2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Kızlar ya kafam çok karışık. Süt sağma pompası, emzik hangi marka almalıyım. Makinayi elektrikli alcam çalışıyorum. Hem ilk gelmesinde de çok faydaliymis. İş yerinde bi arkadas 15 gün çektim geldi dedi 1.5 yaşımda oğlu hala emiyo muş. Lansinoh yada Philips Avent düşünüyorum. Alan araştırma yapan var mi
Ben de ya medela diyordum ya lansinoh. Lansinohun 2 li elektrikli olanımda karar kıldım henüz satın almadım. Ama önemli olan karar vermekti:) peki böyle önceden alıyoruz ya kesin kullanılır mı acaba?

• Beğen
Reactions: GCA
image.jpg
Kızlar öncelikle çatlaklara yönelik bi çalışmam oldu. Soldaki serum oluşanları önlemek için sabah akşam kullanılıyor, sağdaki engellemek amacıyla. Daha çok yeniler o yüzden yorum yapamıyorum ama tavsiye üzerine aldım. Kullananlar varsa anlatırlar. Bu biraz kendime bi alışveriş oldu ama:). Mamacım diye bi siteden aldım. Serum 72 tl. Gel 70 tl

Eki Görüntüle 1588673 Kızlar öncelikle çatlaklara yönelik bi çalışmam oldu. Soldaki serum oluşanları önlemek için sabah akşam kullanılıyor, sağdaki engellemek amacıyla. Daha çok yeniler o yüzden yorum yapamıyorum ama tavsiye üzerine aldım. Kullananlar varsa anlatırlar. Bu biraz kendime bi alışveriş oldu ama:). Mamacım diye bi siteden aldım. Serum 72 tl. Gel 70 tl
KDV siz yazmışım ikisi 170 e geldi

image.jpg
Bugün üstünde uzun süre düşündüğüm tiny love 3 in 1 ana kucağı kırmızı yı satın aldım. Jokerden. 320 tl ye . Burdan bi arkadaşımız çarşıda bi mağazadan 290 tl ye almıştı. Henüz elime ulaşmadı, gelince artık bi foto paylaşırım. Ana kucağı istiyordum çok. Birçok tür araştırdım bunda karar kıldım.

Ben de ya medela diyordum ya lansinoh. Lansinohun 2 li elektrikli olanımda karar kıldım henüz satın almadım. Ama önemli olan karar vermekti:) peki böyle önceden alıyoruz ya kesin kullanılır mı acaba?

Valla cnm ucuz bişey diil bende acaba diyorum ama isyerimde bi arkadas 37 haftalik doğum yaptı. Sütü tabi hemen gelmemiş. 15 gün çektim hiç vazgeçmedim sonra geldi dedi. Başka bi arkadaşımın da aşırı sütü oldu en başta bitirememis bebek sağmak akıllarına gelmediği için epey sikikinti yaşadı ateş fln yapmış. İnşallah bizim çok çok olurda sutumuz fazla fazla kullanıp iyiki aldık deriz.

Oh maşallah cnm güle güle kullan. Bebek deterjaninda kararsızim bende hangi marka alayım diye. Tam araştırmada yapmadım ama bakcam artık
Merhaba kasım anneleri,2014 kasım anneleri grubundanım tesadüden konuyu görünce yazmak istedim.Deterjan konusunda önerim çamasırlar için bizler Roxy sabun tozu kullanıyoruz.Ayrıca bebek emzik,biberon gibi gereçler için de likit bitkisel deterjanlar var ben baby&me kullanıyorum e-bebekte var genelde kampanya da oluyor takip ederseniz.Bebek sampuanı olarak uni ve dalin kullandım ama bir süre sonra bebeğiin kafasında konak olustu onu da mustela ile kurtardım ve hala ona devam ediyorum.Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum insallah sağlıkla kuzularınıza kavusursunuz.Sevgiler...

Bunlar kiralanabiliyor arkadaslar bende almıstım ama malesef sütüm olmadığı için elimde kaldı.Basta kiralayıp duruma göre satın alabilirsiniz.Kiralayan arkadaslar var grubumuzda sanırım onlar bu konuda yardımcı olur size.

