2015 Ağustos Anneleri Doğum Yapanların Buluşma Noktası ;)

2 ALT DİŞ VAR ÜSTTEN Bİ TANE DAHA GELİYOR DAHA YÜRÜME YOK BİZİMKİNDE 15 İNDE DOĞUM GÜNÜMÜZÜ YAPTIKK AKMİNNN SİZİNKİNDE DOĞUM GFÜNÜ KUTLU OLSUN SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN

Anneler kim var kim yok. Kim takip ediyor kimler unuttu gitti bilmiyorum. Ama insan ihtiyacı olunca çalıyor kapıyı. Bir yıldır bende yoklamadım doğru düzgün burayı ama şimdi bi el atan olur mu die geldim yine pazartesiden itibaren kızımı sütten kesecem. Zorluyor artık. Ama çok düşkün. Tavsiyesi önerisi olan var mı

Azar azar kesince daha rahat bırakıyorlar canım. Dikkatini dağıttığı emmek istediğinde. Bide lahana sar bulabilirseniz agrisini da alıyormuş. Kolay gelsin zor bi süreç. Benim kızım da çok duskun hatta yemek az yiyor bu yüzden. Ben önümüzdeki mayıs haziran gibi kesicem nasipse yaza rahat edeyim :)

Merhaba canim sen bilirsin tabi ama benim fikrim cok erken degilmi? Yada kesmen gereken bir durummu var?

Selam canim.bende excimer laser olucam?sytten?kesmem gerek kizim memeye cok duskun nasil yapicam?bilmiyorym

Merhaba canim sen bilirsin tabi ama benim fikrim cok erken degilmi? Yada kesmen gereken bir durummu var?
Bence çok erken cnm ben emsin bırakmasın diye gece kaç kere kalkuyorum sabah işe gitmeden emziriyor ne kadar anne sütü o kadar iyi onun sağlığı için 1 sene daha sabret bence daha sütün gidene kadar derim

Bence çok erken cnm ben emsin bırakmasın diye gece kaç kere kalkuyorum sabah işe gitmeden emziriyor ne kadar anne sütü o kadar iyi onun sağlığı için 1 sene daha sabret bence daha sütün gidene kadar derim
Canim ben degil zehra 44 yazmisti sutten kesmek icin ama bende sana katiliyorum.ne kadar anne sutu o kadar iyi bebekler icin.

Can'ım neden kesmeyi düşündün? Emdiği kadar emsin aslında.

Slm kızlar benim oğlum da dün 1 yaşına girdi zaman ne kadar hızlı Allah hepsine uzun hayırlı omur nasip etsin
Benim oğlum da memeye çok dusku n zaman zaman bunalsam da emdiği kadar emsin istiyorum

Merhaba anneler. Bebislere inek veya keçi sütü içirmeye başladınız mi? Bu sabah ballı inek sütü verdim, balı tek yiyemedi ama ağır geldi kuzuma :) ama yarım çay bardağı anca içti. Sizinkiler nasıl iciyorlar mı?
Birde iştah açan bi mucize bilen varsa yazsın lütfen:)

Ben daha bal vermedim.sute gelince emziriyosun sanirim neden inek sutu verme geregi duydun.ben emzirdigim surece vermeyecegim canim.

Ben daha bal vermedim.sute gelince emziriyosun sanirim neden inek sutu verme geregi duydun.ben emzirdigim surece vermeyecegim canim.
Emziriyorum fakat sutum azaldı artık göğüste birikince sertlesmiyor. Çok değil zaten günlük bi çay bardağı icsin alissin sevsin diye istiyorum.

Emziriyorum fakat sutum azaldı artık göğüste birikince sertlesmiyor. Çok değil zaten günlük bi çay bardağı icsin alissin sevsin diye istiyorum.
Canim sen bilirsin tabi ama emiyorsa sutun bebege yetecek kadar vardir.azda olsa yine anne sutu aliyor sonucta.bana kalirsa anne sutunden kesinceye kadar inek sutu verme.uzmanlarda emziren annelere inek sutu onermiyor ku sende biliyilosun zaten anne sutunun yerini hicbirsey tutmaz.tabi yinede senin kararin.ben sadece fikrimi soyledim.

Gördüğünüz uzere kilolarimi veremedim :-( kizimda cok zayif istahi yok kizlar emziriyorum bu aralar cok düşkün oldu hep meme istiyor 82cm 8kilo 900gr ebemiz yaşıtlarının çok altinda dedi ama boyuda uzun dedi

Gördüğünüz uzere kilolarimi veremedim :-( kizimda cok zayif istahi yok kizlar emziriyorum bu aralar cok düşkün oldu hep meme istiyor 82cm 8kilo 900gr ebemiz yaşıtlarının çok altinda dedi ama boyuda uzun dedi
Maşallah boyu bayağı uzun, benim kızım da 76 cm 8800 gram. Ama kilosunu takma bence, boyu uzun. Ayrıca çok alt sınırda değil kilosu hemşire yanlış söylemiş bence. Envarterin altında değil benim kızım da zayıf. Dert etme ileride ugrasmicak bizim zayıf minnoş kızlar kilolariyla sağlıklı olsunlar yeter.

Evet canim orasi oyle saglikli olmasi ama benimkinin istahi yok dr zingo verdo kullandim ama yinede yemiyor istahinin acilmasi icin ne yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…