2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Selamlar..
Regl ağrısı gibi ağrılarım var günde 4-5 kez hatta daha çok gelip gidiyor 3-4 dk sürüyor. Böyle olan var mı? Doktoru aramadım aramalımıyım sizce?
Spasfone kullanıyorum ağrın olursa kullan demişti

Arkadaşlar benim durumumda olan var mi son 15 günümüz özellikle geceleri müthiş hareketli büyük hareketler yapıyor gibi acı vermiyor ama uyutmutor da bazen sizlerin nasıl?

öylemi ilgi açısındanmı yoksa bilgimi? burda yani almanyada önce ebe bakıyor nst ye falan sokuyor ama sonra doktor bakıyor.ultrasona sokmasada her hafta mutlaka doktor görüyor.ama hastane olayı aynı.ben hem doktorumdan hemde hastanedeki dotorlardan memnun kaldım.umarım doğumada iyi bir ebe ve doktor denk gelir.tabi hepimizin inşallah.

Tamam kuzum ogle yapiorum ama sinirlenio ayni babasi keci iste :)
Tabi kuzum giricem yazicam birakmam sizi merak etme eskisi kadar online olmam ama kiz uyuyunca yaninizdayim

Canım eğer düzenli ve geçmeyen ağrılar değilse olabiliyor bu tarz ağrılar merak etme.benimde birkaç kez oluyor ama çok fazla değil ve geçiyor sonra.ama içinin rahat etmesini istiyorsan ara istersen doktorunu.

oyy yerim kızarmışda hemen:) bu arada babası dedin de kime benziyor fiziki olarak sanamı babasınamı:)

Burnu baba dudaklari kulaklari ben hele ama herkez kopyani cikarmissin dedi :)
Benim esimle yuz hatlarimiz hemen hemen birbirine benzio iri dudak burun ceperlerimiz genis felan :)
cok sukur kucagimda rabbim sizlerede nasip etsin insallah guzel haberlerinizi aliriz gulumm

cnm.dogummu yaptin inanmiyorum nasil oldu iyisin dimi bebek te sende bende yarin giriyorum sezeryana dua edin ins

Selam hanımlar maşallah bebekler gelmeye başlamış Rabbim sağlıkla aldirsin kucaklarimiza. Bizde 10 gündür Adalat kullandık sancı nedeniyle erken doğum riski vardı. İlaç bitti bakalım beyefendi ne zaman teşrif edecek beklemedeyiz. Sizlere diğer grupta yazıyordum ama burayı yeni farkettim umarım güzel Haberlerimiz veririz birbirimize

arkadaşlar mama aldınızmı bebişler için ne olur ne olmaz diye. ben bugün aptamil aldım burada bir arkadaş yazmıştı iyi diye.alan varsa merak ettim hangi marka aldı oğlumda milupa almıştım iyiydi çok içmesine gerek kalmadı ama sıkıntı yaşamamıştım.sma kullanan yada alan varmı deneyimleri neler acaba

Bilgi acisindan bana gore iyi degiller ilgi alaka guzel burda herseyinden ebe sorumlu olumsuz durumlarda seni doktora yonlendiriyor

Arkadaşlar benim durumumda olan var mi son 15 günümüz özellikle geceleri müthiş hareketli büyük hareketler yapıyor gibi acı vermiyor ama uyutmutor da bazen sizlerin nasıl?
Mrb canim ben varim gün boyu okadar az hareket eder ki yapmadigim kalmaz kipirdasin diye ama geceleri saat 1den sonra cok hareketli ne sagima ne soluma yatamam artik büyüdükleri icin hateketleride cok güclü normal yani demekki bizimkiler gece uyanik olmayi seviyolar

Aynen canım. Benim de memleketim Adana. Biz dayanırız da bebişlerimiz daha yeni dünyaya adapte olmaya çalışacak doğar doğmaz sıcakla boğuşacak bir de. Pişik vs olmasalar bari. Allah yardımcımız olsun.

Ben dd aptamil aldım canım. Anne sütü tadına benziyormuş o. Benim yiğenim onu seviyordu başka mama sevmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…