2015 kasim bebeklerinin yeni cicileri

Cokk kiskandim siziiiii :)))

Aksam ben de koyucam. Dun cinsiyetini ogrendik. Oglusum olacak. Dun hemen daha oncesinde " cinsiyeti erkek olursa bu sapkalari alicam" demistim. Goz koydugum sapkalari aldim. Ya da bere herneyse :))

İki tane de tulum aldim denizci tulumu cok tatlilar.

Kizlar bise sorucam. Mesela bazi hastane cikislari var 20 parca falan yok omuz bezi,yok eldiven falan... Gerek var mi o kadar pahaliya kacmaya. Mesela idil bebenin hastane cikislari 150 den basliyo.

Bir de battaniye deyince tuylu falan battaniye geliyo benim aklima ama o hastane cikis takimlarinin icinde bez battaniye var.

Bir de son soru... Herseyin en kalitelisini almak zorunda miyiz? Mesela gordum burada A101 den almis bazi arkadaslar. Ben de kendimi sartladim. Buyuk bebek magazalarindan alicam diye. Aman kumasi tahris etmesin iyisi olsun. Aman plastigi zarar vermesin iyisi olsun falan diye...

Sart mi pahaliya kacmak???

Aksam ben de koyucam. Dun cinsiyetini ogrendik. Oglusum olacak. Dun hemen daha oncesinde " cinsiyeti erkek olursa bu sapkalari alicam" demistim. Goz koydugum sapkalari aldim. Ya da bere herneyse :))

Kizlar bise sorucam. Mesela bazi hastane cikislari var 20 parca falan yok omuz bezi,yok eldiven falan... Gerek var mi o kadar pahaliya kacmaya. Mesela idil bebenin hastane cikislari 150 den basliyo.

Bir de battaniye deyince tuylu falan battaniye geliyo benim aklima ama o hastane cikis takimlarinin icinde bez battaniye var.

Bir de son soru... Herseyin en kalitelisini almak zorunda miyiz? Mesela gordum burada A101 den almis bazi arkadaslar. Ben de kendimi sartladim. Buyuk bebek magazalarindan alicam diye. Aman kumasi tahris etmesin iyisi olsun. Aman plastigi zarar vermesin iyisi olsun falan diye...

tabi ki şart değil herkes bütcesine göre alışveriş yapıyor.
mesela bakıyorum tenine direk temas edecek ürünlerde genelde organik almaya çalışıyorum.
yada en azından zararlı boya içermesin ve pamuk olsun %100.

battaniye konusunda da penye iyidir. bebeişler çok hassas ya ilk doğduğunda.
oyuncaklar dahil pelüş önerilmiyor.
ama mesela misafir yanında yada gezmede daha şık görünecek bir iki tane örgü yada peluş olabilir.
tecrübeli arkadaşlarım hep penye battaniyeyin çok kullanışlı olduğunu söylüyor.

plastik konusunda 5 numara olanlara bakabiliriz.küvette falan.
biberondaysa ben camdan yana kullandım tercihimi. plastik olanlarda da pba içermeyen olmalı diye biliyorum.

ilk bebiş ya öğreneceğiz artık. ikinci bebişi olan arkadaşlar sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar:anneadayı::nazar:

hayırlı olsun cinsiyet öğrenmişsiniz. sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah.

bu arada a101 kampanya yapsın diye bekliyorum. diğer küvetlerde aman aman farklı değil. haber verin kızlar ilk fırsatta bende almak istiyorum.

tabi ki şart değil herkes bütcesine göre alışveriş yapıyor.
mesela bakıyorum tenine direk temas edecek ürünlerde genelde organik almaya çalışıyorum.
yada en azından zararlı boya içermesin ve pamuk olsun %100.

battaniye konusunda da penye iyidir. bebeişler çok hassas ya ilk doğduğunda.
oyuncaklar dahil pelüş önerilmiyor.
ama mesela misafir yanında yada gezmede daha şık görünecek bir iki tane örgü yada peluş olabilir.
tecrübeli arkadaşlarım hep penye battaniyeyin çok kullanışlı olduğunu söylüyor.

plastik konusunda 5 numara olanlara bakabiliriz.küvette falan.
biberondaysa ben camdan yana kullandım tercihimi. plastik olanlarda da pba içermeyen olmalı diye biliyorum.

ilk bebiş ya öğreneceğiz artık. ikinci bebişi olan arkadaşlar sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar:anneadayı::nazar:

hayırlı olsun cinsiyet öğrenmişsiniz. sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah

Canim benim cok yardimci oldun cok tesekkurler. Tavsiyelerine uyacagim.