Eki Görüntüle 1588690 Bugün üstünde uzun süre düşündüğüm tiny love 3 in 1 ana kucağı kırmızı yı satın aldım. Jokerden. 320 tl ye . Burdan bi arkadaşımız çarşıda bi mağazadan 290 tl ye almıştı. Henüz elime ulaşmadı, gelince artık bi foto paylaşırım. Ana kucağı istiyordum çok. Birçok tür araştırdım bunda karar kıldım.
Bendim çarşıdan alan.
Güle güle kullanalım inşallah. En mantıklı karar bence, umarım biz de memnun oluruz.
diğer aldıklarını da güle güle kullansın bebeğin.

Eki Görüntüle 1588673 Kızlar öncelikle çatlaklara yönelik bi çalışmam oldu. Soldaki serum oluşanları önlemek için sabah akşam kullanılıyor, sağdaki engellemek amacıyla. Daha çok yeniler o yüzden yorum yapamıyorum ama tavsiye üzerine aldım. Kullananlar varsa anlatırlar. Bu biraz kendime bi alışveriş oldu ama:). Mamacım diye bi siteden aldım. Serum 72 tl. Gel 70 tl

bende 4. aydan beri jeli duzenli olarak kullanıyorum sadece akşamları sürüyorum ama. sabahları da badem yağı ve zeytinyağını karıstırdım onu sürüyorum. 7 kg almama ragmen hiç çatlagım yok benim su an inşallah da olmaz .

Carefour dan bi alışEki Görüntüle 1588687 Carefour dan bi alışveriş yaptım. Fotodaki 2 li ayaksız pijama 15 tl, diğerleri 8 parça hastane çıkışı 35 tl idi. Paketin üstüne başka bi A&C diye etiket yapıştırmışlar ama soobe nin ürünü. Penyesi güzel rahat

cok begendim aldıklarınızı ben. güle güle giydirin. gidince ben de bakıcam . bir de kipa nın f&f diye bir markası var . onlarda disneyin oluyor genelde. cok güzeller.

Ben de bunun pembişinden aldım kızıma :KK28: ama yatak yan korumasını almadım o_O beşiğim elips şeklinde olabilir o nedenle almadım

Güle güle kullansınlar inşallah :emir_bebek:

Kız bebişler için üzerinde şeker kavanozları olan nevresim yakımını da çok beğenmiştim ben. :KK200:

Merhaba kasım anneleri,2014 kasım anneleri grubundanım tesadüden konuyu görünce yazmak istedim.Deterjan konusunda önerim çamasırlar için bizler Roxy sabun tozu kullanıyoruz.Ayrıca bebek emzik,biberon gibi gereçler için de likit bitkisel deterjanlar var ben baby&me kullanıyorum e-bebekte var genelde kampanya da oluyor takip ederseniz.Bebek sampuanı olarak uni ve dalin kullandım ama bir süre sonra bebeğiin kafasında konak olustu onu da mustela ile kurtardım ve hala ona devam ediyorum.Hepinize hayırlı doğumlar diliyorum insallah sağlıkla kuzularınıza kavusursunuz.Sevgiler...

Çok teşekkür ederiz.

Kızlar e-bebekte bu ara baya işe yarar kampanyalar görüyorum. Prima Yenidoğan aldım bir paket, alt değiştirme örtüsü hediyeli. Chicco gögüs pedleri indirimdeydi dışarı çıkarken kullanmak için onlardan aldım, evde kullanmak için ise baby&me süt poşetleri aynı marka göğüs pedi hediyeliydi onlardan aldım. Kargo ödememek için de zaten ihtiyacımız olan baby jem köpüklü küvet filesi ve braun ateş ölçer aldım. Bebek için kalan tek şey küvet, onu da ikeadan almaya karar verdim. Mutlu son. :emir_bebek::KK49:
lXYZ-23735_1.jpg
lBAE-20018_1.jpg
lPRI-81387049_1.jpg
lBAE-20019_1.jpg
lBAE-BSB25_1 (1).jpg
lBJE-BJ164-BE_1.jpg
lCHI-61773000150_1.jpg

Bu arada geçen gün yeni doğum yapan arkadaşımın yanına gittim. Bebeği 10 günlüktü ve günde birkaç kere üstünü değiştirdiğini, dolayısıyla insanların söylediklerinin aksine , öyle bebeklerin hemencik büyümediğini ve yetiştirmekte zorlandığını, dikişleri de yeni olduğu için dışarı da çok çıkamadığını söyledi. Ben de bu gece e bebekte 4 al 2 öde olduğunu görünce biraz daha giyim alayım dedim. Joker den almayı planladığım giyim ürünlerinden vazgeçtim. İndirim anne çantalarını ve bebek odası tekstil ürünlerini de kapsıyor, sabah 8e dek sürecek.

X