaklar mahvetti beni icimden gelmiyor

hiç kafaya takma cnm herşey olacağına varır güzel düşün imkanın varsa bol bol uyu bebişler rahat vermeyecek çünkü bize şimdiden stres olmayalım :):)

Yok cnm ya çalışıyorum valla uyumaya fırsat olmuyor. 37 hafta nasıl caliscam bilmiyorum. Ama sağlıkla gelsin de kızım gerisi önemli degil

Canim ikisi de guvenilir bebek deterjani markasi fiyati biraz tuzlu ama bugun gordum dalin de o fiyat ama kokulu dalin filan bana yardim eden kimse yok kendim hallediyorum o yuzden yavas yavas basladim ama yorucu oluyor dinlene dinlene yapmakta fayda var bende hep yetisemiycek misim gibi hissediyorum hic hastane susu cikolatasi olaylarina girmedim ☺️Nasil olucak bilmiyorum sicaklar mahvetti beni icimden gelmiyor

Teşekkürler bilgi verdiğin için cnm. Bakayım bende. Ya yardım eden olsada yine en çok sen yoruluyosun. Bende ismine karar veremediğim için kapı süsü yaptiramiyorum. Verilecek hediyeye karar vermedim. Fikir çok ne yapıcak ne alacak vakit yok. Nasıl yetişecek se. Hem hersey dört dörtlük olsun istiyorum hemde aman eksik olsun nazar çıksın diyorum bu annelik ne acayip bo duyguymus

Kızlar biraz önce bebek çantası siparisi verdim. İçime pek sinmedi ama begenmezsem yollarım Screenshot_2015-08-13-10-58-37.png

Teşekkürler bilgi verdiğin için cnm. Bakayım bende. Ya yardım eden olsada yine en çok sen yoruluyosun. Bende ismine karar veremediğim için kapı süsü yaptiramiyorum. Verilecek hediyeye karar vermedim. Fikir çok ne yapıcak ne alacak vakit yok. Nasıl yetişecek se. Hem hersey dört dörtlük olsun istiyorum hemde aman eksik olsun nazar çıksın diyorum bu annelik ne acayip bo duyguymus
Ayniii bennn :KK66:

• Beğen
Reactions: GCA
Bayanlar bisey sorcam size, ben de calisiyrm. Dr um, ikiz oldugu icin 30.haftada izne cikabilirsin istersen dedi.
4 ay ucretli+6 ay ucretsiz izin hakkimiz var. Toplamda 10 ay sonrasinda ise baslamak zorundayiz.
Tekrar ucretsiz izin alinabiliyor mu acaba, bizim kurumda bazi kisiler aliyor bazi kisiler alamiyor ikinci 6 ayı. Ben 16 ay gitmek istiyorum( max. 16 ay zaten)
Neye gore degisiyor bu bileniniz var mi acaba? Izin alabilen neye gore alir ki?

İyi aksamlar arkadaslar eksiklerimiz tamamlandi gibi allahin izniyle
Burda fotografi olmayan kuvetimiz deterjanlari filan da tamam bir takim daha lohusa geceligi aldim her sey icime sindigi gibi oldu yan besigini kayinvalidemler aldi buyuk besigini annemler geldi aldik her ikisi de mothercare su aralar cicilerini yikayip utuluyorum dolabini duzenliyorum
Canim cantali bebek bakim setin mothercare 55TL mi?

Ben kizima bir yasinda mobikya besik alacagim ,biryasina kadar nasil bir besik alabilirim ,evde yerim de dar ,park besik faydali olur mu

X