2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

biliyorum canım benim son kargo tarihim butik bebede 10uydu zaten. yanlış hatırlamıyorsam donukpudraydı o da sipariş vereli 20gün olmuş.
benim siparişim dediğin gibi 2butiktendi. 1tanesi geldi.diğerindekiler gecikti. gecikmesi bir yana siteye bakınca sipariş vermemişim gibi görünüyor.neyse gelir inşallah.
o bişey değil de hammaddeler ayrı kazık attı. 44emarket ayrı. artık444emarkette 150 tl gitti diye düşünüyorum.sürekli oyalıyorlar.aynı gün kargo yazdıkları ürün yerine yarı fiyatlı ürün göndermişler. internette araştırınca farkettim. aradım değiştirelim dediler.gönderdim gecen hafta hala ses yok. dün aradım göndericez siz arada arayın diyo adam :KK11:
ölür müsün öldürürmüsün. ki siteden defalarca yuksek tutarlı alışveriş yapmıştım hiç böyle bişey olmamaıştı. elektronik alet falan alacağınız zaman ebebekten şaşmayın :KK66: tavsiye
Butikbebe'den ben de urun sipariş ettim. Son kargoya çıkış tarihi 8 Temmuzdu. Mail attım, 19.99'luk gruptan yaptığım sipariş yüzünden bekletiyorlarmış. Firma onlara yollar yollamaz kargoya verilecekmiş, inşallah bayramdan sonra yollarlar :KK43: daha önce de butikbebe'den almıştım bu ilk kez oldu...

Oh maşallah cnm güle güle kullan. Bebek deterjaninda kararsızim bende hangi marka alayım diye. Tam araştırmada yapmadım ama bakcam artık
Bebek deterjanında çoğu kişi Dalan Roxy sabun tozunu tavsiye ediyor canım, ben ilk fırsatta ondan alacağım. Dalin, Hacı Şakir vs.hep kalıntı bırakıyormuş.

• Beğen
Reactions: GCA
Bebek deterjanında çoğu kişi Dalan Roxy sabun tozunu tavsiye ediyor canım, ben ilk fırsatta ondan alacağım. Dalin, Hacı Şakir vs.hep kalıntı bırakıyormuş.

Cevabın için çok teşekkür ederim canım. Bende oda siparişini ay sonuna veririm inşallah. Gelince de yavaş yavaş yıkayıp yerleştiririm inşallah

Cevabın için çok teşekkür ederim canım. Bende oda siparişini ay sonuna veririm inşallah. Gelince de yavaş yavaş yıkayıp yerleştiririm inşallah
Rica ederim canım. Aynen ben de bayramdan sonra özellikle kıyafet eksiklerini bitirip yıkayıp kaldırayım diyorum. Ütü son aylarda zorlayabilir çünkü

• Beğen
Reactions: GCA
biliyorum canım benim son kargo tarihim butik bebede 10uydu zaten. yanlış hatırlamıyorsam donukpudraydı o da sipariş vereli 20gün olmuş.
benim siparişim dediğin gibi 2butiktendi. 1tanesi geldi.diğerindekiler gecikti. gecikmesi bir yana siteye bakınca sipariş vermemişim gibi görünüyor.neyse gelir inşallah.
o bişey değil de hammaddeler ayrı kazık attı. 44emarket ayrı. artık444emarkette 150 tl gitti diye düşünüyorum.sürekli oyalıyorlar.aynı gün kargo yazdıkları ürün yerine yarı fiyatlı ürün göndermişler. internette araştırınca farkettim. aradım değiştirelim dediler.gönderdim gecen hafta hala ses yok. dün aradım göndericez siz arada arayın diyo adam :KK11:
ölür müsün öldürürmüsün. ki siteden defalarca yuksek tutarlı alışveriş yapmıştım hiç böyle bişey olmamaıştı. elektronik alet falan alacağınız zaman ebebekten şaşmayın :KK66: tavsiye

Butikbebe'den ben de urun sipariş ettim. Son kargoya çıkış tarihi 8 Temmuzdu. Mail attım, 19.99'luk gruptan yaptığım sipariş yüzünden bekletiyorlarmış. Firma onlara yollar yollamaz kargoya verilecekmiş, inşallah bayramdan sonra yollarlar :KK43: daha önce de butikbebe'den almıştım bu ilk kez oldu...
Dün laf etmiştim o kadar bugün sabah Butikbebe siparişim geldi kızlar :p Benimkiler ikiz olduğu için, beyaz tulumun aynısından iki tane aldım. 5'li zıbının sadece renkleri aynı olsun istedim :nazar: :KK200:
IMG-20150716-WA0001.jpg
IMG-20150716-WA0002.jpg
IMG-20150716-WA0003.jpg

Dün laf etmiştim o kadar bugün sabah Butikbebe siparişim geldi kızlar :p Benimkiler ikiz olduğu için, beyaz tulumun aynısından iki tane aldım. 5'li zıbının sadece renkleri aynı olsun istedim :nazar: :KK200: Eki Görüntüle 1584741 Eki Görüntüle 1584742 Eki Görüntüle 1584743

Güle güle giysin kuzular. Cinsiyet leri neydi acaba. Benim kızım olacak inşallah. Daha eksiğimiz çok bide parça parça oluyo anneler alio ben alıyorum. Liste yapıp guzelce üstünü cize cize gitmek en iyisi sanırım

Herkesin bayrami kutlu olsun :) bugun rossmann a girdim, baby dream diye bir marka varmis, urunleri baby fehn un hemen hemen aynisi, tek farki fiyatlariydi. Kiraz cekirdekli isi yastigi, yumusak cingirak, yumusak oyuncak, cekmeli muzikli oyuncak, puset oyuncagi aldim. Bir de bebedor urunlerinde 3 al 2 ode vardi. Oradan da tirnak makasi seti, emzik ve sulu dislik aldim. Hepsi toplam 80 lira gibi bir sey tuttu. Tavsiye ederim. Guzel oyuncaklar var.

