2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

Cok tatlı benimkide sayiyor ben kizim baba erkek sende kizsin dede erkek diye
Geçen nesi var oynuyorduk aklindan bir hayvan tutuyor bazı bilgiler verip bulmamı bekliyor
Sorusu da şöyleydi kanadi var gagasi var ama uçamıyor
Penguen diyorum yok tavuk diyorum yok bulamadim neymiş kizim dedim
Cevap yavru kuş kanadi var gagasi var ama ucamiyor dedi cok güldüm

Inat huyuda bizimki de babasina yapiyor bana pek yapmaz
Ben bir seye hayır demissem onu yapmamaya ozen gösteriyorum ama babasinda biraz daha farkli oluyor o hayirlar evete dönebiliyor o yuzden ona daha cok israr eder arada da inatlasir.

Son düzenleme:
Aslında ben de senin gibiyim eşim de eşiniz gibi ama bizim kız bana çok agresif oluyor arada acaba kardeşi olduğu için mi diye düşünüyorum çünkü kardeşine birşey yapmıyorum çok seviyor bana yapıyor ne yapacaksa çok sevimliler ya

bilemedim ki belki de ondan da olabilir belli etmesede kiskaniyordur ufak ufak
Bu sene anaoku kayidi yapılabiliyormuş istege bağlı gönderebiliyormuşuz siz ne yaptiniz düşünüyormusunuz

bilemedim ki belki de ondan da olabilir belli etmesede kiskaniyordur ufak ufak
Bu sene anaoku kayidi yapılabiliyormuş istege bağlı gönderebiliyormuşuz siz ne yaptiniz düşünüyormusunuz
Burada devlet anaokulu var da yaşı küçük ne bilim ezilir adapte olamaz diye göndermeyecegim seneye inşaAllah :) siz gönderecek misiniz?

Burada devlet anaokulu var da yaşı küçük ne bilim ezilir adapte olamaz diye göndermeyecegim seneye inşaAllah :) siz gönderecek misiniz?
Bende ayni seyleri düşündüm birde sıkılırsa falan bir taraftan gondersem mi diye de dusundum.Sordugumda okuldaki görevli yeterli sayi olursa bu bir yaş küçükler için ayri sınıf açılabileceğini soyledi kararsız kaldım.

Anladım nasip işte en azından sizin şansınız var bize öyle bir şey demediler hiç

Anladım nasip işte en azından sizin şansınız var bize öyle bir şey demediler hiç
Normal yaşında olanlar için kayıtlar cok dolu dedi
Belki de o yüzdendir bende bilmiyorum neden
Agustosun ikinci haftasi gelin demişti o zaman duruma gore bakacagim belki olur belki olmaz cok net degil şuanlık kısmet artik

Insan yillar sonra yazar mi? evet. bugun yarin derken yillari gecirmisim. sayfalarca tarayip buldum :) kusura bakma, tek basina kafayi yemeden 7 seneyi gecirdim sukur. Umarim sen ve yavrucugun iyisindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…