2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Canta cok guzelmis canim. Ben de niveadan aldigim setin cantasini kullanacagim. Evde 2 sirt cantamiz daha var. Bakalim.

Bu siparişim 24 saat dolmadan ulaştı kızlar, site güvenilir.

Bebişe son aldıklarım. Artık odası ve arabası dışında eksiğimiz kalmadı sayılır.

Eklentiler

• CHC-10019_1.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 213
  • KRF-2209MA_1.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 191
  • CHC-656920_1.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 213
  • ORT-1116_1.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 196
  • Oyuncak_4375678.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 190
  • Oyuncak_4526349.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 221
  • WWL-WTN550_1.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 203
  • LBX-2614_1.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 186
Erkek canım ikisi de Aynen ben de bir liste yaptım. Sıfırdan ne lazımsa yazdım, olanların ya da alınanların üstünü çiziyorum. Yoksa karışıyor

Reactions: GCA

benimde butikbebe 1 temmuz siparişim gelmiş bugün. annannemiz aradı sabah :))
bitek bayram öncesi verdiğim minirome siparişimi bekliyorum şimdi.
geriye alınacak bebek telsizi saç fırçası ve küvet seti kaldı :))

araba koltuğumuz da geldi çok güzelmiş kızlar ben çok beğendim.
kocaman ve tam yatıyor.
acayip kaliteli bişey.
turuncusunu aldık biz.
diğer anakucaklarından çok farklı geldi bana. azıcık tuzlu ama olsun değer bi kere alınacak yıllarca kullanılır inşallah
cybex cloud q modeli bakmak isterseniz.

Canim minirome yi ara bence. Onlar normalde ayni gun kargo yapiyorlar, baba gelmeyince aradim, tedarik edilemeyen urunler vardi alt acma gibi, markasini degistirdik hemen yolladilar.

Canım nereden aldın bunları fiyatları nasıldı
Park yatağı ve uni babay seti hepsiburadadan aldım.
Park yatak 330 tl set 49 tl.
Diğerlerini babymall dan aldım.
Pompa: 148 tl
ateşölçer: 99 tl
fırça seti: 18 tl
turnak bakım seti: 35 tl
telsiz: 139 tl

Park yatağı iptal ettim ama görmeden almak içime sinmediği için :)

Kızlar ya kafam çok karışık. Süt sağma pompası, emzik hangi marka almalıyım. Makinayi elektrikli alcam çalışıyorum. Hem ilk gelmesinde de çok faydaliymis. İş yerinde bi arkadas 15 gün çektim geldi dedi 1.5 yaşımda oğlu hala emiyo muş. Lansinoh yada Philips Avent düşünüyorum. Alan araştırma yapan var mi

Güle güle kullanınnnn

Süt pompası medela mini elektrikli ve pilli, emzik de bebedor ve chicco aldım ama hiçbirinde detaylı araştırma yapmadım. Medela mininin kullaıcı yorumlarını okudum, herkes çok memnundu. Emzik de chicco promosyon olarak geldi; bebedorda 3 al 2 öde vardı. Philips aventi ve nuku tavsiye edenler oldu emzik olarak, bakalım bunları sevmezse onlardan alırım diye düşündüm. Lansinoh pompayı da beğenen çok insan var. Avent bana biraz pahalı geldi.

Reactions: GCA
bebegım 3 aylık oldugundan berı calısıyorum(suan 8 aylık)
medela mını elektrıklı kullanıyorum
tavsıye ederım

Ben biberonda dr.brown alacağım büyük ihtimalle. Lansinoh iki başlıklı olanla Aventin fiyati aynı suan e bebekte. Benim Kaynim eczacı o depodan alırız acele etmeyin dio ama alıp koymak istiyorum ben bir an önce. Karar verirsem alcam

Çok teşekkür ederim, zahmet verdim. Ben de aldıklarımı resimleyip paylaşacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…