Bunları da jokerden sipariş ettim. Kış ürünlerinde %70 indirim vardı. Jokerin mağazasına gittim, Sobe marka ürünlere baktım kumaşlarını sevdim. İndirim de olunca geleceğe yatırım yapıp 9-12 ay, 12-15 ay aldım. Kazak, pantalon gibi ürünlerin ilk aylarda rahat olmadığını söyledikleri için de büyük almak mantıklı geldi. Fiyatlar çok uygun, misal bu kazak 12 lira:
soobe-erkek-bebek-kazak-lacivert-1533218.jpg

tukan-kisa-tulum-unisex-12-ay50167_1357141205.jpg
tukan-siperli-sapka-unisex-12-ay50176_438895251.jpg
soobe-erkek-bebek-pantolon-indigo-1534619.jpg
erkek-newborn-pantolon-bej-5632144_925647900.jpg
erkek-newborn-body-ekru-5633547_1939652541.jpg
kiz-newborn-tulum-ekru-5633657_385906414.jpg
soobe-erkek-bebek-esofman-alti-set-mentol-2138844.jpg
soobe-erkek-yenidogan-3lu-body-set-mavi-340671.jpg

Tulum Kipa'dan 18 liradan 5.40 a düşmüş hemen kaptım.
Çıtçıtlı body a 101 den 5 lira
DSCN9669.JPG
Annem İzmirden almış 5li hastane çıkışı 10 lira
DSCN9667.JPG
Battaniye ve ağız bezini de annem getirmiş. Çok büyük battaniye kumaşı yumuşacık bayıldım.
DSCN9666.JPG

Yıkanıp ütülenecekler arasına kaldırıldı yine.

Selam anneler,

Sanırım bu ay önemli ihtiyaçları kapatacağız. Happy.com dan gögüs pompası, süt saklama poşetleri ve süt saklama kutuları aldım. En uygun fiyatı orada gördüm, ilk üyelik için de 15 TL indirim çeki veriyorlar. Ürünler 184 TL ye geldi. Umarım gönderimde sıkıntı yaşanmaz. Pompa Medela Mini elektrikli ve pilli, diğer ürünler milkway. Süt saklama poşeti 35li, kutular 4lü.
151067226703t3.jpg
Oyuncak_1094729.jpg

lMED-5341_2.jpg

Selam anneler,

Sanırım bu ay önemli ihtiyaçları kapatacağız. Happy.com dan gögüs pompası, süt saklama poşetleri ve süt saklama kutuları aldım. En uygun fiyatı orada gördüm, ilk üyelik için de 15 TL indirim çeki veriyorlar. Ürünler 184 TL ye geldi. Umarım gönderimde sıkıntı yaşanmaz. Pompa Medela Mini elektrikli ve pilli, diğer ürünler milkway. Süt saklama poşeti 35li, kutular 4lü.
Eki Görüntüle 1585966 Eki Görüntüle 1585967

Eki Görüntüle 1585965
bende bunu kullanıyorum
memnunum
ıyı yapmıssın bunu almakla
gule gule kullan

arkadaşlar bu anne çantaları çok pahalı geldi bana.
ne özelliği var ekstra.
ben 20lt hacimli normal sırt çantası alayım diyorum. işimizi görmez mi? meesela dechatlonda şunu buldum hoşuma gitti. ne dersiniz?
http://www.decathlon.com.tr/vewai-20l-srt-cantas-id_8300447.html

hııı bunlarda hafta sonu yaptığım deneme bebek sabunlarım nasıl olmuş?
pembe ve mor da yapıcam nasipse. 1 renkli bir beyaz koyup bağlayacağım tülleri. sonrada üzerine incik boncuk bişeyler işte :)))

Eklentiler

• sabuncuklarım.jpg
    sabuncuklarım.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 269
arkadaşlar bu anne çantaları çok pahalı geldi bana.
ne özelliği var ekstra.
ben 20lt hacimli normal sırt çantası alayım diyorum. işimizi görmez mi? meesela dechatlonda şunu buldum hoşuma gitti. ne dersiniz?
http://www.decathlon.com.tr/vewai-20l-srt-cantas-id_8300447.html

hııı bunlarda hafta sonu yaptığım deneme bebek sabunlarım nasıl olmuş?
pembe ve mor da yapıcam nasipse. 1 renkli bir beyaz koyup bağlayacağım tülleri. sonrada üzerine incik boncuk bişeyler işte :)))
ben adıdas sıyah sırt cantası kullanıyorum
hep esım tasıyor aslında cantayı
cok ıyı oluyor bu durum
arkadasımda lacoste sırt cantası kullanıyordu

en guzelı sırt cantası zaten :)

X