Cok sagol amin insallah hepimiz saglikla aliriz kucagimiza musmutlu aileler oluruz:)

keşke sana da winnie gelseymiş. bize winnie geldi çok sevindim aslında görünce ama biraz da içim buruldu. sen önce sipariş vermişsin bize gelmiş ayıcık :110:

çok güzel ama güle güle oynayalım:anneadayı::nazar::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
Olsun canım ne olacak nasip :) ben henüz görmedim , kargo babasına gitti, o da çok beğenmiş, hemen fotoğrafını atmis :) aksam biraz oynayayım :)

Tabi ki şart değil canım. Ben hastane çıkışlarını aziz bebeden aldım. %50 vardı hala da devam ediyor. 2 tane onlu set aldım, içerikleri biraz farklı, mesela birinde yelek var, diğerin de ise onun yerine ic zıbın koymuşlar gibi. Biri 65 diğeri 53 tl ye geldi.

Hala devam eden e bebek fırsat ürünlerinden de bir hayli aldım, önceki sayfalarda var, motherlove organik, 25 parca urun 128 tl ye geldi.

Bence indirim takip etmek de önemli :KK66:

Simdi bebek arabası takibindeyim :)

ben de sana çok imrendim.
bizim 5.ay bitecek neredeyse.
kv den ses yok.
bişeycik almıcaklar heralde kuzuya .:)

Biz de ayni durumdayız :) ama anneannemiz örüyor
IMG-20150608-WA0005.jpg

Tabi ki şart değil canım. Ben hastane çıkışlarını aziz bebeden aldım. %50 vardı hala da devam ediyor. 2 tane onlu set aldım, içerikleri biraz farklı, mesela birinde yelek var, diğerin de ise onun yerine ic zıbın koymuşlar gibi. Biri 65 diğeri 53 tl ye geldi.

Hala devam eden e bebek fırsat ürünlerinden de bir hayli aldım, önceki sayfalarda var, motherlove organik, 25 parca urun 128 tl ye geldi.

Bence indirim takip etmek de önemli :KK66:

Simdi bebek arabası takibindeyim :)

Bende oyle bi takinti oldu ki,kendime alacagim zaman en indirimli seyleri arastiririm. Ama bebegime alacagim ya, tezgahtar 10 cesit gosteriyosa, en pahalisi en iyisidir takintisi olustu,illa onu almaliyim sanki. Ama herseyin en pahalisini da alamam sonucta benim de bir butcem var.

Cok tesekkurler,dediginiz markalara ve yerlere bakacagim :)

Bakiniz oglumun cicilerine :)

Bu sapkalara goz koymustum zaten. Bu zibinlara da goz koymustum. Ama yeni dogan icin biraz buyukler galiba. Olsun :)

Erkek cocukta denizci figurlerini cok seviyorum :)

Henuz dun ogrendigimiz icin alinan ilk cicler bunlar. Bir de babanesinin ordugu hirkalar var. Onlari da yarin eklerim. Zor yerdeler :)

Eklentiler

• IMG_20150612_222224.jpg
    IMG_20150612_222224.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 242
Bakiniz oglumun cicilerine :)

Bu sapkalara goz koymustum zaten. Bu zibinlara da goz koymustum. Ama yeni dogan icin biraz buyukler galiba. Olsun :)

Erkek cocukta denizci figurlerini cok seviyorum :)

Henuz dun ogrendigimiz icin alinan ilk cicler bunlar. Bir de babanesinin ordugu hirkalar var. Onlari da yarin eklerim. Zor yerdeler :)

Çok şekerler :KK200:

Güle güle, sağlıkla giyinsin inşallah :emir_bebek::emir_bebek:

Kızlar markafonide carters indirime girmiş. Ben almıştım yerleri fln yok güzel çıktı. Aklınızda olsun

X