2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

tiny love ana kucağı aldım. onu kullanacağım yanımda.
Canım hayırlı olsun bende düşünüyorum tiny love 3 in 1 ana kucağı nerden ve kaça aldın sorması ayıp? Eşim elektrikli al kendi sallansın diyo biraz tereddütte kaldım açıkçası. Bir de baby&plus 6 in 1 ana kucağı var ebebekte 200 tl. Arada kaldım (

Çarşıdan 290 tl ye aldım. bunda da titreşim özelliği var.
artık hangisi aklına yatarsa iyi araştır.Benim işime yarayacak olan buydu. çünkü belli bir süre yanımda bunda yatıracağım geceleri de.

günaydın kızlar
minirome siparişimi verdim ilk kez.
inşallah sorunsuz gelir.humana sstilltea 50tl lik alışverişe 0.99 tl haberiniz olsun.
odemede düşüyor indirimizniz.

Eklentiler

• mını.JPG
    80,2 KB · Görüntüleme: 109
bu arada hammaddeler .com dan ürünlerim geldi.
uzak durun siteden.
bir sürü farklı ürün koymuşlar kafalarına göre.
üstüne üstlük bir de 20 tl lik ürün hiç çıkmadı yerine bişey de koyulmamamış.
şikayetvar.com da hep varmış böyle şikayetler.
mutfakdelisi ve bi sitede daha var aynı firmanınmış. dikkatli olun sizde para kaptırmayın ben gibi

Reactions: GCA

biliyorum canım benim son kargo tarihim butik bebede 10uydu zaten. yanlış hatırlamıyorsam donukpudraydı o da sipariş vereli 20gün olmuş.
benim siparişim dediğin gibi 2butiktendi. 1tanesi geldi.diğerindekiler gecikti. gecikmesi bir yana siteye bakınca sipariş vermemişim gibi görünüyor.neyse gelir inşallah.
o bişey değil de hammaddeler ayrı kazık attı. 44emarket ayrı. artık444emarkette 150 tl gitti diye düşünüyorum.sürekli oyalıyorlar.aynı gün kargo yazdıkları ürün yerine yarı fiyatlı ürün göndermişler. internette araştırınca farkettim. aradım değiştirelim dediler.gönderdim gecen hafta hala ses yok. dün aradım göndericez siz arada arayın diyo adam
ölür müsün öldürürmüsün. ki siteden defalarca yuksek tutarlı alışveriş yapmıştım hiç böyle bişey olmamaıştı. elektronik alet falan alacağınız zaman ebebekten şaşmayın tavsiye

Canım aldıklarını Güle güle kullan. Bende henüz tam marka kararı vermedim bebek bakım ürünlerinde o yüzden beklemedeyim. Sipariş konusunda da geçmiş olsun ya insan bilmediği yerden almamali demekki. İnşallah para iadesi yaparlar. Bide sana bisey sorcam. Hammaddeler den silikon tabanca almıştın o normal elektrikle çalışıyo dimi

Bunları da aldım. Artık bebek eksiğim bir uyku seti kaldı ..Bir de odası...
Eylül gibi kendime gecelik -pijama alırım.

Güle güle kullanın. Dalin in şampuanını aldım bir defa kızıma. bir türlü köpüğünü arıtamadım. Su döktükçe köpürdü resmen. Sonra Kimyacı arkadaşımdan öğrendim. Deterjan katkısı var onda diye. O günden beri Dalin'in bir şeyini almıyorum. Deterjanı da dahil.

Oh maşallah cnm güle güle kullan. Bebek deterjaninda kararsızim bende hangi marka alayım diye. Tam araştırmada yapmadım ama bakcam artık
Benim de en kararsız olduğum deterjandı.
yok kimyasalı yok bilmem nesi.
bilmiyorum çevremde önerenlere istinaden aldım artık. granüller iz bırakıyor vs diyen var. yaşayıp görcez hayırlı kucağımıza alırsak artık

Dalan 'ın makineler için granül deterjanını kullanmıştım. Sabun tozu şeklinde olan. İz bırakmadı. Zaten çift durlama yaptırıyordum. Sorun olmuyordu.

Oh maşallah cnm güle güle kullan. Bebek deterjaninda kararsızim bende hangi marka alayım diye. Tam araştırmada yapmadım ama bakcam artık

dalini katkılı diye söylemişti burda bir arkadaş. deterjan olarak hacışakir granül sabun matik aldım.
bebek şampuanı bebuchen.

kızlar 444emarketten gelmiş siparişim annem aradı. biraz sıkıntılı oldu ama yollamışlar sonunda. ümidim kalmamıştı :)

ben de babyplus alayım diyorum motorolanın kamerasını alıcam bide sanırım. o zaman 100tl hediye ceki veriyor e bebek

G GCA evet elektrikle çalışıyor canım

kızlar unnado siparişim gelmiş. içinden hediye deterjan ve diş macunu çıkmış :))))
burası gününde yolluyo hep. ebebek te öyle. markafoni trendyol yine onlarda güvenilir.
ha bi de hızlıal var.televizyon cep telefonu almıştık.problemsiz gelmişti haberiniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…