2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Ilk defa yapacaklar bebek biraz iri dedi baska bisey demediler haftaya pazaryesi randevumuz var
normalde 24-28 arası yapılıyor bu test.genellikle gebelik şekeri olanlarda iri bebek oluyor,demekki test etmek için yapıyorlar şuan.ama herkeste olacak diye bir kural yok gelişimide iyi olabilir.o yüzden endişelenme.inşallah normal çıkar test sonucun.

Ins.hakkimda hayirlisi olsun sag salim bir dogursaydim bu minnosu rahatlayacaktim artik doktora gitmeye korkar oldum her defasinda bisey cikiyor

Ins.hakkimda hayirlisi olsun sag salim bir dogursaydim bu minnosu rahatlayacaktim artik doktora gitmeye korkar oldum her defasinda bisey cikiyor
amin canım inşallah.Sen içini ferah tut stres yapma inşallah temiz çıkacaktır test sonucn

Kızlar 4 hafta önce pazarda düşmüştüm dizim çok fena oldu ters dönünce bacağım 2 hafta ağrısı geçmedi.neyse sonra çok şükür geçti. Bayramın 3. Günü de pikniğe gittik su üzerine tahta köprümsü bişey yapmışlar onlarca kişi geçti bişey olmadı tam benim geçtiğim anda tahta kırıldı dizime kadar olan suya düştüm. Annem tuttu biraz da Allahtan yavaşlattı düşüşümü çok şükür onda da bişey olmadı. Ama bugün öyle bir düştüm ki apartman girişi kaygan ıslakmış ayağım bir kaydı saniyesinde sırt üstü düştüm kuyruk sokumum çok fena oldu 5 dk yerde yattım kalkamadım sinirlerim bozuldu ağladım. Acilen doktoruma gittik. Çok şükür bebekte bişey yokmuş. Ama üstüste düşüşlerden o kadar psikolojim ve sinirlerim bozuldu ki. Şuan çok afedersiniz klozetten bile kalkamıyorum. Doktorum 39. Haftanın bitimine önceden sezeryan randevesu vermişti. Benim sinir bozukluğumu görünce 38+1 de sezeryanı öne aldı. Şuan bir problem olur mu çok mu erken 38+1 diye endişe ediyorum. İlk doğumum olacak inşallah. Sizce erken mi 38+1 ? Doktorum hiç bişey olmaz miadını doldurmuştur dedi. Şimdi 35+6 dayım kilosu 3055 di.

çok geçmiş olsun çok dikkat et canım. nazar falan var herhalde üzerinde:) .ya bana kalırsa ben kıyamıyorum bebişlere yani ne kadar içerde kalabilirlerse o kadar iyi bence tabi zorunlu durumlar hariç.bu benim fikrim,doktorun uygun gördüyse sende hazırsan sorun olmaz bebeğinin kilosu uygun görünüyor.

Vala ben panik atak hastaligi gecirdim daha önce kendi kafamda kurup duruyorum ayilamazsam falan filan diye biliyorum sacma seyler ama daha onlar anesteziyi yapmadan ben kendim bayilirim oyüzden cesaret edemedim uyanik kalmak istedim
Ben genel anestezi olacağım canım

B
Bayramda bende düştüm dilerim parçalandı halen daha acıyor geçmiş olsun sanada sezeryan 38+0 haftalıkdan sonra normal ben 38+3 de olacağım

Vala ben panik atak hastaligi gecirdim daha önce kendi kafamda kurup duruyorum ayilamazsam falan filan diye biliyorum sacma seyler ama daha onlar anesteziyi yapmadan ben kendim bayilirim oyüzden cesaret edemedim uyanik kalmak istedim
Ben genel anestezi olacağım canım

kızlar 34+5 haftalık hamileyim 16. haftadan itibaren süt geliyor ama kanda geliyor göğsümden dokturuma başta sormuştum kanallar genişliyor dedi normal ve geçer dedi ama şimdi doğumuma 26 gün kaldı kan gelmeye devam eediyor kan geçmesse bebeğimi emziremezsem diye endişe ediyorum başına böyle bişey gelen var mı acaba ?

Canım bn akışına bırakcam :) bugün kontrolüm vardı 2 cm açılma varmış perşembe bidaha göreyim dedi. Plates topu tepesindeyim :)) müdahelesiz istiyorum doğumumu

Canım yeniden sordun mu doktoruna. İhmal etme aman

Merak etme canım şimdi bile doğsa Allah'ın izniyle bişe olmaz.benim birinci oğlum 38+0 3.500 kilo 52 cm,ikinci oğlum 37+5 3.250 kilo. 53 cm doğdu.36 hafta bitince sıkıntı olmuyormuş

geçmiş olsun canım umarım tekrar doktorunla konuş istersen.bu arada bende hiç süt gelmedi yada benmi farketmedim? süt aktığında farkediliyormu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…