2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Hadi hayırlısı canım.İnşallah yavrunu sağ salim kucağına alırsın.seninde güzel haberlerini bekliyoruz:)
Amin canim Allah razi olsun hic rahat bi insan degilim daha simdiden stres yapmaya basladim genel anesteziden korktugum icin spinal istedim doktordan nebiliym insallah hayirlisiyla atlatirizda haftaya güzel seylerden konusuruz burada

ayyy gözün aydın canımmmm ikinizde sağlıklısınızdır umarım Allah bağışlasın canımmm

Cok sukur birtanemm iyiyiz allah razi olsun birtanem darisi bekleyenlerin basina saglikla sihhatle insallah kimligimiz cikti bugun Eylul Nevin die :)
Aksama kulagina ezanla okunacak

Amin canim Allah razi olsun hic rahat bi insan degilim daha simdiden stres yapmaya basladim genel anesteziden korktugum icin spinal istedim doktordan nebiliym insallah hayirlisiyla atlatirizda haftaya güzel seylerden konusuruz burada
inşallah canım.spinal istemekle iyi yapmışsın çünkü bebeğide görebiliceksin hemen:)

GENEL ANESTEZİDEN NİÇİN KORKUYORSUN

Canım genel olarak mı az hareket ediyor senin bebiş? Benimki de az hareketli de ondan soruyorum ben de 34, haftadayım inş.

Sagol kuzum evet 2 hafta onde idi biliorsun
darisi sizlerin basina be gulum arada yaziorum kizlar kusura bakmayin
Benim net paketi yok canım bende arada bir girebiliyorum. Yazilanlarin hiç birini okuyamadim ne var ne yok kim ne yapiyor bilmiyorum :) benim de bugün kontrol vardi ama doktorum izne çıkmış gidemedim haftaya pazartesi gidicem artık. Çok merak ediyorum oğluşumu o da gelir inşallah hayirlisiyla :)

Insallah canim olsun arada yazisiriz kizlar olur ya benden sonra dogum yapan olursa yazsin ozelden liste yapicam.
beklenen dogum tarihi ve gercek dogum tarihini yazarsiniz cinsiyette dahil

ilk etapta burda hastanede veriyorlarmış mama ama inşallah gerek kalmaz tabi.sonrasında gerek olursa bakacağız artık çünkü hiç bir fikrim yok.
ben oğlumda ısrarla mama vermek istemedim ama anne sütü sarılığı oldu ve gerçekten kabus gibi bir 10 gün yaşadım fototerapiye giriyoruz çıktığımızda yine bilurubin yükselmeye başlıyor falan sonradan anlaşıldıki anne sütü sarılığı olmuş iki gün anne sütünü kesip mama verdik sonra normale döndü herşey ama geçen 10 gün ömrümden ömür gitti üzüntüden o yüzden bu çocuğumda süt tamamen inene kadar mama ile kesinlikle desteklemek istiyorum çünkü biraz kilolu bebeklerin beslenme ihtiyacı gerçekten diğerlerinden biraz fazla oluyor.tabi Allah kararlaştırmıştır herşeyi ama inşallah hakkımızda hayırlı şeylerle karşılaşırız

seni o kadar iyi anlıyorum ki benimde 6 yaşında bir oğlum var.onu düşünmekten kendimi ve bebişi düşünemiyorum onun psikolojisi benim için çok önemli acaba ilk o mu görse bizimle hastaneye gelsemi babaannedemi kalsa acaba doğumdan sonra hastaneye onlarlamı gelse yoksa babası sadece 4 ümüzün olduğu bir andamı kardeşi ile ilk karşılaşmasını yaşasa yani aklımda deli sorular.annelik çok başka birşey 2 gün önce anne sana birşey olmasından çok korkuyorum dedi korkma oğlum sen doğduğunda bak bana hiçbirşey olmadı yine olmayacak Alahın izni ile dedim ama içim koptu.canın acıyacak ama diyor hayır acımayacak dedim.yani anlayacağın annelik çokkkkk zor ve çok duygusal bir yapıya büründürüyor insanı

Kızlarrr herkeseer mrb,kontrolümüz vardı bugn 3500 gr olmş oğluşum maşallah.ama ne sancı çıktı ne açılma var tık yk keyfi yerinde sıpanın gelesi yk hiç sanırım.doktorla epidural olayını konuştum bn çk tavsiye etmiyorum uyuşturduğu içn ıkınma hissini anlamıyosun doğuma olumsuz yansıyo süreci uzatıyor çk dayanamzsan vurulursun dedi.siz neler düşünüyosunux normal doğum yapacaklar

anladım canım çok geçmiş olsun. tabi bu durumda haklısın.anne sütünden sarılık kapma neden oluyormuş bilgin varmı?

maşallah oğluna canım ama merak etme artık gelecek kiloya sahip:) bende son anda sezeryan gerekmezse normal doğum düşünüyorum.doktoruların yorumu değişir bu konularda genellikle ama epidural olupta rahat doğuranlarda varmış.açıkçası epidural zaman zaman benimde aklıma geliyor ama sanırım ben o andaki sancı durumuna gidişata göre karar vereceğim.akışına bıraktım yani anlayacağın:) hayırlısı neyse o olsun canım hakkımızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…